Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB, PJ4 RIS, PJ16, PJ16A4 [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam jeszcze pytanie do użytkowników replik z kolbą SF- nie wchodzi mi do końca bateria. Ogólnie jestem w miarę uzdolniony technicznie ale to przekracza trochę moje możliwości :lol: nie chcę nic uszkodzić, poprzycinać kabli itp. Dlatego gdyby ktoś mógł rzucić zdjęciem z ułożonymi odpowiednio ogniwami i kabelkami i komu składa się ta kolba do końca, był bym wniebowzięty. Mi zatrzymuje się ok.3 cm przed końcem rury i kolba dalej nie idzie.

 

pozdrawiam

 

Mój patent.

 

Wkładasz środkowe ogniwo do rury, dopiero wtedy wkładasz kolbe wkładając pozostałe ogniwa - dopychasz - mi wchodzi do końca - i zakładasz zatyczki na boczne ogniwa - wszystko.

Link to post
Share on other sites

gdzie w replice PJ4 CQB jest regulacja hop up, do czego służy taki mały plastikowy element który znajduje się w pudełku z repliką obok niej?

Czy osoby które zakupiły tą replikę albo replikę z tej serii otrzymały instrukcję do niej czy sklep jej nie dodaje?

Edited by kuba-94
Link to post
Share on other sites

gdzie w replice PJ4 CQB jest regulacja hop up,

tam gdzie w oryginale masz wyrzutnik łusek

 

 

do czego służy taki mały plastikowy element który znajduje się w pudełku z repliką obok niej?

do regulacji przyrządów celowniczych

 

Czy osoby które zakupiły tą replikę albo replikę z tej serii otrzymały instrukcję do niej czy sklep jej nie dodaje?

nie było

Link to post
Share on other sites

Czy osoby które zakupiły tą replikę albo replikę z tej serii otrzymały instrukcję do niej czy sklep jej nie dodaje?

Kupiłem ostatnio PJ4 CQB NAVY karton mylnie zawierał instrukcję do PJ249, ale po odesłaniu jej dostałem właściwą opisującą większość produktów rodziny PJ4.

Link to post
Share on other sites

@Grzesiek

 

Wcale nie, w jednej krakmani wstawili 8 części, a w drugiej 7. I są inne np.

PJ SPR - * wzmocniona kierunkowa głowica tłoka

PJ16 - * wzmocniona stożkowa kierunkowa głowica tłoka z łożyskowaniem (przeznaczona do zestawu cichego, łożyskowanie powoduje łatwiejszą pracę sprężyny)

 

Chyba P&J 16A3 jest lepsze.

Link to post
Share on other sites

A moja kolba SF już zebrała pierwsze żniwa - urwany kabelek od ogniwa :/ Dalej nie potrafię włożyć baterii tak, żeby kolba zsuwała sie cała, czyli na pierwszy ząbek. Zawsze są jakieś opory, ktorych boje się pokonać bo ponacinam już dość ponacinane kable :/ Ta kolba to przekleństwo.

 

na szczęście pracownik Taiwangunu zreperował mi batke za darmochę :)

Link to post
Share on other sites

20 stron przeczytałem ale wnikliwego opisu PJ16A3 albo czegoś podobnego nie zauważyłem.. jak to w końcu jest.. z awaryjnością, celnością i wytrzymałością w stocku.

Czy osoba posiadająca tą replikę mogłaby podać choćby skróconą recenzję?

\

 

czytałem dużo opinii i każda opowiada się albo za JG albo za P&J. . która firma tak naprawdę jest lepsza? choćby na przykładzie tych dwóch replik tych firm:

 

P&J

 

czy:

 

JG

Link to post
Share on other sites

@mapajo: http://www.getdropbox.com/gallery/348617/1/PJ%20STR?h=7489f7 tu masz kilka fotek, jakbyś chciał więcej to mogę porobić jeszcze

 

@M4LuTkI: nic się nie martw mi kabelek się prawie przerwał, musiałem go potem lutować i zaklejać... ogólnie konstrukcja baterii nie jest najszczęśliwsza, widzę, że po drugiej stronie też mi się powoli zaczynają druciki przerywać

Link to post
Share on other sites

20 stron przeczytałem ale wnikliwego opisu PJ16A3 albo czegoś podobnego nie zauważyłem.. jak to w końcu jest.. z awaryjnością, celnością i wytrzymałością w stocku.

Czy osoba posiadająca tą replikę mogłaby podać choćby skróconą recenzję?

\

 

czytałem dużo opinii i każda opowiada się albo za JG albo za P&J. . która firma tak naprawdę jest lepsza? choćby na przykładzie tych dwóch replik tych firm:

 

P&J

 

czy:

 

JG

 

Ta PJ jest współczesnym odpowiednikiem M16A4 używanym przez US Marines. Ma odkręcany chwyt transportowy i szynę do montowania celowników optycznych.

 

natomiast ten drugi odpowiednik AGM to replika pierwszych, wietnamskich odpowiedników M16 ze stałym chwytem transportowym. Klimatyczna i "rekonstruktorska".

Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj z 40 m strzelałem z mojej PJ4A1 do kartki A4 i co drugi strzał mi wchodził, mam wymienioną gumke na guardera i sprężyne na m110, poza tym strzelałem na kulkach PJ premium 0.25g :P niedługo zobacze jak nosi na golden ball albo G&G.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...