Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stubby killer JG - 6625


Recommended Posts

Właśnie dotarł do mnie tłumiczek z silesia factory- jest to tłumik micro( standardowo 80 mm , 35 mm średnicy), ale poprosiłem jeśli to możliwe o skrócenie go do 6-6.5cm.

To co dostałem ma dokładnie 67 mm długości, wygląda na replice bardzo fajnie i do tego nawet zauważalnie ją wycisza( co przy tak nikczemnej długości jest nie lada sukcesem)

 

11032009001.th.jpg

 

Sorry za jakość fotki ale niestety z fona

 

Moim zdaniem z tłumikiem replika zyskała na charakterze.

 

ps. zakupiony pare dni temu magazynek hi-cap boyi z oznaczeniami h&k nie blokował się w gnieździe- trzeba było lekko przypiłować mocowanie w magu.

Magi od kolegi tej samej firmy ,ale bez oznaczeń były nieco ciaśniejsze ale zaskakiwały, mid-cap firmy mag też siedzi bez modyfikacji.

Jak widać z chińskimi akcesoriami nigdy nic nie wiadomo- no ale parę minut zabawy z pilnikiem i po problemie

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Poprawcie mnei jeśli się myle, ale na gunfire nie ma tego jg co najwyzej gfc z metalowym body oraz a&k ale też repliki nie kosztują 220zł a 600-700..

Ja osobiście mimo sympatii dla swojego maleństwa nei wydał bym takiej kasy na tę repliczkę... Do tego jak ktoś szuka fps-ów to raczej nie kjupi normlaną emkę , bo to jest wybitnie do cqb i tam się sprawdza świetnie...

 

 

Ps. Tak swoja drogą to widział ktoś w Polsce lufę precyzyjną 180mm? Po zamontowaniu tłumiczka mam miejsce na max 190mm lufę i troszkę żal mi montować 140mm systeme. Ideał to wsadzenie promyka 180 ;-) Wiem wiem to podwaja wartość repliki ale miałem okazję odczuć różnice między systemą i promykiem .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...