Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wielofunkcyjne urządzenie wylotowe od Tantala wygląda znakomicie nawet na tym AKMS (wiem bo mam mogę zrobić kiedyś fotkę) ale nie było stosowane w oryginale za to tłumiki płomienia SWD/PK tak AKMŁ/AKMSN. Co do plecaka o ile dobrze pamiętam Helikon 35 litrów - całkiem fajny można polecić ;)

 

Pozdrawiam!

Edited by Wyborowiec
Link to post
Share on other sites

No, muszę przyznać, że to oszynowanie z tym tłumikiem płomienia robi swoje. Nigdy nie pokocham tych metalowych magazynków i na zawsze pozostanę miłośnikiem bakielitowych do AK74 i pochodnych ale w tej kombinacji ta replika nawet mi się spodobała. Powiedz Wyborowiec, co to za oszynowanie?

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Oszynowanie na pewno x47 ale jakiego producenta wam nie powiem bo jestem tego drugim właścicielem i szczerze nie wnikałem kto to wyprodukował. Wykonanie na wysokim poziomie w każdym razie szyny numerowane i po lewej stronie napis X-47. Odpowiadając na resztę pytań rękojeść taktyczną jak najbardziej planuję zamontować chociaż nie wiem co w niej takiego "taktycznego" po za wyglądem oczywiście ;) przedłużony magazynek raczej odpuszczę ponieważ wygoda jest najważniejsza :D . A co do odległości chwytu na szynie uwierzcie że już go trochę odrapałem podczas wymiany maga :) a teraz jest "prawie" w optymalnej odległości może trochę on taki trochę mało "AKowski" ale wygodny no i ma schowek takiej wielkości że wszedłby tam mały scyzoryk ;)

 

Pozdrawiam!

Edited by Wyborowiec
Link to post
Share on other sites

Właśnie przerabiam kolbę ostrą tak, by lipol mój wszedł. wchodzi już do połowy, także myślę, że na wieczór (późny) będzie wszystko gotowe. Różnica pomiędzy kolbą ostrą, a kolbą cymy jest ogromna. Jak skończe zabawę z drewnami składam wszystko do kupy, robię fotkę i wrzucam na serwer :)

 

P.s. 100% pozytyw dla Wyborowca, kolba przyszła w stanie idealnym, interesy z tym panem to przyjemność :)

Link to post
Share on other sites

Myślę o zakupie i zastanawiam się, bo nie mam możliwość pomacać obie.

 

Którą z tych 2 replik wybrać ?

 

AKM

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow...8m_cm-1415.html

 

czy AK-74

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow...48_cm-1504.html

 

Wiem, że bebechy to to samo tylko pytanie co jest bardziej wartościowe - replika krótsza o 5,5 cm czy prec lufa dłuższa o 1,5 cm ? (bo liczę w ak-74 469mm). I czy faktycznie różnią się tylko one frontem i magazynkiem?

 

A i takie durne pytanie - przy próbie stylizacji która lepsza - tzn. która jest teraz bardziej popularniejsza w użyciu ?

 

Jakby ktoś mógł odpisać byłbym rad :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...