Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

O replikach-Logo


Recommended Posts

Lepiej ukraść, nie?

 

Nie, lepiej pójśc do kiosku i kupić Bravo, bo tam są jakieś gadżety ;(

 

 

Ale jeśli we tym temacie ma sie odbyć jakaś rozmowa autor wątku powinien chociaż przybliżyć tematkę artykułu i jakie tezy były w nim zawarte, a nie, że "jest w nim trochę sporo błędów".

Link to post
Share on other sites

W wątku przedstawiającym repliki opisana jest wiatrówka a to moim zdaniem spory błąd. I jak was nie stać na gazetę za 6.90 to naprawdę przestańcie zaczynać bezsensowne dyskusje. Wątek kieruję do tych, którzy przeczytali artykuł.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Nikt nie będzie tu wstawiał skanów.

 

Artykuł czytałem przy okazji w pracy, trochę się uśmiałem :) Też zwróciłem uwagę na to, ze przedstawiona została replika Makarowa 4,5mm. Ponadto zdjęcie M16A3 ICSa i podpis, ze replikę M16A3 można kupić od 200-ileś tam zł. No w sumie można, ale nie będzie wyglądała tak jak na zdjęciu. Ogólnie artykuł wyjątkowo "biedny" - chyba nie mieli czym zapełnić stron czasopisma...

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Skanować nawet nie ma czego...

Tekstu o samym asg nie ma w ogóle... jedynie parę zdjęć replik (cena oczywiście nieodpowiednia do zdjęcia repliki)...

I są takie kwiatki jak svd jg bodajże, który sam w sobie jest repliką ak 47 z dołożoną lufą i kolbą niby przypominającą svd... i pod tym podpis od 2000 zł

Wątpię żeby ten "artykuł" kogoś zainteresował asg, bo nawet nikt nie napisał o co w tym chodzi... czym się strzela... zasady... klimat... słowem nic tylko zdjęcia na błyszczącym papierze...

Link to post
Share on other sites

No nieźle, czytacie LOGO? :poddanie:

Nie za darmo się dostaje jak z kiosków wycofają... a że ma się coś za darmo to aż wypada luknąć na okładkę i otworzyć na chybił trafił przed wywaleniem na stos makulatury... :-P

Playboy też leci do kosza od razu... (z moją męskością wszystko ok jakby ktoś miał komentarze dziwne 8) )

Edited by rudy_stp
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...