Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 [KA]


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta M4 RAS II na pewno ma inne łożyska w porównaniu do droższych eMek KA. Seria Ultra Grade ma łożyska ślizgowe 7mm (w starszych replikach Ultra Grade były ślizgowe 6mm), a seria Elite ma łożyska kulkowe 7mm. Reszta części wew. wygląda na te z serii Elite.

 

Ale za to np. w serii P90 Ultra Grade są łożyska ślizgowe 6mm, a w serii P90 Elite są kulkowe 9mm - czyli szkielet gearboxa jest inny.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

U King Arms'a tak to wygląda w eMkach:

- lufa zew. 10,5" = lufa wew. 267 mm

- lufa zew. 14,5" = lufa wew. 368 mm

 

Mała poprawka. To były dane ze strony producenta, które jak się okazało lekko odbiegają od rzeczywistości.

 

U mnie w S&W M&P15 z lufą 14,5" lufa wew. ma 375 mm długości i kończy się jeszcze kilka mm przed końcem lufy zew.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Posiada ktoś może Mki KA Knight's Armament? Konkretnie interesuje mnie KA-AG-71 i KA-AG-26. Jak body? Jest tam ten legendarny hopek? Może ktoś wie jak się mają względem VFC SR16 CQB? Miałem brać SR16 od VFC, ale dopiero w grudniu będą je mieli na gunfire.

 

O ile pamiętam, te repliki miały standardowe bebechy KA, w tym - ja to ująłeś - legendarny hopek. Body bardzo ładne - sprowadziłem sobie bezpośrednio od KA dolną połowę. Dla obustronnych manipulatorów rzecz jasna ;).

Korpus KACa wydaje się być jeszcze bardziej dopieszczony w wykończeniu, od standardowych korpusów King Armsa.

Wersja VFC na zdjęciach również wygląda na niebrzydką, niestety nie miałem jej nigdy okazji oglądać na żywo, więc nie mogę tego rzeczowo ocenić.

Różnią się na pewno jedną rzeczą - w wersji Vegi gniazda QD na zawieszenie są odlane w całości razem z bryłą dolnej części korpusu, natomiast u King Armsa, zgodnie z oryginałem, są to osobne, stalowe elementy wkręcone w otwory w korpusie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...