Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Militaria.pl


Recommended Posts

A ja mysle ze oni doskonale wiedza tylko ciezko wytlumaczyc jakiemus dziadziusiowi co to ASG. A ze wszystcy prawie wiedza co to paintball to posluzyli sie takim porownaniem.

 

Ja sie czesto spotykam z czyms takim ze jak powiem komus czym sie zajmuje to pierwsze u niego skojarzenie to ze zajmuje sie paintballem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kupiłem tam rok temu ASG colta gaziaka i sie kulki od razu motały z magazynka się przy pierwszym starzale połowa wysypywała... szybko się go pozbyłem..

kumpel brał p99 z tłumikiem - pistolet w sumie ok za tłumik się tylko przepłaca bo jest beznadziejny...

na ogół to nie mam tam tego co na stronie i wciskają coś innego

niepolecam

Link to post
Share on other sites

ja powiem tak starania plus

jedno zamówienie doszło po 4 dniach (ale zadzwonili że będzie opóżnienie)

innym razem wysłali majla że towaru niema i czy chce coś innego lub anulować zamówienie to anulowałem a za miesiąc dzwonią że towar jest.

A tak ogólnie to minus

w porównaniu z innymi sklepami tego typu to za długo trzeba czekać

i w moim odczuciu nigdy niema tego co potrzeba

można polecić tylko JEŚLI NIEMA INNEGO WYJŚCIA

Link to post
Share on other sites

Ja napisze ogólnie o tym sklepie a nie o tym ,że kupiłem cos tam i jest nieto i to zły sklep ,,,,poprostu sklep ten jest maxrozreklamowanym sklepem militarnym w polsce reklamy sa w telewizji i w gazetach np. o Giełdach samochodowych a ,że zaraz ktoś sobie przypomni że kiedyś chciał mieć wiatrówke to zaraz wchodzi tam na ta strone patrzy aha czyli to kosztuje tyle czyli musi być dobre noi zbiera hajs i kupuje Jest to poprostu Rozreklamowany sklep na maXa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam! Ja po spontanicznej decyzji zamowilem w militaria.pl Walther P99 SHOOTER VII Competition przyszedl w ciagu jednego dnia . wszystko bylo ok . Choc faktem jest ze chcialem kupic inigrama a takowego nie mieli na stanie i chcieli mi wepchnac jakies gowno co mialo same zle opinie.. ale luuz. Teraz juz po fakcie wybralbym inny sklep, ale juz za pozno . Po prostu nie interesowalem sie ASG tylko kcialem kupic sobie klamke i kupilem :) . Po glebszych przemysleniach i po przeczytaniu kilku artykułów i forów o ASG NIE POLECAM sklepu militaria.pl !

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Kupiłem kiedyś Walthera P-99 z stti sprężynowego. Przysłali nawet szybko. Byłem zadowolony z mojego pierwszego modelu asg. :D Niestety po kilku miesiącach pistolet się rozleciał. :? Wysłałem go do nich i po chyba dwóch tygodniach przyszedł z powrotem niby naprawiony. Potem po następnych dwóch tygodniach znowu się rozleciał. :x No to kolejny raz go odesłałem. Czekałem pewnien czas aż mi go przyślą...

W między czasie jednak zamówiłem u nich walthera P-99 ale na gaz. 8O Zadzwonili na następny dzień, że go nie mają i zaproponowali mi berette 92f stti z blowbackiem. Nie znałem się wtedy w cale na asg więc się zgodziłem. :)

Przysłali mi tą beretke. Wiadomo, pierwszy raz jak otworzyłem i zacząłem strzelać to radość niesamowita, :D jednak miałem trudności z ładowaniem gazu, dużo go uciekało na boki. :? Beretta po niedługim czasie zaczęła syfonować nawet w temperaturach pokojowych. :? Dwa tygodnie (chyba) od zakupu jakaś mała spręzynka zablokowała mechanizm. Więc znowu odesłałem do nich. Nie miałem ani beretty ani walthera przez dość długi czas. :x

Potem przyszedł walther "naprawniony". Kilka dni po nim beretta. Jeden i drugi strzelał bez zarzutu, prócz syfonowania beretty. Nie wiele musiałem czekać, żeby p99 znowu się rozleciał, ale tym razem zażądałem zwrotu kosztów. :? Miałem tylko berette, w której w między czasie jak rozsypał się walther pękła sprężyna spustowa. "Naprawiłem" to za pomocą gumki recepturki, którą musiałem co jakiś czas zmieniać bo się zrywała i gubiła.

Potem postanowiłem dorobić tłumik do tej nieszczęsnej beretty. Niestety nie działał. Po przykreceniu go do lufy m92f zaczęła syfonować za kazdym strzałem. :? Strzelałem wiec bez tłumika. Nie minęło jednak dużo czasu jak znów mi się zepsuła. Kolejny raz wysłałem ją do nich i napisałem "p.s. czy nie dało by się jakoś uruchomić tego tłumika...". :?:

Po chyba dwóch tygodniach albo i więcej, nie pamiętam, odesłali mi ją. Tłumik o dziwo działał. Lecz kulki nie chciały się ładować do komory, trzeba było ręcznie przeładowywać. :?

Zostawiłem tą beretke i strzelałem z czego innego. Nie pamietam już z czego ale nakupowałem kilka innych rzeczy. To był chyba ingram z hfc. [W sumie przez moje ręce przeszło 12 replik asg :mrgreen: , z czego teraz mam tylko jedną, chyba najlepszą z tych wszystkich. Jest nią mp5 ras.]

Walther p-99 tym razem z hfc przyszedł po roku (w między czasie oczywiście trzebabyło się kłucić z nimi przez telefon, żeby łaskawie się mną zajęli, bo inaczej pewnie do dziś bym go nie miał).

 

Miałem jeszcze dość dużo nieprzyjemnych spraw związanych ze sklepem militaria.pl, ale nie chce mi się już ich opisywać. Jadną z nich był micro uzi, zamówiłem tego maszynowego z bb a dali mi spężynowego z cyberguna.

 

[Wszystkie te zdarzenia miały miejsce minimum rok temu lub dawniej, więc nie pamiętam dokładnie wszystkich faktów]

 

Jednym słowem:

 

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam maniaków, Surrf

Link to post
Share on other sites

Krótko - Porażka

Dlaczego? Nawet mnie jako firme, która sporo zamawia traktowali jak kmiota. Nie ważne co i za ile tam kupujesz, zawsze dostaniesz co innego, w innej (wyższej) cenie i do tego nigdy w terminie.Nigdy tam nie zaglądaj jeśli zdrowie psychiczne ci nie szwankuje, ani chcesz wylądować u czubków :!: :twisted:

Przykłady ? Na życzenie wyśle pełną listę jakby kogoś to interesowało. Nie łudźcie się - ta firma to tylko gra pozorów, nachalna reklama i nic poza tym. Są zawsze głusi na sugestie i zapytania, nigdy nie udzielają odpowiedzi wprost. Chcesz kupić AEG'a wcisną ci pare skarpetek, a do tego myślą, że są świetni. Nie polecam i nigdy polecał nie będe.

Link to post
Share on other sites

Panowie a czy widzieliśce ich reklamy??

,,Ania kocha Jacka ,a jacek kocha strzelać,, buahahhaha albo tą z plenerem jakiejś pięknej plaży , na której jest bar i stary dziad w szelkach operacyjnych popisujący się przed małolata wiatrówką

Typek , chwali się bronią i wymachuje na lewo i prawo

Panienka ,,Uważaj bo wystrzeli,,

Typek ,, Niw to wiatrówka (jakaś badziewna firma) która ma specjalną blokade,,

Panienka , na widok blokady i śrutu w kolorze zlotym dostaje orgazmu.

 

To jest żałosne i niegodne naszych oczu.

 

Ps.

Pomyślcie że wasi znajomi oglądali te reklamy (to tzreba obejrzeć aby zrozumie), nie znaja innego takiego sklepu bo się tym nie interesują.wy mówicie im czym sie interesujecie a im odrazu do glowy przychodzi reklama ze sklepu militaria.To nie jest mile uwirzcie mi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam zamiar kupić sobie MP-5A3 z HFC. Tylko jest pewien problem. Chcę sobie z niego postrzelać jeszcze przed końcem wakacji. Patrzałem na Tajgunie, ale tam chwilowo nie ma. Zobaczyłem na militaria.pl i zauważyłem, że pod modelem NIE widniał napis" Przepraszamy, aktualnie brak w magazynie", co niby oznacza, że jest. I teraz nie wiem, czy ryzykować i brać w "Militariach", czy zaczekać, aż będzie w jakimś sklepie, ktory ma lepszą opinię ?

Link to post
Share on other sites

Chyba jednak zaczekam i kupie MP5A3 z Tokyo Marui na Military.pl., bo jak przeczytałem wszystkie posty w tym temacie, to chyba 99 % osób nie wypowiadało się zbyt dobrze o Militaria.pl. Niby największy w Polsce sklep z bronią, a okazuje się, że ludzie boją się cokolwiek tam zamawiać.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Cóż ja akurat nie mam nic do zarzucenia temu sklepowi (na razie). Kupiłem u nich Colta Killera i wszystko jest pięknie doszedł w określonym terminie, kabura była zła więc skontaktowałem się z obsługą i w bardzo szybkim tempie zgodzili się oddać za nią pieniądze (zobaczymy czy przyjdą).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...