Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Rozebrałem Replike dziesiaj i zauważyłem że ma metalowy zespłu spusty(i cały jest inny od warrirowego spustu,w ogule jak rozwieraliśmy z kumplem warriora kolegi to inaczej te Bebechy wyglądały ).

Stąd moje pytanie czy musze kupić lepsze spust czy moge zostawić tak jak jest???

Bo nawet nie ma jak wzmocnić go klejem!!!(albo nie mam pomysłu)

SORKA ZA __ORT__

Link to post
Share on other sites

Daruj sobie tuning tej repliki. Czemu Wy jesteście tacy uparci? Z tego co chcesz zrobić, wnioskuje ze zabijesz kogoś, lub siebie wylatującą częścią z tego "shitu".

 

Odstaw sobie kasę, którą przeznaczyłeś na tuning i kup AK Cymy, lub zbieraj więcej ( jeżeli kręci Cię snajperstwo )

Link to post
Share on other sites

M190, M210 mówisz? Dobra, zakładamy, że masz siłę, aby to naciągnąć. Zespół spustu? Problem, trzeba się pytać tokarza, czy zrobi, bo na rynku nie ma dedykowanego do tej repliki. Zespół cylindra? Też problem, nie ma na rynku specjalnie pod tą replikę. A z tego co pisze na forum to raczej nie ma części z innych replik, które by tutaj pasowały. Co do komory i lufy to się nie wypowiadam, chociaż chłopak ode mnie z grupy u siebie założył preckę, ale nie mam pojęcia jakiej firmy.

Edited by ZuBeR
Link to post
Share on other sites

Ale chce go ztuningowac i to dosyć mocno na 600fps-ów sprężyne M190 lub M200 i zespuł cylindra oraz hopek. Musze wymienić spust czy tylko go wzmocnić? Boo to dosyć duże obciążenia

 

...przy sprzedaży części do mocnego tuningu powinne być testy na inteligencję.

Link to post
Share on other sites

Kup sobie m210, naciągaj go w domu na imadle i bierz załadowanego na strzelanke... a potem co strzał to naciągaj go butem. Mówię tak bo wiem że naciągnięcie nawet m170 nie za łatwe (ale pewnie dla Ciebie m170 to za mało !!)

 

powodzenia...

Edited by kalach
Link to post
Share on other sites

Let's protect our WMASG from neokids...

 

Skoro jesteś początkujący to po co Ci tuning? Chcesz kogoś zabić, okaleczyć? Co do tokarza to on zrobi cylinder, głowice, prowadnice i tłok tak samo jak do Warriora jak do tego AGM-a. Tyle że ze spustem nic nie zrobisz. U mnie plastikowy, niestandardowy zespół spustu wytrzymuje jak narazie M145, więc luzik.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
hmm nie bd orginalny, jesli chcesz zrobic karabin wyborowy to napewno nie z tego

najtanszym karabinem wyborowym z ktorgo mozna zrobic cos konkretnego to chyba Well MB-01 czyli warrior (wyczytane z forum), lecz moge sie mylic...

 

bar 10 JG... Podobno zgodny z VSR.

 

vsr-11 czy też usr-11 od hfc ;P. zbrojownia 350zl(niestety wersja pierwsza z łożem nie matowym). podobno z zespołem cylindra z vsr-10 tm ma leprze osiągi niż protoplasta ;P.

Edited by xel20
Link to post
Share on other sites

Sory panowie za pytanie, ale nie mialem okazji bawic sie snajerka a myslalem o zmianie mojej mp5 wlasnie na L96A1:) (tyle ze WELLa) i powiedzcie mi - czy nie ma problemu z uzywaniem lunety w googlach? Z tego co mi sie wydaje to trzeba raczej jak najblizej te oko przylozyc;) a w googlach raczej wydaje mi sie to trudne...

Z gory dzieki!

Pzdr!

Link to post
Share on other sites

hmm aż mi się przypomniał znajomy, który dostał do łap mocną wiatrówkę z lunetą, był na tyle mądry by przyłożyć lunetę do oka ^^. potem miał taki zabawny czerwony okular ;D.

 

Z tego co mi sie wydaje

na przyszłość polecam wpierw spytać się wujka google a dopiero potem zadawać pytania. Tak będzie lepiej dla Ciebie i dla tych mniej cierpliwych użytkowników forum ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...