Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P90 CA Sportline.Informacje


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zadałem już to pytanie ale zadam jeszcze raz.

Czy ktoś już kupił te p90, chodzi mi głównie o wersje z wbudowanym kolimatorem.

Zależy mi na rzetelnych opiniach.

Nie będę tuningował repliki tylko chcę aby działała bezproblemowo i żeby była przyzwoicie wykonana.

Wolałbym wersje nieekonomiczną ale w tym tempie nie wiem kiedy i czy w ogóle się ukaże na rynku.

Sorry że zadaje to pytanie już drugi raz ale to nie moja wina że na temat tej repliki na forum założone są właściwie trzy tematy a w żadnym z nich nie ma konkretów tylko domysły i gdybania.

 

Aha żeby nie było ze jestem leniwy poszukałem trochę w sieci i znalazłem tą recenzję

ale wolałbym żeby Polscy użytkownicy się wypowiedzieli.

 

http://www.airsoftreview.net/cms_view_arti...825b408b208370f

Edited by HermanL
Link to post
Share on other sites

Może i ja wam jakoś pomogę. Też szukam informacje o Sportline P90 i znalazłem coś takiego:

 

http://www.filairsoft.com/forum/showthread...9414&page=2

 

Z tego co się dowiedziałem "receiver" w GB jest kompletnym szajsem które psuje się przy modyfikacjach mocowych i długich przebiegach (plastik). Co więcej nie wszystkie tune-up kity do niego pasują. Mag potrafi się blokować. ACM/JG/GFC P90 jest ponoć lepsze

 

A oto co znalazłem na youtube:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=0Oky04T2RPY&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=SQUQN3zSiqE&...feature=related

 

z tego filmiku dowiedziałem się:

 

-mało elementów metalowych (plastik fantastik)

-nie powalający ROF

-dobra jakość plastików

-zwarta konstrukcja

-łatwy demontaż

-okropne łączenia body biegnące wzdłuż całej repliki

-brak miejsca na baterie wieksza niz 8.4V

-dobre oznaczenia broni

 

Na pierwszy rzut oka gun wygląda nieźle dopóki nie będziemy wdrażać się w szczegóły.

Mam dylemat co kupić. CA czy GFC. Pomimo wielu wad CA to wciąż jest CA i jest wersja z dedykowanym kolimatorem. Z kolei GFC ma moc i dla mnie lepszy mag - low-cap

Link to post
Share on other sites

Witam.

Sam przymierzałem się do zakupu wersji sportline ale zrezygnowałem na rzecz gfc dlaczego?

Zapytałem się w jednym z sklepów 8) co by trzeba było w replice wymienić żeby działała przyzwoicie i bezawaryjnie i po liście części do wymiany wyszło że replika łącznie z tymi częściami była by tańsza od tokyo marui jakieś 100zł :-P a i tak pewnie nie było by gwarancji że wszystko będzie chodzić pięknie i bez zarzutu.

Jednym słowem prawdopodobnie wezmę gfc z plus ewentualną wymianę silnika.

Taki zestaw będzie sporo tańszy ale nie znaczy ze gorszy od sportline.

No chyba że będzie dodatkowy zastrzyk gotówki na marui :-P

Link to post
Share on other sites

Kolega zrobił mały opis w temacie o p90 TM'a:

Ha! Dotarł do mnie P90 z CA. Całość przesyłki kosztowała mnie 556zł. W pudełeczku standardowy zestaw. Mag, gnat, wycior, ksiażeczka z rozrysowaniem wszystkich części i poglądowe instrukcje bezpieczeństwa.

Sam gnacik jest przyzwoicie wykonany. Nic nie trzeszczy. Jedna zwarta bryła. Pewnym problemem okazały się szyny ris. Jestem miłośnikiem montaży QD. To co pasowało i siedziało twardo w innych produktach CA w tym się telepie. Podkładka z gumy zniwelowała problem. Druga sprawa jest głośność. GB mamy praktycznie pod uchem i strzelanie słychac aż za dobrze. Powiem nawet że za głośno. Jeśli na auto mag nie poda którejś kulki (co sie zdaża przy mocniejszej batce i co za tym idzie ROF'em) słyszymy jeszcze głośniejszy niż normalnie klang. Krótko mówiąc głośne to jak cholera... Zasięg taki sobie. Ani super ani do kitu. Jak dla mnie bez podciagniecia do 400-430fps ani rusz (oczywiście nie do CQB). Co więcej. Ten PA jest z serii Sportline i np ASGShop nie podejmuje się tuningu. Wniosek z tego taki że bebechy tego karabinka są raczej miernej jakości i wsadzenie mocniejszej sprężyny roznosi wszystko w diabły jak nie od razu to po niedługim czasie.Po przymiarkach planuję rozbudowanie swojej zbrojowni o drugie P90 ale z TM z wszystkimi bajerami w środku (430+fps, dłuższa precka w tłumiku itd.) Jeden P90 do CQB (ten z CA) i jeden do zielonego ™. Bo gnat ten to mała poręczna kosiarka. Leciutka, zwinna i nosi się to w plecaczku a nie w dupnym pokrowcu. Po tym zakupie mam już dosyć długich broni...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Oglądałem do P90. Moim zdaniem jest żałosne.

Oczywiście posiada wszystkie zalety P90, ale to nie jest zasługa CA.

Co CA dołozyło od siebie to badziewne wykonanie, żenująca kultura pracy i wysoka cena.

 

Niczym nie różni się (na plus) od GFC.

Na plus nie, ale rożni się tym, że jest full-plastic :???:
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Odświeżam temat w następnym tygodniu będę miał p90 używane, znajomy sprzedał mi je za 200 zł;p. Capri sprowadziło teraz mnustwo częsci do gearboxa firmy ultimate, która równeż zrobiła częsci do gearboxa v.6 czyli p90. Odrazu do wymiany pujdzie dysza głowica, cylindra i tłoka, prowadnica spręzyny, zatrzask, lufa i gumka hop-up oraz spring na słabszego. Po tej wymianie części podam info jak się sprawuje. Pozdro

Link to post
Share on other sites

Doszła p90, wykonanie jak na wersję ekonomiczną jest bardzo dobre. Porównując ABS z p90 do absu z mp5 B&T jakość stoi na równym poziomie.

Fakt replika jest głośna, moim zdaniem odgłos strzału jest podobnego natężenia co w stockowym gearboxie JG 2 gen. Zasięgu nie zmierzałem, w deszcz nie ma sensu tego robić. Mag jest przyzwoicie wykonany. Kolimatora nie da się wyregulować ale przynajmniej jest metalowy. We własnym zakresie ze starych gogli dorobię szybkę chroniącą kolimator.

Edited by Ogniomistrz
Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie, po 18nastce czyli 11 sierpnia zamawiam z capri gumkę systemy lufę ultimate, głowicę cylindra i tłoka wyciszoną wtedy zobaczymy, narazie na batce 8,4 v szybkostrzelność nie powala ale nie jest tak źle jak w gearboxach jg 2 gen. Na szybko strzelności mi nie zalezy lecz reakcja na spust ma być natychmiastowa, i jest, jeszcze tylko wyciszenie i podniesienie celności lufą precyzyjną i taka konfiguracja wystarczy. no i jeszcze zmiana springa na m90.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...