Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Eotech 552 - refleksy na tylnej szybce


Recommended Posts

Powitać gremium.

Jak zlikwidować refelksy na tylnej szybce w kopi Eotech'a ?? Otóż jeśli Eotech jest w cieniu wszystko piknie przez niego widać, ale gdy choć trochę światła pada na tylną szybkę, to od razu wygląda jak lusterko. Na szybcika przyszło mi do głowy tylko dorobienie "okładzin" dających cień na szybkę, ale to raczej kiepskawe rozwiązanie. Ktoś ma jakąś koncepcję ??

 

Ponoć część modeli Eotechów (seria RM czy jakoś tak) nie ma tego problemu. Jakieś pomysły jak to rozwiązać ??

Link to post
Share on other sites

No nie wiem... za każdym razem, gdy patrzę sobie przez kopie eotechów kolegów za blisko 500 PLN to widzę refleksy, których nie widać w daleko tańszym i prostszym chińskim koli. Faktycznie, może to rzeczywiście przeszkadza jedynie podczas lanstime'u, a podczas strzelania jest niezauważalne... Ale imho w tym wymienionym przeze mnie prostszym kolimatorze nie ma tego zjawiska aż tak widocznego.

 

PS. Może to dlatego, że jedyne szkiełko tego prostego koli nie jest całkiem płaskie, jak chyba ta tylna szybka w eotechach?

Edited by relevant
Link to post
Share on other sites

nie znam sie na budowie koli a tymbardziej ET bo nie rozbieralem ale jesli jest to szklo organiczne a nie nie plastik, choc na plastik tez da sie, mozna sprobowac pogadac u optyka zeby naniosl warstwe antyrefleksyjna, blueblocker tez by nie zaszkodzil... kto jezdzi w blueblockerach wie o co chodzi, w nocy wygasza sztuczne zimne swiatlo i uwydatnia tlo... subiektywnie to takie sztuczne podbicie kontrastu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...