Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB, PJ4 RIS, PJ16, PJ16A4 [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mówisz o tym z zaczepie z przodu co się tak "majda" ?

Ja osobiście mu nie ufam, ponieważ już wypadła mi tulejka i musiałem dorobić nową (z gwoździa). Żeby tego było mało to "ucho" pękło w pewnym miejscu, ale mimo to dalej trzyma. Zabezpieczyłem to opaską błyskawiczną - jeśli pęknie na amen, to wszystko będzie się trzymać na tej właśnie opasce.

 

Co do samego zawieszenia to miałem 1-pkt, 2-pkt, a teraz mam 3-pkt. Osobiście najbardziej pasuje mi ta ostatnia opcja - może nie jest idealna, ale mi najbardziej odpowiada.

 

Tak naprawdę każdy ma inne preferencje, niektórzy stwierdzą, że 3-pkt ssie, a inni ze to jednak 2-pkt jest do pupy, a jeszcze inni ze 1-pkt jest najlepsza. Tak naprawdę sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Popytaj kumpli na strzelance żeby Ci użyczyli swojego zawieszenia na 1-2 rozgrywki i wtedy będziesz miał obiektywną ocenę i wybierze to co będzie Ci najbardziej odpowiadało.

 

Tu masz ciekawy wątek na temat zwieszenia:

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=...;hl=zawieszenie

 

Edyta: Literówka ;]

Edited by MaLuTkI
Link to post
Share on other sites

Witam.

Mam PJ4 RIS i zastanawiam się nad założeniem precyzyjnej lufy systemy oraz gumki HU tej samej firmy i tu jest problem chce z racji posiadanego cylindra typ 0 założyć taką lufę:

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=439

 

sprawdzałem długość i nawet mieści się w moim tłumiku. Tylko przeraża mnie to że oni tylko ujmują właśnie to że pasuje do AK i nie wiem czy do M4 też będzie pasowała bo zależy mi na dłuższej. Czy muszę zastosować tą 363 ?

 

Pozdrawiam

Edited by KnapoL
Link to post
Share on other sites

Litości, wszystkie propozycje typu: "lufa pasuje do ak" są pisane tylko ze względu na długość lufy! Emki zwykle mają 363. Jeśli wsadzisz do niej lufę 455 to będzie wystawać, czyli wg sklepu "nie będzie pasować", ale ty masz tłumik, więc wszystko będzie w porządku.

 

Pomijamy sytuacje, w których lufa precyzyjna ma większą średnicę zewnętrzną i trzeba piłować.

Edited by Koszyk
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Panowie, rozbierał ktoś swoją replikę? Zauważyliście coś szczególnie się zużyło, co pasowałoby wymienić ?

Moja replika ma już dość duży przebieg i zastanawiam się co by w niej tutaj wymienić.

Nie zależy mi na FPSach, tylko na względnej jakości/wytrzymałości.

Link to post
Share on other sites

Posiadam PJ 4 RIS

Po 2 latach użytkowania poszedł szkielet GB przy tem. -20oC w miejscu zaznaczonym na czerwono,

sys7mmv2gearboxbearings.th.jpg

 

i na innej strzelance zęby na zębatce dokładnie tej poniżej:

 

cazebatkasrodkowa.th.jpg

 

A zanim to się stało to wsadziłem:

Lufę systemy 363, 6.04

gumkę hopup systemy

komorę king arms.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czytaj temat. Wszystko jest napisane w tym temacie. ( tak A&K = PJ )

Ogólnie A&K robi przyzwoite repliki. po 10k kulek nie widać (przynajmniej u mnie) zużycia na tłoku i zębatkach.

Jedyne co trzeba na starcie wymienić to komora i gumka.

Edited by Szymek997
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...