Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

Ktoś kiedyś powiedział, że Lipo na tamiyi jest jak silnik od Ferrari w maluchu :D Można wymienić na deansy (T) ewentualnie. Jeszcze co do stereotypu o wrażliwości lipolków

.

 

I jak możesz to bierz jakiegoś modelarskiego lipolka - lepsze parametry za niższą cenę. Turnigy są bardzo OK. Ja jadę bez miernika i jakoś żyję.

Edited by Wilq_pl
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy magazynki gp takie jak poniżej pasują do akm 039U ?Specshop napisał że nie mają możliwości sprawdzenia a pilnie potrzebuje tej informacji, proszę napiszcie czy ewentualnie trzeba je jakoś przerabiać.

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_98_101_202&products_id=2057&name=Magazynek_Mid-Cap_-_AK_47_-_150_-_G&P

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_039u_cm-266.html

Link to post
Share on other sites

Jak widać te dzięki tym końcówkom zwiększył się ROF, skoro są takie dobre to z pewnością je wymienie :) .

Dostałem taką odp od panów ze zbrojowni

 

,,Wymiana okablowania nie ma wpływu na gwarancję (pod warunkiem, że

zostanie

ono dobrze zamontowane).

W przypadku AK Cymy nie ma konieczności wymiany okablowania.''

 

Co wy na to ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy te 5000mah wejdzie do kolby.

 

Jaitak bym poszedł w 7.4 2200mah 25c. ROF dla stocka będzie bardzo zadowalający.

 

Fizycznie takiej batki nie miałem, ale jak sobie tą kolbę pomierzyłem to powinna wejść.

 

Ok, może być 7.4V 25C tylko nie od GE za 115zł. Po co przepłacać?

 

I myślę, że temat baterii można już zakończyć, jest do tego odpowiedni dział. Mam pytanko - czy u was górna część łoża też jest z jakby innego drewna niż dolna?

Edited by Wilq_pl
Link to post
Share on other sites

... czasami jak trzeba używam krótkich serii po 300-400 kulek ...

 

@Zwierzu padłem :hahaha:

 

A żeby OT nie robić.

Ja używam już prawie DWA lata stokowej batki.

Jak do tej pory ani razu mnie nie zawiodła.

Nie używam oczywiście stokowej ładowarki tylko od pierwszego naładowania jadę na mikro.

Batka w moim wypadku wystarcza spokojnie na wywalenie 1 - 1,5 paczki kulek (więcej mi się jeszcze nie zdarzyło więc nie wiem gdzie jest granica braku prądu). Tyle że kabelki niskooporowe.

Link to post
Share on other sites

Co prawda ten wątek ma dotyczyć tylko 48-mki, ale myslałem nad CM.040, bo potrzebuję bazy do budowy Cobra + Camo. Pytanie tylko jakie żeby wstawić, żeby na m140 mieć reakcję natychmiastową używając lipola 11.1 i ograniczając tym samym rofa do 650rpm. Chyba ITU kupię.

Edited by decigner12
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Niestety moja podstawa szczerbinki uległa awarii wiec mam zamiar kupić nową. Zapewne ktoś z was montował już w swojej replice podstawę szczerbinki od ostrego akm'a. Czy Ta podstawa pasuje do cm.048m bez modyfikacji? I czy wie ktoś gdzie można takową kupić (nie licząc allegro).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...