Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Realizm w grach - Poszukiwanie ideału


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Przede wszystkim należy podzielić realizm na kategorie.

 

strategia turowa : Combat Mission (1,2,3 najlepsze) 4 jest w nowoczesnych czasach i jest słaba.

RTS: Men of War (następca Faces of War)

FPS: Red Orchestra Ostfront 1941-45[W RO mam klan .:*BiA*:.] (w 2010 ma wyjść nowa część na silniku U3) Project Reality v.0.856 - mod do BF2 ale z BF2 ma tyle wspólnego co klawiszologia i grafika (ktora i tak jest ulepszona w modzie [o dużo jak dla mnie]) . Te dwa FPS to mistrzostwo świata. Kto się bierze za granie musi zagrać. :uśmiech:

Zarówno RO jak i PR to gry ekstremalnie trudne, w szczególności dla grających w Call of Duty.

 

We wszystkie grałem i wiem co mówię bo siedzę w grach od urodzenie (dosłownie i w przenośni)

Edited by Solty
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A nie wiecie może co robić? Mam BF2(oryginał), ale po remoncie zgubiłem płytę i opakowanie, a nie chcę crackować. Jest jakiś inny sposób? Nie wiem, może gzieś zadzwonić, poprosić o zwrot, czy coś. Czy tylko pozostaje kupić nowego?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Full Spectrum Warrior i FSW: Ten Hammers na najtrudniejszym poziomie, 9. Kompania ( strategia ), BF2: Project Reality i Sims 3 :-F :mrgreen: :wink: Oczywiście w to ostatnie nie grałem, ale napisać musiałem, sorry :twisted:

Link to post
Share on other sites

GTA 4 mnie urzekło od razu. Przez pierwsze parę dni grania, aż smutno mi było, gdy przez przypadek przejechałem przechodnia. Wszystko takie realistyczne. Idziesz przez ulicę, popchniesz kogoś, tamtej osobie wypada kawa z ręki... Ech, ten realizm :P

Link to post
Share on other sites

To ja może z innej beczki:

 

Live For Speed - wyścigi samochodowe.

 

Wreszcie ktoś pomyślał, że trzeba wciskać sprzęgło... :P

 

Pierwsze (często nawet te późniejsze) chwile z grą, to walka z samochodem, jak tu by przejechać okrążenie nie wypadając z toru. Oczywiście po wyłączeniu wszelakiego wspomagania skręcania itp bzdur.

 

Podobno najbardziej realistyczny SYMULATOR jazdy samochodem, szczególnie po zaopatrzeniu się w odpowiednią kierownicę z gałką zmiany biegów :)

 

 

Szczerze polecam fanom 4 kółek - można pobrać demo i grać nawet przez Internet :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...