Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Byłem z kolegą przymierzać reale PJ w M15A4 CA i pasowały, podawały, ale... ciężko wchodziły w gniazdo. Były opory i to na tyle spore, że kolega potem szlifował, bo magi same nie chciały wypadać.

 

Ogólnie to chyba (bo nie jestem pewny, jeszcze nie mierzyłem) jest to dobre rozwiązanie dla użytkowników G&P, w których stary chyboczą się wręcz nieprzyjemnie na wszystkie strony.

Link to post
Share on other sites

Mam lowcapy P&J. Pierwsze siedem mam gdzieś z 3miechy cięzko wchodziły ale powkładałem i powyjmowałem i gniazdo w emce sie wyrobiło w zeszłym tyg dokupiłem 3 i masakra... NIE chciały wejść w ogóle musiałem spiłować cały tył i przód i to dość ostro żeby weszły.

 

Jak działają? ZNAKOMICIE. Zero zacinek wszystkie podają.

 

Wygląd: Farba mi wcale nie zeszła jedynie na kantach i tam gdzie do gniazda wchodzi.

2 sprawa to taka że są czarne. :/ Wole szare i dlatego chce się przerzucić na reale tej samej firmy.

Link to post
Share on other sites

Po prostu, magazynek nie podaje kulek. Zacinają się w nim. Od razu mówię że nie używam najtańszych ;-) Lekko puknąć w hełm i działa prawidłowo.

Może po prostu akurat mi i koledze trafiły się takie, skoro inni nie narzekają na nie.

@Jawelin : sam jesteś miszczu, ale zgadzam się z Tobą, mój błąd

Link to post
Share on other sites
A pomyślałeś miszczu, że w airsoftowych replikach 3-4 (a czasem i 5) ostatnie kulki zostają w komorze HU i zazwyczaj nie sa wystrzeliwane a wypadaja na ziemię, przy wyciąganiu magazynka?

Reale PJ w CA - 32-35 kulek z magazynka (zależy ile napcham strzykawką), 2-3 kulki wypadają. W magu jest bolec, który nieco wchodzi do komory. Żadnych zastrzeżeń do działania - wszystko poprawnie. Tylko w gnieździe CA im ciasno.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...