Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Jestem posiadaczem Tokyo Marui Glock 17 3'rd, na gaz. Jako pasjonat broni krótkiej, zapragnąłem wymiany zamka i lufy zewnętrznej na metalowe, a i zaworu, żeby zwiększyć przepustowość i przepchać metalowy zamek. Pojawił się problem, mianowicie w zaufanym mi sklepie SpecShop sygnowane do tegoż Glocka części, jak się okazało, nie pasują. Jestem zarówno zdziwiony i rozgoryczony, bo wygląda na to, że bardzo dobry technicznie pistolet, pozostanie na zawsze plastikowy. Stąd pytanie, czy ktoś z obecnych na forum próbował takich zmian w swoim glocku (zaznaczam) marki TM (bo podobno w KSC/KWA nie ma takich problemów).

 

Dla jasności sytuacji oto części.

 

Zamek

 

Zawór

 

Lufa zewnętrzna

 

Guarder wydawał mi się renomowaną firmą produkującą części zamienne. A tu takie coś.

 

Jeszcze podam symptomy choroby.

 

Z tego co zostało mi powiedziane, zawór nie pasuje w ogóle, a zamek haczy o części po drodze (nie wraca na pozycje wyjściową), tak jakby prowadnica była niekompatybilna z zamkiem guardera.

 

Tak więc, oto jest mój apel o pomoc, ponieważ nie wiem co zrobić, a jestem zdecydowany, żeby odpicować swoje dziecko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...