Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Heja. Warto zajrzeć do sklepu Tajgun. Jestem posiadaczem już kilku giwerek, właśnie z stamtąd i muszę przyznać, ze jestem w pełni zadowolony. Firma posiada sprawną obsługę, która rzeczowo i profesjonalnie odpowiada na pytania ( także mailowe). Zdarzyła mi się raz reklamacja pistoletu i ku mojemu zaskoczeniu przebiegła bardzo sprawnie i z korzyścią dla mnie. Co do przesyłek to są zawsze błyskawiczne DHL w niecałe 24 h -co jest dużym atutem. Co do minusów to wolałbym bogatszą ofertę w Tajgunie , bo chętnie zakupiłbym u nich więcej nowości. Przekonajcie się sami ! Naprawdę porządna firma!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Co do aspektu psychologicznego to prawda podliczają sobie czasem za dużo. U mnie było to nie wiele bo tylko 2zł (pewnie na piwo :P) także Pamiętajcie jak odbieracie przesyłkę sprawdzajcie fakturę/rachunek aby was nie wykorzystali (moment podniecenia się przesyłką). Ogólnie sklep tajgun jest bardzo dobrym i porządnym sklepem. Naprawdę cenny są znakomite. Do tego dochodzi jeszcze fakt iż w sklepie w Krakowie (na ul. Starowiślnej ) jest drożej i bardziej opłaca się kupić ten sam produkt na tajgunie. Polecam go SERDECZNIE!

 

Pozdrawiam

;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam ja niestety nie polece obslugi tegoz sklepu poniewaz wyslalem baterie do nich na reklamacje i niestety dwa tygodnie juz jest cisza .barak jakiegokolwiek kontaktu z moja osoba ( pomijam fakt ze na fakturze zakupu jak wol napisalemn swoj numer komorkowy) .Nie polecam tego sklepu , jednak prawde mowia ze zakupy na capri to szybka i zetelna obsluga

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Muszę ocenić ten sklep jeszcze raz biorąc pod uwagę więcej czynników.

 

 

Profesjonalny - tak jednym słowem może opisać ten sklep. Owszem ma mały asortyment jeśli chodzi o Karabiny AEG itd. Ale to nie oznacza ze jest gorszy. Obsługa doskonała, z Gdańska do Krakowa od dnia złożenia zamówienia do odbioru minęło zaledwie 2dni. DHL - porządna firma (chociaż raz kurier mnie nacią na 1zł :P ) ale byłem tak podniecony.... :uśmiech: Paczka z shotgun'em którego zamówiłem była zapakowana w potrójny karton i cała oblepiona taśmą pakunkową. Nie uwierzycie - rozpakowywałem ją 11minut!! Dosłownie!! Uważnie dobierajcie gratisy, najlepiej żołnierzyki - jakość dobra i fajna zabawa :mrgreen: :mrgreen: ( dobre na prezent dla kogoś ) Kupiłem u nich w sumie 5 sztuk P99 HFC i ShotGun'a SPAS 12 HFC, Glock17 HFC, - naprawdę porządne repliki. Zamawiałem już wiele razy, właśnie w tym sklepie rozpoczynałem swoją przygodę z ASG kupując pierwszy pistolet sprężynowy.

 

Szybka ocena:

 

Obsługa: 6

Przesyłka: 6

Realizacja zamówień: 6

Oferta (asortyment): 4 (mógłby być większy...)

 

Jednym słowem +5 !

Edited by szev
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Właśnie oddałem do naprawy mojego gaziaka. Replika wiekowa bo z 98, ale "specom" z tajgun'a udało się ją naprawić. Szybko, tanio, obsługa zawsze miła i pomocna. Jak najbardziej polecam. W Trójmieście to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż Military i Militaria, gdzie o porządnym serwisie nie mam mowy.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Kupiłam pistolet, niestety po kilku dniach coś się zerwało i przestał działać Zadzwoniłam do sklepu (bardzo dobry, miły kontakt), doradzono mi odesłanie pistoletu do naprawy. Odesłałam. Po 3 dniach wrócił sprawny. Napawa bezpłatna, wysyłka na koszt firmy TAJGUN (mimo, że najprawdopodobniej sama uszkodziłam pistolet niewłaściwie się z nim obchodząc). Sklep i obsługa posprzedażowa na najwyższym poziomie, profesjonalizm i życzliwość w stosunku do klienta - polecam :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...