Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

Ja bym Brał AKM między innymi dlatego ze używają go nasze Siły Zbrojne po za tym np drewna które w nim są nie ma co się oszukiwać są cienkie i lepiej je od razu wymienić na oryginalne. Wątpię żebyś łatwo dostał drewna od AK74 a od AKM to już nie problem.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P3t3r, obie mi się podobają - kwestia tylko która lepsza - głownie względy praktyczne.

używają go nasze Siły Zbrojne

myślę o stylizacji w tych klimatach

 

wymienić na oryginalne. Wątpię żebyś łatwo dostał drewna od AK74 a od AKM to już nie problem.

 

To również kolejny argument - więc myślę, że już wybrałem :) Ale jakby co będę pytał.

 

Dzięki Panowie za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Mam pytanie podobne do Reset_Tychy.Mianowicie mam zamiar kupić ->AKMs CM048<- Po kliknięciu w link proszę wpisać CM048s gdyż nie da się wstawić pełnego linku.

Bardzo chciałbym usłyszeć opinię posiadacza tego egzemplarza.Na forum wyczytałem wiele dobrego na ten temat i chyba rzeczywiście się zdecyduję ;)

 

Z góry dziękuję

 

Orik

 

____________________________________________________________

 

"To co osiągniesz nigdy nie będzie szczytem"

Link to post
Share on other sites

Gumkę sam wymienisz sobie, jest to proste jak .. no właśnie do czego banalnego to porównać .. Wiem jak mrugnięcie okiem!

 

sama gumka poprawi ci podkręcanie kuleczek, powinna poprawić nieco skupienie i jak dobrze pójdzie to doda ci kilka FPS. Z tymże stockowa gumka jest o tyle dobra, że jak do AKMa dasz dobre i odpowiednio ciężkie kulki, to nie będziesz miał na co narzekać. Bardzo długo miałem stockową gumkę w akmie na m150, używałem kulek 0.28g madbull i byłem cholernie zadowolony. w ak-104 stocku kulki 0.25/0.28 grama madbullla latają jak marzenie. Wniosek - nie ma sensu zmieniać gumki jak jest dobrze.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki ;)

 

AKM jest już zamówiony i w najbliższych dniach powinien trafić w moje ręce.Jeżeli dla kogoś będzie to przydatne chętnie podzielę się wrażeniami z użytkowania.Mam nadzieję iż replika będzie warta tych pieniędzy.

 

Orik

 

________________________________________________

 

"To co osiągniesz nigdy nie będzie szczytem"

Link to post
Share on other sites

w moim AKMie te cymowskie midy podają 0.28/0.30g madbulle i guardery idealnie, nie ma żadnych problemów z nie podawaniem kulek. po prostu idealnie :) Do tego te magazynki siedzą bardzo stabilnie, delikatne luzy, ale zupełnie nie przeszkadzają. Jednym słowem polecam :)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie czy ktoś używa w swoim AKM'ie bateri LIPO ? Jeśli tak to jest możliwość wrzucenia parametrów ? Będę chciał wejść właśnie w LIPO, z odpowiednio fajnym ROF'em ale nie wiem jaką wybrać - w ogóle czy nie rozsypie repliki...

Link to post
Share on other sites

ja mam li-po, 11,1v na m130,niskooporowe kable i deansy (jak dla mnie) daje bardzo dużego rofa,lipo to dobry pomysł bo w kolbie jest dość mało miejsca jak na zwykłe batki.

I wątpię żeby rozsypało replikę, tym bardziej stockową,tylko z doświadczenie radze wywalić ten metalowy dystanser który jest w tłoku i zwiększa fps'y.

Link to post
Share on other sites

Piotro:

 

 

Co do baterii ja polecam Li-po. Te baterie są niezniszczalne jeśli chodzi o zasilanie :). W zimę to latasz cały dzień a one dalej działają. Baterie od kolegów siadają jak mucha rozgnieciona na szybie jedna po drugiej a ta dalej działa ;).

 

Co do ładowarki nie kupuje szmelca z taiwanu, speca czy innych sklepów bo to co oni mają to jest pośmiewisko cena-jakość.

 

Kup sobie balancer firmy E-sky koszt 35zł. KILK + do tego zasilacz.

 

Jak poszukasz kupisz po 45zł z zasilaczem. Miałem więc polecam.

 

Balancer ładuje ci lipo równomiernie każdy cel + po naładowaniu odcina prąd ładowania. Proste i tanie.

 

Swojego czasu ja zakupiłem baterie lipo + tą "ładowarkę" i wyszło mi tyle ile bym zapłacił za batke 10,8v mini 1500mAh. A kupiłem lipo 7,4 1800mAh i "ładowarkę" w sumie wyszło mi 120zł.

 

Aha li-po 11.1v ładuje się do 12,5v ;-)

Link to post
Share on other sites

Cześć przeczytałem cały temat aż mnie głowa boli od czytania .

Mam taki problem

Chce sobie kupić kalaszka do 700zł z kolbą stałą ale nie wiem który ma naj mnie wad

proszę wasz o pomoc .

1 AK47 Full Metal & Wood [CM042] AK 47 cm42

2 AK74 Full Metal & Wood [CM048] AK74 cm048 link

3 AKM Full Metal & Wood [CM048M] AKM cm 048m

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites

Ja do swojego AKS-74U CYMY musiałem przerobić zaczep w magazynkach PJ. Może to ten sam problem, że tylny ząb zaczepu jest za cienki i trzeba go pogrubić o około 1mm od spodu by przestały latać niemiłosiernie?

Edited by BateaU
Link to post
Share on other sites

Cześć przeczytałem cały temat aż mnie głowa boli od czytania .

Mam taki problem

Chce sobie kupić kalaszka do 700zł z kolbą stałą ale nie wiem który ma naj mnie wad

proszę wasz o pomoc .

1 AK47 Full Metal & Wood [CM042] AK 47 cm42

2 AK74 Full Metal & Wood [CM048] AK74 cm048 link

3 AKM Full Metal & Wood [CM048M] AKM cm 048m

 

Witam.

Pozycja 1 i 2 - nie mam pojęcia.

 

Poz 3 - posiadam od roku - jestem bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To wiec mój wybór pada na AKM .

A jak to jest z tymi szczerbinkami nadal odpadają jeśli tak to napisze żeby od nowości coś z tym zrobili jak będzie przechodziła przegląd zerowy ??.

Co do beryla nawet o tym nie myślałem jak zobaczyłem cenę za kolbę 239zł

I mam jeszcze ok 50zł to wymienić coś od razu czy gumka itd są w porządku . ??

Ps proszę zauważyć ze staram się nie popełniać błędów .

Napisałem do Łucznika ile by chcieli za wszystko do beryla .

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...