Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masada [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdyby ktoś miał taką komorę -> http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?products_id=2921 (różowo-czerwona, z pokrętłami jak w HU od eMek) , to chętnie bym przeczytał jak się ma do stockowej i innych komór dedykowanych do Masady, ale z tym przesuwakiem.

 

@gloomer - mają na stronie, ale na stanie tego jak widać nie mają, więc święty grall nie odnaleziony :P

A cena taka, jak te robione przez ekspertów od AirsoftPro.

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak wygląda sprawa co do magazynków do Masady ACR od A&K ?

Jakie najlepiej kupować (oczywiście PMAG'i) ?

Link to post
Share on other sites

Z tej komory raczej pożytku nie będzie.

Only for Magpul PTS Masada. Not for A & K Masada!

Do wyboru masz czarną CNC od A&K która jest mocno średnia i nie dodają alu podajnika kulek. Jest też WiiTech, ta z kolei to mistrzostwo. Jest to cały zestaw: dysza, komora, podajnik. Cena to ok 230 PLNów

 

Co do magazynków to tak. Na stockowym podajniku Pmagi Beta Project trzeba docisnąć, chińskie Pmagi nie podają. Jedynymi które działają są oryginalne Magpule; minus - cena,

Na podajniku od WiiTecha podają wszystkie, jednak te chińskie tną się nawet na kulkach G&G

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś miał taką komorę -> http://airsoftpro.cz...roducts_id=2921 (różowo-czerwona, z pokrętłami jak w HU od eMek) , to chętnie bym przeczytał jak się ma do stockowej i innych komór dedykowanych do Masady, ale z tym przesuwakiem.

 

@gloomer - mają na stronie, ale na stanie tego jak widać nie mają, więc święty grall nie odnaleziony :icon_razz:

A cena taka, jak te robione przez ekspertów od AirsoftPro.

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak wygląda sprawa co do magazynków do Masady ACR od A&K ?

Jakie najlepiej kupować (oczywiście PMAG'i) ?

 

A widzisz jak wrzucałem to jeszcze była dostepna :D.

Link to post
Share on other sites

Zgaduję że zestaw WiiTech'a do nabycia tylko w HK?

 

Korzystając z okazji to poszukuję zębatki (tej od GB) do prawego selektora bo obecnie prawy selektor mam tylko dla wyglądu a chciałbym z niego czasem skorzystać. Ktoś wie gdzie można taką zębatkę nabyć za rozsądną cenę?

Link to post
Share on other sites

Komory A&K jeszcze mamy, a częśći WiiTech'a niedługo u nas, negocjujemy jeszcze z firmą, jeśli negocjacje dają pozytywny rezultat, to częśći WiiTech'a zawitają w naszym sklepie.

 

Pozdrawiamy,

Milcord.pl

Edited by Milcord
Link to post
Share on other sites

Może powiem co nieco o masadzie a&k. Dysza, komora to jedno wielkie nie porozumienie dysza pękła po 5k kulek, komora puszcza fpsy, bardzo wybredna co do gumek(czerwony madbul odmawia współpracy) części wewnętrzne są wykonane na wysokim poziomie. Aktualnie chulaja w emce na 140. U mnie podkladkowanie było na znośnym poziomie. Jako tako same +++ ale żeby nie było tak pięknie. Aby wsadzić szkielet cnc firmy core bądź chyba to był szkielet Jg. Musiałem zedżeć około 2-3mm plastiku gdyż po dokręcaniu szkielet szedł do góry. W stocku mamy okablowanie niskooporowe. Do masady wejdzie taka sama bateria jak do g36.

Ogólnie replikę oceniam na bdb.

 

Pisane z Sony Xperia Z

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jakie polecacie magazynki ? Pmagi od beta project hulają? Albo lowy od boyi na 68kulek? Macie jakiś patent na zawieszenie do masady?

 

EDIT:

 

http://azteko.pl/mag...tac-p-8011.html ten siedzi bardzo pewnie i super podaje

 

http://azteko.pl/soc...190-p-5533.html ten siedzi jeszcze lepiej, podaję również ok ale wyższa cena

 

Boyia u mnie siedzą niepewnie ale podają. Pmagi star green label siedzą pewnie po podklejeniu taśmą i podają również ok.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Posiadam opisywaną replikę już jakiś czas. Aktualnie ma założony zestaw metalowej (CNC) dyszy i komory od A&K. Problem leży w podawaniu kulek. Czasami będą to dwie kulki przy jednym strzale, czasami jedna. Serwisant powiedział że to wina komory (nawet tej CNC) i grzebanie pilnikiem nic nie poprawi.

 

I pytanie, czy założenie zestawu komory i dyszy od Wii Techa raz na zawsze rozwiąże problem z podawaniem kulek ?

Link to post
Share on other sites

Zestaw Wii-techa rozwiązuje wszystkie problemy dotyczące hop upa. Szczelność, powtarzalność, podawanie kulek. Warto do tego zestawu też dołożyć opóźniacz, bo dysza wii-techa jest odrobinę za długa i przy wyższym rofie zdarzają się puste strzały.

Link to post
Share on other sites

@bamper12: Nie bardzo mam jak sprawdzić, gumy luzem nie posiadam.

@AdrIan: Opóźniacz... wyjaśnisz co i jak zamontować?

 

BTW, wyciągnąłem zespół lufy i założyłem go na nowo... i replika zaczęła podawać kulki (pusty był tylko pierwszy strzał po włożeniu magazynka). Obstawiam że pierścień mocujący zespół lufy mógł być za mocno wkręcony.

 

Jeśli podawanie kulek się utrzyma do poniedziałku, to wtedy też skoczę do serwisu na chrono.

Link to post
Share on other sites

Opóźniacz wrzuć w przypadku jak chcesz zamontować zestaw od Wii-Techa. Dysza z ich zestawu jest minimalnie za długa. Nie jest to taka różnica żeby w ogóle nie brało kulek, jednak co jakiś czas pusty strzał może się zdarzyć. Masz do wyboru dwie opcje: piłować dysze albo zamontować opóźniacz. Dyszy bardziej nie odciąga, ale na dłużej i kulki swobodnie wpadają do komory. Wygląda to tak:

opozniacz-popychacza-v2-v3.jpg

Ogólnie jeśli masz Hopka CNC od A&K i jest on znośny to dokup tylko Loading Nozzle od Wii-techa

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=category&item=ANK-AEG-MPMABK&search=special&rs=Electric%20Airsoft%20Gun%20-%20AEG&catid=1&cat=900&view_choice=b

 

Bardzo ciekawa promocja :)

Ale zastanawiam się, dlaczego tam na stronie podają, że ta replika ma 280fps ?

Bebechy są te same w tej co jest w Polszy sprzedawana, tylko sprężyna pokroju m90 ?

 

Pytanie do użytkowników, warto coś takiego sobie sprawić ?

 

Pozdrawiam, dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Jak wyjdzie nawet te 650-700 PLN z wysyłką, to myślę, że się powinno opłacać.

I tak gwarancji nie masz, więc wypadałoby dać replikę do tuningu, ze względu na sprężynę m.in. oraz parę innych elementów GB.

Co do prędkości wylotowej, to może mają teraz jakieś ograniczenia odnoście fps czy po prostu nie opłaca im się wkładać mocnych sprężyn, gdyż i tak w większości są wywalane i zmieniane na inne, więc może być taka sytuacja.

 

 

Ja mam osobiście takie małe pytanie.

Czy ktoś ma może boczne szyny w swojej Masadzie ACR ? Pytam się, gdyż jak ja mam je zamontowane to ciężko front nałożyć na replikę, a włożenie pakietu w tej sytuacji jest nie możliwe, gdyż trzeba w różnych pozycjach wkładać ten front z szynami (przeszkadzają mi nakrętki, które i tak są w miarę płaskie.

Link to post
Share on other sites

MIszcz, ja używam http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1967, i nie mam zadnych problemów z batką, choć to też oczywiście kwestia samej baterii. (w moim wypadku http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=2317)

Próbowałem na przednich jak i środkowych otworach MOE, batka wchodzi poziomo w dolnej części chwytu, pod lufą, ino kabel czasem trzeba upchać =)

 

Co do bebechów, to rzeczywiście ACR ma gorsze bebechy aniżeli modele CQB/Sniper, ktoś już na ten temat się tutaj rozpisywał. Więc jak już kupować, to jako baza do tuningu. Bardzo bardzo wygodna i poręczna baza do tuningu

Link to post
Share on other sites

Swoją Masade od A&K mam niecały rok, moja pierwsza replika, ogólny świeżak ze mnie w ASG. Pierwsze co chce zrobić to sensowny uchwyt do zawieszenia. Próbowałem wciśnij kropki ale wyskakiwały z gniazd na replice pod jej ciężarem. Znalazłem w końcu to http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4169 pytanie czy te magpulowskie "ucho" pasuje rozstawem otworów do tego na kolbie z tej od A&K. Ma ktoś takie?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...