Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z G&P M4A1


Recommended Posts

Siemka mam nie wiem czy poważny problemik.. podczas strzelania na trybie SEMI wystrzelę z 4 kulki a potem replika oddaje puste strzały chodź dobrze wiem ze w HU są kulki... po obróceniu broni jest jeden strzał i znowu puste.. ;/ wycagam magazynek i wszystkie kulki z HU wylatuja na ziemie, a regulacja HU tez nic nie dała.. ;/ nie wiem od czego to może zależeć karabinek bez żadnego tuningu STOCK już hu.. nawet gumki nie wymieniłem narazie ale czy od tego to może być to ja nie wiem..

Link to post
Share on other sites

Słyszałem już o stockowych komorach wiele, ale takiego czegoś nie. Może to gumka, dystanser.

Rozbierz komorę i złóż na nowo, uszczelnij przy okazji, jak nic się nie zmieni to sprawdź na innej komorze, pożycz od kogoś.

 

ps1: Jak wyjmujesz maga w którym są kulki to zawsze jakieś z karabinu wypadają.

ps2: Jakie masz magi?

ps3: mogłeś napisać w temacie o g&p a nie zakładać nowy temat :-)

Edited by Prezes_____
Link to post
Share on other sites

Jeżeli tego nie robiłeś to otwórz-"złam" replikę, zajrzyj od srodka do lufy i zobaczy czy jest "czyste" światło lufy. Oczywiście po skręceniu HU na zero. Stawiam na dwie opcje: dystanser się zakałapućkał i np sie ustawił pod jakims dziwnym kontem i blokuje kulki albo podwinęła się guma HU.

Link to post
Share on other sites

 

ps1: Jak wyjmujesz maga w którym są kulki to zawsze jakieś z karabinu wypadają.

ps2: Jakie masz magi?

ps3: mogłeś napisać w temacie o g&p a nie zakładać nowy temat :-)

 

ps1. tak

ps2. stockowe od tego g&p mid -cap

ps3. sorki ;/

 

tak

otworzyłem wszystko i wyjąłem hop up.. dystanser i gumka wszystko ładnie na swoim miejscu.. chciałem sprawidić cos i włozyłem kulke od storony dyszy cylindra i kulka nie chciała przejsc .. zatkałem dziurke od maga i leciutko podmuchałem w dziurke od dyszy i nic ;/ kulka siedzi i nawet mocne dmuchanie do środka nie chce przepchnąć kulki ;/ mysle ze to wina gumki ale pewny nie jestem

Edited by yery
Link to post
Share on other sites

nie rozumiem.. replika ma 2 dni.. i juz takie problemy ? zeby wszystko wymieniać ? moze to od czegos innego.. opisze problem dokładnie.. podczas szczelania w trybie SEMI po 4-5 strzałach sa same puste.. po obróceniu repliki wszystko szczela super, zadnych zacięć nic .. wiec troche dziwne by to było ze gumka bo co to tego ze obracam replike do góry nogami.. HU jest maksymalnie schowany a wszystko jest na swoim miejscu.. już powoli trace nerwy bo nie mogę normalnie postrzelać tylko cąły czas musze obracać albo co... druga sprawa mam problem z magazynkiem.. napakuje czasem z 20 kulek i zaraz sie w srodku zacinają i trzeba potrząsnąć magazynkiem zeby kulki wyleciały ;/ nei wiem czy dostałem cos ferelnego czy poprostu trzeba cos jeszcze zrobic zeby to wszystko działało.. dzieki za pomoc jak coś :)nie wiem ale mysle ze problemem jest magazynek.. sorki do góry nogami wszystko działa ? nie mam pojecia..

Edited by yery
Link to post
Share on other sites

Magiem się nie przejmuj bo to normalne, a karabin masz o ile się nie myę na gwarancji więc zaieś sprzedawcy.

 

Napisałem w jednym temacie, czy ktoś coś wie o tej lunecie:

http://www.gunfire.pl/product-yid-11521898...-ACOG-4x35.html

W tamtym temacie nie dostałem odpowiedzi więc pytam tu, ma to ktoś, jaka jakość, czy ktoś coś może powiedzieć o tym?

 

Może tak jak tu napisałeś w nieodpowiednim temacie? I dlatego nikt nie odpowiedział? Taki problem znaleźć odpowiednie miejsce do zadania tego typu pytania?

thor_

Edited by thor_
Link to post
Share on other sites

Dokończę wypowiedź skywalkera. Ładujesz 10, wypuszczasz je, ładujesz 20, wypuszczasz, ładujesz 30, zwalniasz, ładujesz 40, "Prosze zwolnić blokadę" itd. itd.

"Rozpoczynamy losowanie 20 z 80 kul" :lol:

 

Nigdy nie zrobiłem tak z żadnym magazynkiem, a mam Boyi, magi, stary itp.

Link to post
Share on other sites

Idę o zakład, że nie ładowałeś maga stopniowo zwiększając ilość kulek, ani nie posmarowałeś go przy tym smarem sylikonowym

 

low/mid capy tego nie lubią

 

no to co dajesz za ten zakład ? bo robiłem tak aż do 110 kulek..

zauważyłem ze kulki blokują sie przy zwężaniu sie otworu magazynka.. i nie mam pojęcie co robić.. przecież nie wleje tam litra silikonu bo będzie padaka a nie strzelanie.. jedynie co to chyba wymiana magazynka na CA lub MAG bo słysząłem ze sa bezawaryjne.. a hi-cap nie chce bo mnie nie bawi kręcenie magazynka..

Edited by yery
Link to post
Share on other sites

no to co dajesz za ten zakład ? bo robiłem tak aż do 110 kulek..

zauważyłem ze kulki blokują sie przy zwężaniu sie otworu magazynka.. i nie mam pojęcie co robić.. przecież nie wleje tam litra silikonu bo będzie padaka a nie strzelanie.. jedynie co to chyba wymiana magazynka na CA lub MAG bo słysząłem ze sa bezawaryjne.. a hi-cap nie chce bo mnie nie bawi kręcenie magazynka..

 

Spokojnie - najpierw spróbuj psiknąć leciutko silikonem w otwór maga - jak to nie pomoże to weź szybkoładowarkę i wsyp do niej kulki uprzednio spryskane silikonem (nie za dużo!!!) i załaduj nimi maga - Dobry sposób, żeby nasmarować maga w środku - Pamiętaj tylko by nie wsypać tych kulek z powrotem do pojemnika bo do strzelania już się nie nadają (chyba, że je umyjesz i wysuszysz ;-) ) Pamiętaj też, by umyć i wysuszyć szybkoładowarkę - Oczywiście możesz też po prostu spróbować rozkręcić magazynek i przeprowadzić prace konserwacyjne po bożemu ale nie każdu magazynek da się rozkręcić.

 

Jak powyższe zabiegi nie pomogą to dopiero zacznij lamentować, że nie masz magazynka ;-)

 

Pozdrawiam

Edited by HustleR
Link to post
Share on other sites

Spokojnie - najpierw spróbuj psiknąć leciutko silikonem w otwór maga - jak to nie pomoże to weź szybkoładowarkę i wsyp do niej kulki uprzednio spryskane silikonem (nie za dużo!!!) i załaduj nimi maga - Dobry sposób, żeby nasmarować maga w środku - Pamiętaj tylko by nie wsypać tych kulek z powrotem do pojemnika bo do strzelania już się nie nadają (chyba, że je umyjesz i wysuszysz ;-) ) Pamiętaj też, by umyć i wysuszyć szybkoładowarkę - Oczywiście możesz też po prostu spróbować rozkręcić magazynek i przeprowadzić prace konserwacyjne po bożemu ale nie każdu magazynek da się rozkręcić.

 

Jak powyższe zabiegi nie pomogą to dopiero zacznij lamentować, że nie masz magazynka ;-)

 

Pozdrawiam

 

 

a mam pytanko jak wyglada sprawa w real capach ? tez sie tak zacinają ?

dziek za info magazynek da sie rozebrac wiec go od srodka ładnie wysmaruje może cos da; )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...