Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Za 200 złotych nic lepszego nie kupisz. Beretta Bella to jednak pomyłka, nawet w zestawieniu z tym Coltem. Chcesz, to możesz brać, ale lojalnie uprzedzam - skurczybyk schładza się sporo za szybko i możesz oddać za jednym nabiciem gazem ledwie pięć-sześć strzałów (chociaż to są liczby dla magazynka w wersji pierwszej, ostatnio kupiłem nowy, może teraz zawory chodzą trochę równiej).

Link to post
Share on other sites

Pojemność ma małą i w tym cały pic. Jeśli będziesz rzadko i wolno strzelał, przy dobrej pogodzie, to może ci się uda opróżnić magazynek (bodaj 20 kulek), ale i tak w zestawieniu choćby z USP KJW, które jest potwornym, hałaśliwym gazożłopem, a i tak może na jednym nabiciu wywalić półtora maga, czyli 30 kulek z niedużym hakiem, to o czym my mówimy?

No niestety, chcesz dobrego Colta, nie może być tani.

Link to post
Share on other sites

Właśnie oststnio zakupiłem tego Bell'a v.II i jak na razie po miesiącu użytkowania w dosyć niskich temperaturach jedno nabicie starcza spokojnie na opróżnienie dwóch magów (50 BB) i zasięg jak na gnata za <200PLN całkiem spory, cel wielkości człowieka spokojnie zdejmujesz waląc dubletem z około 25m.

 

Ciekawe jak osiągi i stan będą wyglądały po dłuższym czasie, ale na starcie ta broń zdecydowanie prezentuje się lepiej niż wskazywałaby na to jej niezbyt wygórowana cena.

Link to post
Share on other sites

Przetestowałem nowy magazynek, już z drugiej serii (różni się od I serii większym zaworem napełniania). Cięgiem wywaliłem z niego jakieś 15 strzałów salwą, gdzie stary mag niedomagał po szóstym. Tak, Bell EG720 jest bardzo dobrą repliką za takie pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Kupilem uzywke z allegro,koles pisal że kupił we wrześniu tego roku,czyli wnioskuje że to II seria.I wyglada to tak że max 8 strzałów na jednym nabiciu udaje się oddać.

Po każdym strzale z zamka wyskakuje chmura gazu tak wielka że można dostać w twarz :-F Wygląda to troche jak strzelanie z prawdziwego colta ale po tych kilku strzałach cale rece mokre i pistolet .

Uszczelka na gorze magazynka,przypuszczam odpowiedzialna za blow back ma zestrzepione krawedzie dziora wydaje się być zbyt duża,To może być przyczyna zużycia tak dużej ilości gazu?

Link to post
Share on other sites

Szczerze powiem, że nie spotkałem się z możliwością kupienia samych szczęk, poszukaj raczej na Allegro jakiegoś używanego maga sprzedawanego jako uszkodzony i je sobie wymontuj.

 

Co do kilku poprzednich postów odnośnie ilości kulek wystrzeliwanych na jednym nabiciu maga GG i chmury wydobywającej się z repliki podczas strzału.

 

1. Spokojnie dwa pełne magi (24 BB) na jednym nabiciu.

2. Chmura gazu wydobywająca się podczas strzału??? Albo trafiłeś jakiś felerny model, albo ładujesz mag gazem przez 20 minut. Jeżeli się maga nie "przetankuje" gazem, to żaden gaz nie bucha w twarz podczas strzału.

Link to post
Share on other sites

Takie pytanie do Westiego - czy ta "gazożerność" mogła być spowodowana strzelaniem z repliki w stosunkowo niskich temperaturach? Chcę sprawić sobie niedrogą gazówkę na boczną, uwielbiam Colty więc wybór padł na tą replikę, ale jeśli żre sporo gazu to dziękuję, postoję :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Takie pytanie do Westiego - czy ta "gazożerność" mogła być spowodowana strzelaniem z repliki w stosunkowo niskich temperaturach? Chcę sprawić sobie niedrogą gazówkę na boczną, uwielbiam Colty więc wybór padł na tą replikę, ale jeśli żre sporo gazu to dziękuję, postoję :P

Nowe magazynki mają już poprawione zawory, więc są nieco mniej gazożerne i szybkie schładzanie nie działa na nie tak mocno, jak na te z pierwszej serii. Tak więc owszem, warto.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

HU jest regulowany i co prawda trzeba zamek rozebrać żeby się dostać, ale da się nawet w polu w kilka chwil zrobić. regulacja jest trochę moim zdaniem beznadziejna, ale jest, choć lepiej się sprawdza zamiast kręcenia pokrętłem - wygiąć blaszkę dociskającą gumkę tak jak nam odpowiada :)

 

a czy ktoś próbował stabilizować lufę wewn? u mnie koszmarnie lata na boki...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...