Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Militaria.pl


Recommended Posts

ode mnie neutral

kupowalem u nich karabinek, fakt stalem przy gablotce jakies 5 min ale to nic wkoncu gosc do mnie podszedl i sie zapytal "w czyms pomoc?" zapytalem sie o dwa karabinki to chlopak sie zebral w sobie i mi spiewajaco chyba wszystko o nich powiedzial, z cenami sie tez zgodze maja dosc wysokie i trzeba uwarzac co sie bierze jak sie ktos nie zna to najlepiej przyjsc z kims kto sie zna w tych sprawach

dla mnie sklepik moze byc

 

Używaj polskich znaków, interpunkcji i zasad pisowni !!! Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłem u nich kilka dni temu we Wrocławiu. Olewali mnie dobre 10 minut, bo biegali przy jednym kliencie, który oglądał badziewne wiatrówki za trzy stówy (ale cały czas starali mu się wcisnąć te droższe). Gdy poszedł to rozleźli się po sklepie i musiałem ich spytać o pomoc. Pokazali mi M4A1, drugiego innej firmy nie podali, bo powiedzieli, że to to samo prawie (gabloty się otwierać nie chce? :|). Na M4 mocno luźny był chwyt przedni, poprosiłem więc ponownie o sprawdzenie na innych, powiedzieli, że na wszystkim są luźne, ale to nic nie zmienia. Problem w tym, że przez to muszka się ruszała. Pan jednak starał mi się wmówić, że takie "minimalne" ruchy na boki nie utrudniają celowania. Chciałem mimo wszystko zastanowić się nad tym modelem, powiedziałem, że nie mam gotówki i ile mają ich na stanie, to jutro wpadnę, a on do mnie, że to ostatni i cena promocyjna jest tylko do dziś (1300), a jutro już 1900. :|

Link to post
Share on other sites

obsluga - w bydgoszczy ok.

Inna obserwacja: maja niby obnizke do 80 % co jest wielka bujda. M14socom cybergun od dluzszego czasu bylu nich po 869, teraz napisali za obnizka z chyba 1100 do 860, czyli zwykle naciaganie albo oszustwo. Nie mowiac juz ze praktycznie taka sama cyma m14 kosztuje ok 450.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sklep we Wrocławiu to tragedia

1. Obsługa: muchy w smole (może klime im trzeba założyć?)

2.Wiedza pobieżna a właściwie znikoma

3. Podejście do klienta: czysty PRL (ja akurat pamiętam)

4 Ceny: za towar który tam jest, to naprawdę przesada (mam tu na myśli ASG)

5. Kontakt telefoniczny: jeżeli masz telefon na karte, to sobie odpuść bo zeżre całą

Generalnie żadnych plusów nie jestem w stanie dostrzec :wink:

 

:!: NIE POLECAM SZKODA CZASU ORAZ NERWÓW :!:

Link to post
Share on other sites

jumpstyler ma rację, sam byłem w militariach w Lublinie i jestem mile zaskoczony tylko się przyjrzałem replice a gość od razu do mnie podbiega i mówi "Może chce pan obejrzeć tą replikę?" i jeszcze powie dane techniczne repliki. Ja jestem zadowolony z oddziału militarii w Lublinie. Duży plus dla sklepu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, powiem tak... Bedac w gdynskiej Militarii, kupilem kulki 0,20 g w bardzo niskiej cenie (500 kulek = 5 zl). Mowie kumplowi, zeby tez je kupil, on na to ze o promocji wie i zebym owe '0,20' gramowe kulki wyprobowal... Porazka, wznosilo je w gore, byly beznadziejne. Zainteresowany zwazylem kulki na elektronicznej wadze chemicznej i... o dziwo kulki wazace 0.20 waza 0.10g. POWIEM JEDNO, GORSZEGO BADZIEWIA NIZ TEN "SKLEP" TO JA NIE WIDZIALEM!!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Polecam sklep jezeli uda sie wam trafic na sprawny, jak nie bedize sprawny to lipa.

 

2 tyg czekalem na naprawe selektora ognia, szczerbinki, dwojnogu, po 2 tyg naprawili mi tylko to pierwsze. Tak myslalem, bo tak na prawde jeszcze byly problemy ze strzelaniem bo nie strzelalo, wiec kolejne 2 tyg na zwrot kasy albo wymiane, po 2 tyg jeszcze 1 tyg na kase ...

 

ODRADZAM

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

 

W związku z różnymi opiniami na temat sklepu militaria.pl postaramy się na bieżąco rozwiązywać problemy, odpowiadać na pytania i udzielać informacji. W tym temacie nagromadziło się sporo postów - obiecujemy przejrzeć wszystkie jak najszybciej i odpowiednio na nie reagować.

Mamy nadzieję, że nasza obecność na forum spowoduje lepsze dopasowanie obsługi do Waszych potrzeb.

Jeśli ktoś ma pytania zapraszam do wysyłania PW. Z pewnością zostaną przeczytane i udzielona zostanie odpowiedź.

 

Tak na bieżąco: Dotarła do nas dostawa z firmy Action Sport Games. Głównie pistolety i kulki Blaster, Gold Fire, również jest kilka AEG'ów.

 

Pozdrawiamy

militaria.pl

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

bydgoszcz - sklep dość dobrze się prezentuje, obsługa miła, ale mało kompetentna, ceny z kapelusza, wybór asg - ciągle ten sam kilka "przecenionych" replik, 0 baterii, kulki praktycznie 0,12g lub te z farba, których normalny człowiek nie kupi. Mało tego - po wystawieniu negatywnego komentarza - próbowałem to robić 3 x - o jednym z kupionych tam towarów - komentarz taki NIGDY się nie pojawił na stronie. Widać za to "komentarze" najprawdopodobniej pracowników lub jakiś podstawionych osób, robiących we wszystkich opisach te same błędy ortograficzne. Szkoda słów

Edited by leon1972
Link to post
Share on other sites

Repliki w sklepie we Wrocławiu są słabe. Widziałem eMkę ICSa, jednak tak jak mówi Lesio, chwyt przedni lata, a pracownik nie był w stanie odpowiedzieć mi na pytania. Miałem wrażenie, że wiedziałem o niej więcej czytając opis na Madonion.eu. O cenach nie wspomnę - po zniżce i tak drożej niż w wymienionym przeze mnie sklepie. Na kulki nawet nie patrzyłem, baterie też miały "ciut" duże ceny. Do tego dziwne mutanty kałachopodobne z oznaczeniami trybów ognia po angielsku marki Cybergun i oczywiście cena także z kosmosu.

Generalnie sama obsługa taka zła nie jest, ale naprawdę przydałby się tam ktoś, kto siedzi w ASG i na przykład wie, jaka replika się sprzeda, a jaka będzie się kurzyć i kurzyć...

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 7 months later...

Wróciłem właśnie z militaria.pl w Łodzi z nowym magazynkiem - chciałem na próbę kupić taniego plastikowego low-capa z ich oferty. No i kupiłem. Przychodzę, ładuję kulki - 10, 20, 30, 30, 30. Co jest??? SPRZEDALI MI REAL CAPA... Był w tej samej cenie i tak samo wyglądał. No cóż. Pomyłka. Zdaża się.

 

No to od razu do nich dzwonię. No faktycznie, pomyłka. Ale ja głupi, jak na złość, nie wziąłem paragonu. Grzecznie jeszcze pytam czy czasem go gdzieś tam nie zostawiłem na ladzie, może wylądował w koszu... (byłem tam 30 minut temu). No może. Pracownik przyznał, że wyrzucają paragony nie zabrane przez klientów. Czy coś się da zrobić? NIC. Bez paragonu mam się nie pokazywać...

 

Pracownik na koniec doradził pogrzebanie na śmietniku (domyślam się, że ich) - może się znajdzie...

 

Nauczka na przyszłość - nie ufaj obsłudze sklepu, bo nie mają pojęcia co sprzedają. No i weź paragon, bo bez niego nic nie załatwisz.

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zawitałem do stacjonarnego w Krakowie, na Dietla z zamiarem oglądnięcia mp9 KWA oraz nowego scyzoryka CRKT :D.

 

Oglądam gnata, oglądam, macam, przymierzam się. Pytam ekspedienta co to jest taki dzyndzel z tyłu repliki, myślałem, że wskaźnik załadowania ale nie bo czy przeładuję czy nie- nie wystaje ani nic. Pytam więc miłego pana co to za dzyndzel. W odpowiedzi usłyszałem "A skąd ja mam wiedzieć, gdyby to był sklep z komputerami to mógł bym pomóc". Lekkie zdziwienie... ale cóż, oglądam dalej. Oddaję mu replikę i proszę o podanie mi wersji która wisiała obok, macałem z szyną a chciałem jeszcze pomacać z rączką. Usłyszałem "nie nadużywaj mojej cierpliwości". CO TO MA BYĆ?! Moja stopa więcej tam nie stanie, odradzam z całego serca.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

No to byłam ostatnio kilka razy w militarii (w bydgoszczy), aby dopasować kolimator do repliki. Za pierwszym razem gdy wszedłem do sklepu to nawet dzień dobry mi pan nie odpowiedział, a nawet po wielu minutach stania oglądania celowników, za gablotką nie raczył zapytać się czy podać go, wolał cały czas patrzyć w pustą przestrzeń. Jak przyszedłem następnym razem to już raczył podejść i otworzyć, pewnie dlatego że oprócz niego był w sklepie jeszcze jeden sprzedawca. Gdy przyszedłem w tygodniu kiedy był mały tłok i ponad czterech sprzedawców (nie było tego leniwego pana) to nawet odpowiedzieli "dzień dobry" i zapytali w czym pomóc, także plus. Kiedy znowu przyszedłem tak sobie pooglądać repliki z ciekawości :) przyszli sobie dwoje dzieciaków góra 14 lat, pytali się o g36c Umarexa, a sprzedawca zachwalał go, że zasięg 50 metrów, czyli do budynku idealny, zachwalał też dodatki w zestawie czyli laser, kolimator, facet nie postąpił dobrze bo okłamał klientów także kolejny minus.

 

Nie polecam sklepu jako sklepu ASG, jako sklep z sprzętem militarnym też nie, zawyżają mocno parametry i bezczelnie kłamią.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

A też się wypowiem. We Wrocławiu często bywam, postanowiłem odwiedzić akurat ten punkt, gdzie Hardkorowy Koksu był. Tak się składa, że mam najbliżej.

Za pierwszym razem jak byłem z dziewczyną, to kupiliśmy śrut oraz tarczę. Cena..całkiem spora jak za taki zestaw, ale ok. Wiadomo, sklep robi narzut jaki chce, nie musiałem tam kupować, ale chciałem więc nie zarzucam absolutnie niczego! Byłem tam pod wieczór, więc zamykali szybko i niczego nie zdążyłem zobaczyć.

Niedługi czas później nadarzyła się okazja ponownie odwiedzić sklep. Tym razem już na dłużej. I co mogę powiedzieć..

Jak już ktoś wcześniej wspomniał, wejdzie jeden klient, to wszystkich pięciu lata za jednym jak muchy w okół kupki. Jak już się tam nastałem 30 minut, to ktoś tam do mnie podszedł i poprosiłem o pokazanie Dboys Kar.98 niestety repliki nie mogłem pomacać, bo nie. Pytałem o parę rzeczy nieoczywistych i oczywistych które wiedziałem o tej replice, to facet wprawił mnie w zakłopotanie, gdyż wykazał się niewiedzą i czułem się zażenowany tłumaczeniem sprzedawcy tego co sprzedaje.

Ogólnie odniosłem średnie wrażenie w sposobie podejścia do klienta i wiedzy albo i niewiedzy na temat asortymentu.

Kulochwyt i śrut były akurat dobre i nie mogę zarzucić nic odnośnie jakości. Tylko proszę, dajcie tam kogoś kompetentnego z kim będzie można się dogadać w sprawach, które powinien wyjaśnić sprzedawca klientowi, a nie klient sprzedawcy.

 

Pozdrawiam, Krzysiek.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Czas realizacji przesylek maja dluzszy niz konkurencja, ale kontakt jest dobry. Konsultant zorientowal sie nawet po adresie, ze zamawiam do pracy i zadzwonil w celu uzupelnienia nazwy firmy.

Robilem tez kilka razy zakupy w sklepie stacjonarnym w Blue City w Wawie i wrazenia zawsze byly pozytywne. Obsluga pomocna, ale nie nachalna.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja znowu opiszę swoje wrażenia dotyczące sklepu militaria.pl w Warszawie na ulicy Tamka 49. Obsługa po prostu TRAGEDIA !!! Jestem poważnym człowiekiem 37 letnim, udałem się do w/w sklepu w Warszawie w celu zakupu kulek 0.25 do ASG i green gasu. Obsługa to jedna wielka tragedia do tego KOMPLETNIE NIEDOUCZONA I ZŁOŚLIWA. Zapytałem o kulki firmy bioval, Panowie stwierdzili, że coś takiego nie istnieje ! Dodałem potem, że to ta sławetna firma, która swego czasu produkowała kulki szklane, które potrafiły z mocnych replik CO2 uszkodzić nawet szybę. Znowu złośliwe uśmieszki pod nosem i stwierdzenia typu, że naczytałem się niewłaściwych bajek, opowieści na forach, itd. Wiem że kulki bioval stosowane są w USA i mają tam stosowne atesty i zatwierdzenia, znów uśmieszki że tam kulki najmocniejsze mogą być 0.12 grama i innych w USA nie ma !!! Ok zostawmy to. Panowie następnie zaczęli się upierać, że materiał z jakiego zrobiona jest kulka nie ma żadnego znaczenia penetrującego - liczy się tylko masa co wg. mnie również jest nieprawdą gdyż nawet plastikowa kulka (nie mówiąc już np. o stalowej) przykladowo o masie 0.30 grama będzie miała większe zdolności penetrujące niż np. kulka o tej samej masie ale zrobiona z plasteliny, która praktycznie takich zdolności nie będzie miała w ogóle !! Następna dyskusja na temat pistoletu który posiadam na CO2 Walther P99 DAO. Kupiony również u nich w firmie militaria pl ale u profesjonalistów takich prawdziwych w Szczecinie na Alei Piastów. Firma militaria sama w swoich opisach pisze że model ten osiąga prędkość powyżej 450 fps. Pan w ogóle nie wiedział o jaki model chodzi, potem orzekł, że jest to niemożliwe bo tyle może mieć tylko rewolwer. Mój egzemplarz osiągał na chronometrach przedziały od 440-490 fps zresztą tak jak mówi o tym opis...No i końcówka też dobra...proszę o dwa naboje CO2, Pan mówi, że są po dwa złote sztuka. Ja pytam jakie to naboje, jaka firma...Pan znowu ze złośliwością: "czy to ma znaczenie...wszyscy i tak biorą z jednego źródła" i swój złośliwy uśmieszek. Na koniec jeszcze pouczenie że moc i zdolność penetracji to tylko gaz , nie kulka (nawet jak będzie z plasteliny). Aha Pan jeszcze dodał, że pracuje w tej branży 12 lat, a chłopaki ze SpecShop (naprawde profesjonaliści) z Poznania to...i swój uśmieszek złośliwy. Dla mnie szok, dla żony też, być może chcieli się popisać przed nią, ale ją raczej nie kręcą niedouczeni, złośliwi sprzedawcy...Niżej podaje linki dla niedouczonych: http://koalicjapolno...hp?readmore=492 , tu z kolei link do firmy kulek która w ogóle nieistnieje bo Pan który pracuje 12 lat w branży jej nie zna...: http://wmasg.pl/pl/news/show/21886 tu jeszcze raz profesjonalne testy o kulkach bioval i zdolnosciach penetrujących kulki w zależności od wykonanego materiału http://wmasg.pl/pl/news/show/24559 Omijać sklep z daleka !!!!

Edited by macmc
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Do sklepu w Warszawskim CH. Blue City wpadam przy okazji innych zakupów i czasem po śrut do wiatrówki.

Produkty wiatrówkowe dobre, obeznanie obsługi w tym temacie średnie z plusem ale w przypadku tematu airsoftu zaczyna się dramat.

Kolejny raz okazuje się że nikt nie wie co sprzedaje. Ostatnio byłem świadkiem przekonywania klienta że niska szybkostrzelność i słaba reakcja na spust to wina źle dobranego akumulatora i do taniego karabinka mającego 300+ fpsów najlepiej wsadzić li-po 11,1V i po kłopocie...

W przypadku zakupów ASG połączonych z doradztwem - omijać szerokim łukiem!

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

2 miesiące naprawiali selektor ognia w moim g18c ASG, a jak już przysłali to miał cieknący magazynek (selektor naprawiony). Oczywiście od razu zadzwoniłem, ale upierali się, że sam zepsułem i teraz chcę wyciągnąć od nich kasę. Po 5 minutach niezwykle miły pan z obsługi powiedział mi "haha, i tak nam pan nic nie udowodni, żegnam", po czym się rozłączył. Replika była dobrze zapakowana więc to na pewno nie wina kuriera. Jak kogoś nie obchodzi cena tego, co kupuje, i nie zamierza nigdy korzystać z obsługi klienta oraz serwisu i reklamacji, to polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...