Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masada [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Z magami low-cap (metal) do emek nie jest tak kolorowo. Kupiłem póki co dwa rodzaje:

 

1. king arms - dramat. Po pierwsze to jest tak luźny, że po potrząśnięciu repliką sam wypada. Tak wiem, taśma dookoła i będzie sztywniej... tyle że wtedy już tak gładko się nie wsadza maga i nie wypada po naciśnięciu przycisku. Poza tym troche wioska tak oklejać magi, lepiej kupić takie które od razu pasują niż sztukować (wg mnie). Druga kwestia - gorsza, to że maga trzeba dociskać cały czas bo kulek nie chce podawać. Jest taki "luz" góra dół i nie bardzo mam pomysł jak to poprawić :/ złamałem też już jedną zapadkę scalającą obudowę i środek maga a naprawdę uważałem na to bardzo...

 

2. CA - Rewelacja: sztywna blacha (w King Arms gieła się znacznie łatwiej), nic nie wypada przy potrząśnięciu, magi siedzą pewnie, podają idealnie kulki.

 

Teraz pytanie. Jakie jeszcze magi będą pasować? Ciekaw jestem np. tych

http://www.taiwangun.com/magazynki_magazyn...4_src-2078.html

 

Ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia?

Edited by tomekszm
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam jedno pytanko...

 

Jak się wyciąga GB z MASADY?? tak jak w SCARze Dboya że rozchylamy na siłe body na boki i wyciągamy czy po odkręceniu jakis tam pinów, selektora sam wychodzi??

 

I czy ktos ma info co by wersja Magpula była taka sama pod tym względem??

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ktoś wie czy można załatwić lufy zewnętrzne do masady i ile by kosztowały? Szukam też selektora ognia, dzisiaj na manewrach poleciał w las. Teraz mam tylko z jednej strony :)

 

 

http://shop.ehobbyasia.com/aandk-short-bar...masada-aeg.html

 

po znalezieniu tego zaczynam się zastanawiać czy nie lepszym rozwiązaniem jest kupić A&K bo znaaaacznie taniej a dysze już są lufy wymienne też.... Ciekawe czy do oryginału to pasuje?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jest jedna sprawa która mnie cały czas nurtuje bo zewnętrznie replika jest dobrze wykonana... poprawcie mnie jeżeli się mylę, natomiast te bebechy from china mnie trochę odstraszają i tu się pojawia pytanie czy po przełożeniu dyszy i płytki selektora da się wstawić tam GB np. SYSTEMY?? Piszę dysza i płytka bo na pierwszy rzut oka to trzeba by było na bank zamienić natomiast jak jest coś jeszcze to proszę o info...

Link to post
Share on other sites

Jest jedna sprawa która mnie cały czas nurtuje bo zewnętrznie replika jest dobrze wykonana... poprawcie mnie jeżeli się mylę, natomiast te bebechy from china mnie trochę odstraszają i tu się pojawia pytanie czy po przełożeniu dyszy i płytki selektora da się wstawić tam GB np. SYSTEMY?? Piszę dysza i płytka bo na pierwszy rzut oka to trzeba by było na bank zamienić natomiast jak jest coś jeszcze to proszę o info...

 

 

Da rade. nie grzeb póki się nie zepsuje. Ustawianie selektorów to porażka w tej replice. Do tej pory nie wiem jak chińczycy to sprawnie ustawiają.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

Z magami low-cap (metal) do emek nie jest tak kolorowo. Kupiłem póki co dwa rodzaje:

 

1. king arms - dramat. Po pierwsze to jest tak luźny, że po potrząśnięciu repliką sam wypada. Tak wiem, taśma dookoła i będzie sztywniej... tyle że wtedy już tak gładko się nie wsadza maga i nie wypada po naciśnięciu przycisku. Poza tym troche wioska tak oklejać magi, lepiej kupić takie które od razu pasują niż sztukować (wg mnie). Druga kwestia - gorsza, to że maga trzeba dociskać cały czas bo kulek nie chce podawać. Jest taki "luz" góra dół i nie bardzo mam pomysł jak to poprawić :/ złamałem też już jedną zapadkę scalającą obudowę i środek maga a naprawdę uważałem na to bardzo...

 

2. CA - Rewelacja: sztywna blacha (w King Arms gieła się znacznie łatwiej), nic nie wypada przy potrząśnięciu, magi siedzą pewnie, podają idealnie kulki.

 

Teraz pytanie. Jakie jeszcze magi będą pasować? Ciekaw jestem np. tych

http://www.taiwangun.com/magazynki_magazyn...4_src-2078.html

 

Ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia?

A jak z magami Pmag Eco od Magpula? Chodzi mi o te tańsze na 75 kulasów

Nie podają

magi MAG - zero problemów.

Hi-capy KA, P-Magi Stara ładnie wchodzą i podają. Trzymają się sztywno. Replikę składa się dość ciężko, szczególnie w porównaniu z M'kami.

 

kolega Kabel123 twierdzi że Magpull 70 kulkowy nie podaje w a&k masada.

kolega Gecko123 napisał że Stara PMagi podają jak trzeba

 

pare dni temu na stronie sklepu znalazłem info o real cap 30BB podpis: Producent: Magpul PTS / Star Airsoft

po przeczytaniu jednak lektury przedwczoraj wmasg (patrz wyżej) - pozostałem zdezorientowany. Przeszukiwanie zasobow sieci od piatku nie przynioslo zadowalajacych rezultatow.

 

Mam w związku z tym pytanie czy ktoś ma doświadczenia lub wie jak wyglada kwestia podawania, wypadania, grzechotania PMAGów Real Capów 30 kulek w Masada A&K Producent: Magpul PTS / Star Airsoft (napisane jest niby wersja ekonomiczna, ale innej nie widziałem)

a także co do 30 kulkowych magazynków CA (metalowych) dedykowanych do serii M15/M16/M4

 

?

 

wertuję tematykę od trzech dni i proszę o pomoc.

Dzięki!

Edited by kfak
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...