Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Militaria.pl


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karty gwarancyjne wskazują jako importera firmę Militaria.pl, podczas gdy prawdziwym ich importerem jest firma TAJGUN. Zaklejane są na opakowaniach oznaczenia prawdziwego importera co godzi w wiarygodność i łamie przepisy ustawy o stosowaniu praktyk nieuczciwej konkurencji.

 

 

 

 

I like to kill slowly :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
kolejne oszustwo ! :evil:

 

Pisza na swoich materialach promocyjnych ze sa bezposrednim importerem,

ale z potwierdzonych zrodel wiem ze przynajmniej tego co jest w ofercie tajgun.pl sami nie sprowadzaja... :x

 

Swego czasu (rok temu) na pudełku od XMa widniała naklejka tajguna jako importera i wcale się z tym nie kryli...

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Pewnego razu zamówiłem w militaria kominiarke letnia jedno-otworową.Gdy kurier przyjechał to akurat nkogo nie bylo w domu tylko w skrzynce byl kwit do odebrania.Polecialem na poczte po paczke i po jej otwarciu zamiast letniej byla zimowa trzy otworowa.Dzwonie do nich i mowie co jest przeciez zamawialem letnia.Koles do mnie mowi ze przepraszamy pomylka kolega zle zapakowal niech pan odesle i przyslemy panu wlasciwa.Pomyslalem ze bezsensu odsylac o jakas kominiarke rzedu 20 zł, wiec zostawilem ja sobie.Ale jedna fakt jest faktem iz napewno zrobili to specjalnie ze przysali mi niewlasciwa.

 

NIE POLECAM TEGO SKLEPU NIKOMU!!!

Link to post
Share on other sites
Ale jedna fakt jest faktem iz napewno zrobili to specjalnie ze przysali mi niewlasciwa.  

Nie no, rozwaliło mnei to zdanie... Na pewno goście siedzieli i stwierdzili: "a huj,zrobimy gościoowi na złość i wyślemy mu dokładnie inna kominiarkę niż chciał"...

Proszę, nie popadajmy w absurd. Nieznosze tego sklepu bo mnie wyciulali dwa razy ale nei zakładajmy czyjejś czystej złej woli. Maja po prostu totalny bajzel i klientów głęboko w dupie, ale nie wierze żeby cos robili ludziom po złości...

Pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
nie polecam tego sklepu. nie dość że niektóre rzeczy mają droższe, to jeszcze do tego jak chciałem zamówić colt national match to po zamówieniu napisali że nie mają ale że moge zamiast niego kupić coś tam :roll:

Przeczytałem i mi szczena opadła: "Colta nie ma i nie będzie"

A po pytaniu dodali tylko paseczek "nie ma" przy ofercie, zupełnie jakby miał być...

Żeby było śmieszniej dokładnie to samo zamawiałem (słaby coś zaskok mają po datach sądząc...)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

nie dziwcie się chaosowi tam panującemu.jako że potrzebowałem ostatnio szybko magazynek (swój zgubiłem:( ) a sklep mieści się jakieś 10 min drogi od mego mieszkanka postanowiłem nieco przepłacić, ale mieć maga szybciej, na stronie pisze że posiadają go na składzie, wyglądało to tak :

 

JA - dzień dobry, chciałem kupić magazynek do Mp5 SD, spręzynowy z UHC

PAN - Heckler&Koch ?

JA - A są jakieś inne ?

PAN - nie mamy takich magazynków

JA - Jak to nie ma? na stronie pisze że dostępny w ofercie

PAN - (ruszył się w końcu i pogrzebał w pułeczce między magazynkami do gaziaków) mamy tylko do pistoletów

JA - Ale MP5 jest przeciez pistoletem (nie mogłem sobie tego darować)

przyszedł drugi pan i po sekundzie narady ustalili,ze akurat nie mają

ale że myśle o zakupie ( bynajmniej nie u nich )i na targach sobie nie wymacałem dostatecznie repliczki :twisted: ...

JA - Macie może AEG'a G3 ?

PAN - Heckler&Koch ?

JA - Nie, Tokyo Marui

PAN - a to nie mamy

JA - jest szansa że będzie?

PAN - nie, napewno nie będziemy mieli

JA - do widzenia ( poczułem się tam nagle nielubiany ) i sobie poszedłem

w końcu jako poczatkujący ASG-fan nie bede wdawał się w głębsze dyskusje z gościem, który min ze sprzedaży takich rzeczy zyje, znajomośc tematu sprzedawców mnie onieśmieliła

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ten sklep jest do ****: Złozyłem kiedys zamowienie przez internet na pistolet asg. Następnego dnia pojechałem sobie do lasu postrzelac z wiatrowki. Byłem w srodku lasu i nagle dzwoni mi komorka. Odbieram, ale strasznie przerzwało i mało co slzszalem. To dzwonił pan z militaria. pl chciał potwierdzic moje zamowienie. Ja mu mowię, ze jestem w lesie i strasznie słabo słysze. Mowie mu ze podam mu numer stacjonarny i niech zadzwoni za godz. A on bezczelny na to ze zadnego numeu nie chce i ze mam przestac opowiadac bajki ze mi przerywa telefon, bo jak nie to więcej nigdy nie przyjma mojego zamowienia. Chciałem mu poscic wiazanke, ale stwierdziłem, ze na ***** nie rady!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Ktos wczesniej pisał o łamaniu prawa przez sklep militaria.pl Znam jeszcze jeden przypadek, a mianowicie chodzi o ich beznadziejne reklamy w telewizji. W ktorejs z reklam wiatrowek jest taka wzmiana zdan:

 

Pan sprzedawca: Gdzie pan najczesciej strzela.

Podpłacony dziadek (pewnie teć prezesa): Najczesciej strzelam na swojej działce. 8O

 

A okazuje sie, ze nowym statucie Polskiego Zwišzku Działkowcow z 2004 roku jest taki paragraf: ,,Na terenie Ogrodow działkowzch istnieje całkowity zakaz strzelania z broni palnej, hukowej i broni pneumatycznej(tzw. wiatrowki).

 

Powinni zabrac im koncesje na handel bronia.

 

P.S. Prezes militaria.pl powinien poczytac sobie to forum, zeby wiedział, co myslš o jego sklepie.

Link to post
Share on other sites
Na terenie Ogrodow działkowych istnieje całkowity zakaz strzelania z broni palnej, hukowej i broni pneumatycznej(tzw. wiatrowki).  

 

Dzialka a ogrodek dzialkowy to dwie rozne rzeczy. Na ogrodek dzialkowy mowi sie dzialka potocznie, natomiast prawidlowa pranie nazwa to ogrodek dzialkowy. Nie mylic z dzialka budowlana czy rekraacyjna

Link to post
Share on other sites
Tyle ze wiatrowki do 17J nie sa bronia pneumatyczna, wiec nie podpadaja pod punkt regulaminu dzialkowego :)

 

W reklamie chodziło o pracowniczy ogrod działkowy. Ale coz.............

:roll:

Wiatrowka o energii poczatkowej do 17J nie jest bronia pneumatyczna...ciekawe a na co strzela moze na baterie, bo mi wydaje sie ze na sprzezone powietrze.

Link to post
Share on other sites
Wiatrowka o energii poczatkowej do 17J nie jest bronia pneumatyczna...ciekawe a na co strzela moze na baterie, bo mi wydaje sie ze na sprzezone powietrze.

A co za roznica na co... Wg obowiazujacej ustawy o broni i amunicji nie jest bronia pneumatyczna, wiec przepis o ograniczeniu strzelania tylko do strzelnic jej nie dotyczy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

O ASG dowiedziałem się od kolegi i postanowiłem "muszę to mieć". Przeglądam w necie oferty Militaria i Military (jedyne sklepy o których wiedziałem). Patrze - a tam L85A2 za 319 PLN. Myślę sobie że cena niezbyt wysoka to uzbieram. Zbieram i zbieram i uzbierałem. Wysyłam zamówienie przez pocztę - i czekam. Dzwonią i pytają się- Borówiec gdzie to wogóle jest? Odpowiadam. P 3 dniach dostaję paczkę, radość i w ogóle, ale paczka jakby ciut za długa. Otwieram - a tu M-16. Szczena mi opadła. Odsyłam, po 4 dniach otrzymuję paczkę kurierem. Z Gunem wszystko w porządku, przeszedł tuning, ale policzyli mi za kuriera :?

 

Nie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Allegro komentarz dla użytkownika militaria.pl

 

Wiatrówki mają KRZYWĄ lufę mimo 2 wymian na MÓJ KOSZT! nadal są KRZYWE UŻYWANE i SŁABE! Serwis zapomniał wyjąć notatkę treści"moje nazwisko (jebnięty facet)"a ja tylko chciałem prostą lufę. Mam zdjęcia,rozmowy,maile i notatkę.

 

:lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

a ja niemialem problemow z tym sklepem :P

 

zamowilem baikala pistolet wiatrowkowy jakis czas temu i pieknie cacy :P

 

a jak zamawiam ksiazki to tylko z tamtad bo maja spory asortyment tego :P

 

nie czepiam sie ich :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...