Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Proszę wpisywać tutaj swoje uwagi (sensowne a nie typu: wysłałem wczoraj maila i jeszcze nie odpowiedzieli, co robić ??, Dostałem wczoraj paczkę, super sklep – takie komentarze proszę kierować prywatnie do sklepu.) na temat sklepu.

 

Stare watki dotyczace sklepu:

 

* http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=11 - "Tajgun"

* http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=466 - "10% Rabatu w Tajgun"

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A więc przy kupnie karabinka nie doczytałem warunków dostawy i moje miłe zaskoczenie miało apogeum następnego dnia, kiedy dostałem guna do domu kolo poludnia. Sklep ten współpracuje z firma dostawcza DHL EXPRESS i wierzcie na slowo - dostawa jest blyskawiczna. Jeśli nie bedziecie w stanie odebrac towaru od dostawcy z DHL, dostaniecie taki świstek co sie zwie awizo i przy jego okazaniu dostaniecie towar w najblizszej siedzibie DHL. A ktora to siedziba, pisze na tym wlasnie swistku gdzie jest adres. (skad wiem? nie zdarzylem wrocic od bankomatu na czas :wink:) Na razie nic mi sie nie zepsulo, wszystko jest w jak najlepszym porzadku dlatego o przyjmowaniu gwarancji przez tajgun nic nie moge napisac.

Link to post
Share on other sites

Nie raz zamawialem gazik i kuleczki z Tajgun, firma bardzo solidna, nie mam zastrzezen, jednak DHL to inna bajka, gdy zamowicie jakis towar uwazajcie na ceny, dostawcy DHL potrafia sobie doliczac 5, 10, 15 zł do paczki, sprawdzajcie wiec uwaznie ceny.... (tak, z tego co wiem to nie tylko w moim miescie ;P dlatego tem problem poruszam ;P)

Link to post
Share on other sites

A ja jak jakiś czas temu byłem a tajgunie po kulki i tak z ciekawosci spytałem sprzedawcy czy w przyszłości bedą np miec spręznyny marui......facet poweidzał ze myśleli nad elektrykami z CA kumacie AEG'i w tajgunie(w tajgunie jest stosunkowo tanio a wiec moze i AEG'i tez mieliby troche taniej)...co na ten temat sądzicie?? :)

Link to post
Share on other sites

Naraznie kupuje tam tylko kulki i olejek silikonowy (bo mam podrodze) i jestem zadowolony z obsługi szybko miło i fachowo obsłuża i doradzą.

 

Jak by sprowadzili aegi to moze by wybuchła wojna cenowa w trójmieście która rozlazła by sie na czły kraj. Taka wojna ma zawsze jednego zwyciesce klienta.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A mnie spotkała ciekawa rzecz przy kupowaniu w tym sklepie. Otóż zamówiłem u nich P229. Paczka przyszła bardzo szybko, ale prawdziwe zaskoczenie mnie spotkało po otwarciu. Otóż zamiast p229 znalazłem tam Walterka P99 (hfc) 8O . Model ten jak czytałem jest znacznie lepszy od przeze mnie zamówionego, a w dodatku o 10zł droższy :lol: , a więc się nie obraziłem :D. W przypływie uczciwości chciałem im go odesłać z notką iż się pomylili ale najtańsza przesyłka (w obie strony) kosztowała by tyle co różnica cen więc nie miało by to sensu.

 

W sumie mógł bym na tym zakączyć no ale... Po 2 miesiącach szczelania gun się zacioł, a zamek wracając na pierwotną pozycje udeżył takim hukiem że odłamał się kawałek body. Postanowiłem odesłać go na gwarancje, jednak nie liczyłem na to że mi ją uwzględnią. Po 1 dla tego że papiery mi przysłali na P229 (którego defakto zamówiłem) no a sam gun przecież jest inny, po 2 w ogóle rzadko uwzględnia się gwarancje nawet i bez tych dodatkowych komplikacji. I tu mnie bardzo mile zaskoczyli gdyż nie dość że mi ją uwzględnili to jeszcze odesłali nowiutkiego Walterka :D Na dodatek przysłali mi go już w poniedziałek a ja im go wysłałem zaledwie w piątek.

 

Podsumowując mogę ich spokojnie polecić, są szybcy i uczciwi. Szkoda jedynie że nie mają bogatszej oferty :? .

 

Uf, ale się rozgadałem :P

Link to post
Share on other sites

Ja mam do Tajgun'a autobusem 20 min a więc kupiłem w pewną sobote u nich osobiście SturmRouger'a(UHC) i jak się okazało dzień puźniej na strzelance był to gun wadliwy(nie dało się go naciągnąć tak jak by tłok nie zachcaczał o tą wypustke od spustu.....no wiecie o co chodzi :) )a więc naturalnie się wkur.......w poniedziałek pojechałem spowrotem do tajgun'a z nadzieją że na pds. gwarancji coś będzuie sie dało zrobić i ku memu zaskoczeniu mogłem go zamienić na Sig'aP228(spytałem się czy to by było możliwe i było)....koleś mi go zamienił a, że sig kosztuje 84 zł a Sturm 100 zł wiąłem sobie jeszcze kulek za 16 zł.Wniosek z tego taki,że kolesie w tym sklepie dbają o klienta(ja tam nie miałem jeszcze z tym sklepem żadnych sprzeczek a kupuje tam często) :) :)

 

POZDRAWIAM :!:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

ja rok temu zamawiałem Desert Eagle UHC. było późno, nie chciało mi się czytać regulaminu. rano wstałem, przypomniałem sobie że coś zamawiałem tam i pomyślałem sobie że za tydzień może będzie. następnego dnia (piątek) szykowałem się na dyskotekę w szkole, a tu dzwonek do drzwi. "czy pan zamawiał blebleble..."(rozmowa)"dziękuje do widzenia". przesyłka w 2 dni (wyczytałem że gdybym zamówił wcześniej by był 1 dzień) mnie odpowiada. i przez deserta nie poszedłem na dyskę :D

A pozatym woźny to moj idol!

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
... jednak DHL to inna bajka, gdy zamowicie jakis towar uwazajcie na ceny, dostawcy DHL potrafia sobie doliczac 5, 10, 15 zł do paczki, sprawdzajcie wiec uwaznie ceny.... (tak, z tego co wiem to nie tylko w moim miescie ;P dlatego tem problem poruszam ;P)

 

Dokladnie Beo!

ja tez dalem sie na to złapać [Wrocław]. Za bardzo byłem podjarany, żeby rzucić okiem na rachuneczek no i mnie skasowal o 12zl wiecej. Skapnałem sie dopiero 2h później jak mi zabrakło na chleb :cry:

Także ludzie... panujcie nad emocjami w momencie odbierania przesylki. Kolesie wiedza jak to wykorzystac [aspekt psychologiczny].

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tu gdzie mieszkam jest za mało ludu na jakikolwiek sklep militarny... więc musimy wszystko przez neta załatwiać. Pierwsze zakupy poszły w militaria.pl i przesyłka doszła w ciągu czterech dni... Później dowiedziałem sie o tajgunie. Suuuper sklep. Nie dośc że szybko ci wyslą... to jeszcze obsługa baaaardzo miła :)

Zrobilismy z kumplami niedawno taki układ że to ja zawsze będe zamawiał dzięki czemu szybciej na rabacik sie uzbiera :D

Polecam ten sklep z czystym sumieniem.

Najszybsza przesyłka w Polsce!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Polecam tajguna bo naprawde niema problemów żadnych.

Kontakt bezproblemowy na maile odpowiadaja niemalze natychmiast... popełniłem gafe przy sposobie zaplaty niebyło najmniejszego problemu ze zmianą tego... dostawa fajnie zorganizowana (możesz nawet 100 kiło sprzętu zamówić a za przesyłke zapłacisz 14 zł :P). Ogólnie polecam.

Link to post
Share on other sites

W koncu nie napisalem jak poszlo zamowienie:

Zamowilem P8 z komp. + kominiara i za punkty wzialem kulki. Wypelnilem wszystko i zamowienie poszlo. Na drugi dzien o 12 do dzwi dzwonek. Patrze kurier. I tak stalem sie posiadaczem repliki :) Sklep naprawde super, szybko na maile odpowiadaja, mila fachowa obsluga. Zachecam wszystkich do kupowania w tym sklepie :wink:

Link to post
Share on other sites

no coż... może niesą zachwycające ceny ale pamiętajcie o 10% zniżki :> Aega tam można mieć nowiuśkiego od 900 zeta!!

 

EDIT: z tego co patrze daja niezle baterie (nieznam sie za dobrze ale na MG albo gdzie daja chyna 600 mAh) i ile gratisów :o same gratisy pojda na allegro za 5 dych :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...