Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Camo-militaria.pl


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
Guest extremateria

Zakupilem tan swoj mundur Flecktarn jakis czas temu, bluza+spodnie. Stan bardzo dobry, nie wyblakle, ani nic. Jest tam duzo rozmiarow, wiec mozna przebierac. Jak bede miec wiecej czasu to znow sie tam wybiore. Ceny za taki towar, jak dla mnie super ;). Wybor rowniez w porzadku.

 

 

Stosuj polskie znaki. Pisz zgodnie z regulaminem WMasg.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 years later...

Wyjeżdżając na poligon szukałem plecaka. Czasu zostało mi mało bo zaledwie 2 dni, ale znalazłem taki jaki chciałem - podstawą zakupu był wymiar taki abym mógł w nim zmieścić laptopa 17". Z braku czasu nie bawiłem się w klikanie na www, zamówiłem telefonicznie. Na drugi dzień otrzymałem paczkę, otworzyłem i zacząłem się pakować do wyjazdu nazajutrz. Po powrocie z poligonu na spokojnie (bo dopiero wtedy miałem na to czas) obejrzałem plecak. Fakt, plecak materiałowo i objętościowo jest dość dobry, do tego nie mam pretensji i byłem z niego zadowolony w polu, ale przy zakupie telefonicznie specjalnie pytałem się o wymiar i upewniałem się czy do plecaka wejdzie laptop o wymiarach jakie podałem. Oddzwoniłem i po 15 min Pani niby sprawdziła i zapewniła mnie że laptop się zmieści. Usłyszawszy to byłem od razu na niego zdecydowany. Niestety, po powrocie gdy sprawdzałem czy laptop się tam zmieści i czy wymiary ogólne plecaka są jakie podano na aukcji bardzo się zdziwiłem. Laptop nie mieści się do plecaka dlatego że wysokość plecaka jest mniejsza o 8 cm niż ta z aukcji! Zirytowany tym wszystkim zadzwoniłem znów do sklepu z pytaniem co w takim przypadku można zrobić? Czy jest szansa na wymianę bo przecież towar był używany, czy może jakiś zwrot, rekompensata za błąd z ich strony? Bo mam niby plecak taki jaki chciałem ale nie o takich wymiarach, więc dalej muszę szukać plecaka, który spełni moje wymagania! W odpowiedzi na moje pytanie usłyszałem że to nie jest ich problem, że nie są taki wymiary jakie miały być i że problem niemożliwości schowania laptopa też ich nie interesuje, a jak się zacząłem mówić o ich błędzie, pytać o jakąś rekompensatę, zadośćuczynienie za zdecydowany ich błąd Pan zakończył rozmowę i się rozłączył. Jedyne co Pan powiedział, że oddałby pieniądze gdyby towar nie był używany. Ja potrzebuje plecak do pracy a nie do tego aby leżał i zbierał kurz!! Z tego jednego powodu nie polecam tego sklepu!! Nie chcą brać odpowiedzialności za swoje błędy ani starać się ich jakoś rozwiązać!!!

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja również radzę uważać na Panią, która tam czasem jest. Jeśli jest tam ten Pan [młodszy chłopak], to wtedy spokojnie można się nie obawiać o nic.

 

Pewnego razu kiedy kupowałem tam mundur [flecktarn lub dpm], Pani powiedziała mi, że po co ja tak pytam o te rozmiary i przymierzam, skoro to nie musi być tak dobrze dopasowane. Nie rozumiem jej toku rozumowania, po to są rozmiary, żeby sobie dopasować najlepszy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...