Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

POWITALNIA


Recommended Posts

Poprzedni temat "Kim jesteśmy i jak wyglądamy" sczezł, więc pora założyć nowy.

 

Temat otwarty (wręcz zalecany) zarówno dla nowych jak i dla starych użytkowników wielkopolskiego forum.

 

Proponuję wrzucać tak, jak to było w poprzednim wątku- czyli zdjęcie dające niejakie wyobrażenie o wyglądzie, nick, imię, kilka słów o sobie.

 

Instrukcja wklejania fotek.

Może mod później to przeniesie do postu Wolo_, który jest pierwszy.

 

Jest to najskuteczniejszy wg. mnie sposób na wklejenie fotki.

 

Krok 1.

krok1f.jpg

 

Krok 2.

krok2.jpg

A nie lepiej

Trzeba wejść na www.imageshack.us , tam wyświetli się puste pole, obok którego jest napis przeglądaj, szukamy w komputerze zdjęcia, które chcemy załadować na serwer i klikamy na nie, wtedy w pustym polu pojawi się jego nazwa i trzeba kliknąć na napis host it! , który znajduje się pod tym polem, czekamy chwilę aż zdjęcie zostanie załadowane i otworzy nam się strona gdzie podane będą linki do tego zdjęcia, musimy wybrać drugi link od góry - Thumbnail for forums (1) i gotowe! Wklejamy ten link na forum i wyświetla nam się miniatura, dzięki której wiemy co to za zdjęcie i nie zajmuje dużo miejsca na forum.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

 

 

Tu właśnie możesz się przedstawić, opowiedzieć coś o sobie tak aby inni maniacy AS mogli Cię lepiej poznać.

Posty bez fotek będą kasowane ponieważ jaki sens jest się przedstawiać skoro i tak nikt nie będzie wiedział kim jesteś.Mile widziana fota z widoczną twarzą. Posty odbiegające od założenia tematu czyli wszelkiego rodzaju OT i dyskusje także będą kasowane.

Pozdrawiam!

 

To ja może też się przedstawie bo ostatnio na strzelankach ciężko mnie spotkać, a przynajmniej będziecie wiedzieć kto jest Waszym modem :)

 

NICK: Hicheł

Imię: Hania

Ekipa: brak - Niezrzeszony wolny strzelec :)

Rok urodzenia: 1985

Miejsce zamieszkania: Poznań-Grunwald

Camo: Duńskie, Oliwka

Replika: chwilowy brak

Stan cywilny: przedmałżeński

 

Fotka na razie cywilna

haniaxg7.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nick: Tips

Imię: Staszek

Rocznik: 1987

Lokalizacja: Poznań, Sołacz

Replika: AK74M ICS, HFC - Beretta M190, AK47 BS JG

Ekipa: brak

Stan cywilny: Zajęty (chyba na stałe)

 

(dawno mnie nie było ale nie zostawiłem tej zabawy na zawsze:D)

img1.jpg

med_gallery_77_768937.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...