Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale latają w gnieździe? ja tam wole podpiłować niż żeby mi sie telepały...MAGi musiałem porządnie zaizolować żeby nie latały po pół centymetra w każdą stronę. Moja batka po pierwszych problemach z ładowaniem teraz śmiga jak marzenie...ale fakt ja nie sypie grochem.

Link to post
Share on other sites

Mój AKM (048M) przerzucił około 8 - 10 k BB.

Jedyna "awaria" to fakt, że luzuje się selektor ognia - ale wystarczy go co jakiś czas delikatnie dociągnąć.

Replika sprawuje się jak marzenie.

IMHO to G&G i TM powinny aktualnie zejść do II klasy a Cyma zdecydowanie (za ostatnie repliki) powinna awansować do I.

Batka jest w porządku.

8,4V i 1400 mA - takie coś całkiem nieźle ciągnie na sprężynie 125 m/s.

ROF jest przyzwoity, batka wytrzymuje kilkugodzinną strzelankę ( jakieś 3 - 4 k BB) i zachowuje całkiem sporo energii (sądząc po czasie rozładowywania w mikro). No i ta stockowa batka jest o milion razy lepsza od stockowych batek w 'firmowych" replikach (za to że jest :wink: ). I całkiem nieźle śmiga w okolicach zera i poniżej stopni.

Generalnie jak na dzień dzisiejszy jestem MEGA zadowolony z tej repliki :wink:

Wszystkie moje magazynki siedzą mocno i pewnie w gnieździe - z tym nie miałem jak dotąd problemów.

Link to post
Share on other sites

Tak ładnie mówiąc Radzieckie zawieszenie taktyczne do AK a normalnie to standardowy parciany pas do AK (zielony) jest najpraktyczniejszy po za tym że jest jedyny nie zastąpiony nie awaryjny i w ogóle naj ;) to można go dostać na allegro nowego z pokrowcem na lufę za 12złociszy. Mam i Polecam!

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wiem ze to glupie pytanie, ale jak sie taki pas montuje do ak? nigdy kalasza nie mialem wiec nie wiem, a niezwykle mnie to pytanie nurtuje

 

 

A probowal ktos do tego ak zamontowac loze drewniane? da sie w ogole?

Edited by Boryspl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...