Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Militaria.pl


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widze, że nikt nic niema do powiedzenia to może ja coś napisz o tym niby sklepie. Zamówiłem paczke i przez dwa dni siedziałem przy oknie czekając na kuriera, ale po tych 2 dniach zadzwonili i powiedzieli, że nie mają już tego modelu, do tego chcieli mi w zamian wcisnąć jakieś gówno. Z tego co wiem to i tak dostąpiłem zaszczytu z ich strony, ponieważ zadzwonili domnie. A żeby było śmieszniej od tego czasu miną już ponad tydzień, a na ich stronie dalej można kupić ten pistolet. Z czystym sumieniem moge dać im duży minus --------- i nie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

no to ja tez sie wypowiem. We wrzesniu, kiedy zaczynalem zabawe z asg, chcialem u nich zamowic berette bez blow backa. Byla dostepna na stronie wiec dzwonie do nich i mowie o co chodzi. Facet ze spoko, tylko mam im jeszce podac numer telefonu. Nastepnego dnia z rana dzwoni do mnie ziomek i mowi ze "...niestety nie mamy tego modelu na stanie.....ale mam dla pana inna propozycja- beretta 92 z STTI z blow-backiem" za jedyne 499 zl. bylem juz taki nakrecony na guna ze sie zgodzilem. koles podkreslal "... i ten producent-STTI-chyba najlepsza w tej chwili firma na swiecie produkujaca gaziaki..."

nie znalem sie wtedy za bardzo na gunach wiec bylem zadowolony, ze bede mial guna najlepszej firmy produkujacej gaziaki. jako ze koles dzwonil rano, paczka przyszla o 16.00 tego samego dnia.

A w niej:

Beretta m92f military model z blow backiem kj-works. Dzwonie do nich i mowie co jest a oni ze sorry, pomylka, odeslij pan. jednak zrobilem maly wywiad srodowiskowy i sie dowiedzialem, co to za producent ten stti. postanowilem nie odsylac i zostac przy kjw. odkad mam ta beretka, nie bylo chyba strzelanki zeby wszystko w niej gralo. praktycznie na kazdej cos sie jebalo i nie strzelala. co naprawilem co znow cos. nie odsylalem im na gwarancje, bo jeszce by zgubili albo wkrecali, ze sam zepsulem.

jednym slowem: NIE POLECAM TEGO SKLEPU!!!

Link to post
Share on other sites

Wybralem sie z kumplem zaczynajacym przygode z airsoftem bo jakas lepsza sprezynke, tak sie stalo ze pierwszym sklepem który odwiedzilismy byly militaria.pl we Wrocku.

Nie dosc ze nik przez dłuzszy czas sie nami nie interesowal to wrecz jeszcze jakby omijali.

W koncu spytano nas co nas sprowadza, poprosilismy pistolet sprezynowy z hu. Gos na to tak "Zobaczcie sobie w internecie który ma hu i pozniej przyjdzcie" normalnie mnie zatkalo, nie ma jak to mila obsługa panów z tego sklepu. NIE POLECAM :!: :!: :!:

Link to post
Share on other sites

o kur*... to ze kazdemu zdarza sie "nieodpowiednio" zachowac w obec klienta internetowego to wiem... ale zeby na zywca takim tekstem rzucic to na prawde trzeba miec tupet... nigdy nie mialem dobrego zdania o tym sklepie, ale takie cos przechodzi ludzkie pojecie...

Link to post
Share on other sites

No widzisz co zrobisz? Zamiast bic sie o klienta to go zle traktuja, sa pewnie wydaje im sie ze są konkurencyjni dla innych, bo gosciu chodzi w koszulce militaria.pl i jezdzi sicento (nie wiem jak to sie pisze :wink: ).

no ale co zrobisz ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja troche tez sie wtroace :) Zamuwilem u nich deserta UHC. Czzeakm 5 dni-nic, wysylam maila. czekam jeszcze 2 dni (nie odpisali) Poczekalem jeszcze z 4 dni i zadzwonilem: "Niestety nie ma na skladzie tego modelu, ale proponuje kupic berete tylko o 13 zl drozsza" na co ja: "Ale mi zalezy na desercie" a koles:"to mozemy zaproponowac panu deserta na baterie, strzela o wiele lepiej a jest tylko 50 zl drozszy" to ja sie pytam kiedy bedzie: "niech pan wysle nam maila" wyslalem czekam 3 dni i nic, dzwonie: "nie mamy zadnego elektrycznego pistoletu, ale jesli sie takowy pojawi zadzwonimy". Do dzis dzien nie zadzwoniji a ja juz dawno kupilem tego samego deserta o 20 zl taniej na tajgunie 8)

Link to post
Share on other sites

Ja kupowalem z bratem pistolety w ubiegłe wakacje na militaria.pl...

Przyszły po dwóch dniach... Ja H&K P8 za 115 HFC a brat S&W Sigma KWC za 245.... Z jego pistoletem wszystko ok... ale mój mial miec HOP UP a teraz czytam w zbrojowni asg.pl ze ten model nie ma HOP UP!!!!

Jednak na Militaria.pl jak kupowalem bylo napisane ze ma HOP UP!!!

 

SORRY za to co bylo wczesniej ale jednak MA HOP UP!!! Sam widzialem...

w zbrojowni chyba sie pomylili...........

 

zwracam czesc honoru militaria.pl.....

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kupilem P99 SHOOTER z tłumikiem HFC na militaria.pl. Miał mieć HOP UP... dzwonilem i zapewniali mnie że skoro jest napisane na ich stronie to napewno ma HU... Po odebraniu sprawdzilem i HU NIE MA!!!! W poniedzialek do nich dzwonie..... Wcisneli mi kit że militaria.pl to pożądna firma tylko nastoletni forumowicze asg.pl nie odbierają produktów przez siebie zamówionych i wystawiają negatywne opinie;-)

 

Na 3 guny tylko jeden nie mial Hop Up....

Link to post
Share on other sites

Zamowilem spodenki i koszulke. Zero znaczkow na temat brakow w magazynie. Nastepnego dnia dzowni pan i mowi ze niestety teraz nie maja. No to ja ze poczekam. Pan uprzejmie ze za miesiac moze beda miec :/ . Pieknie! Spodenki zakupilem gdzie indziej. Jak ludziom z militaria.pl zabraknie na sobotnie browarki to sie naucza walczyc o klienta...

 

Dla tych co nie lubia czytac za duzo:

 

JESTEM NA NIE!

Link to post
Share on other sites

ten watek jest dla mnie potwierdzeniem ze Kochanowski mial racje piszac...

 

Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.

 

od miesiecy, zeby nie powiedziec lat piszemy ze militaria to najwiekszy syf i chba na prawde zadna pozytywna opinia o tym sklepie sie nie pojawila a ciagle znajdzie sie jakis jelen ktory pomysli "a moze bede mial szczescie i zaoszczedze 3 zl"...

 

a to moze jeszcze jedno:

Mądry człowiek nie popełnia wszystkich błędów sam: zostawia szansę innym.

W. Churchill

Link to post
Share on other sites

Więc może ja sie wypowiem nie jeśli chodzi o serwis internetowy ale miejscowy :wink: Byłem kiedys w sklepie militaria i byłem miło zaskoczony bo Panowie którzy stali za ladą pokazywali mi praktycznie wszystko, wystarczyło że spojrzałem sie na jakąś rzecz to zaraz mi ją podawano abym sprawdził jak się ma w moich rękach i jakie są moje odczucia :) W tamtym dniu nic nie kupiłem aczkolwiek miła obsługa sklepu mnie pozytywnie zaskoczyła.

Link to post
Share on other sites

ech, a moze poczytajcie regulamin Poczty... pisze z pamieci, moge sie mylic w cyferkach, ale Priorytet zapewnia ze 80% przesylek wyslanych do 17 trai do celu w 24h, po 17tej nie ma takiej gwarancji... i dotyczy to miast po 100tys mieszkancow

Link to post
Share on other sites

Moja opinia na temat militaria.pl..............można być zadowolonym ale trzeba kupować z głową. Np.:Nigdy nie bierzcie pistoletu z wystawy jak będą wam mówić, że to ostatni model, chyba wiadomo, o co mi chodzi

 

Chociaż dla mnie, obsługa we wrocławskim militaria.pl była bardzo miła i ........ fachowa..........śmiać mi się chciało jak gość tłumaczył dziadziusiowi kupującemy wiatrówkę dla wnuczka-po co są te pistolety na kulki....ooo.... tam. CZY WY WIECIE, ŻE ONI(pracownicy sklepu) MYŚLĄ (niektóży na pewno) ŻE ASG TO TAKI PAINTBALL BEZ FARBY...haha :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...