Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Military.pl


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja też bym sie chciał podzielić opinią o tym że sklepie.

 

Dnia 12.10.2007 kupiłem ładowarkę do baterii firmy Cyber Gun. Dostałem roczną gwarancję na podstawie paragonu.

 

Dziś tj. 21.03.2008 poszedłem ją reklamować gdyż raz ładuje raz nie.

 

Pan mi na to odpowiada że nie udzielają juz na nią gwarancji gdyż mieli bardzo dużo zwrotów na to cytuje "chińskie badziewie". Po czym próbował mi udowodnić że ładowarka jest sprawna.

 

Nie chciałem się kłócić bo moje zdrowie jest ważniejsze odpuściłem.

 

Teraz jak bede tam kupował cokolwiek to poprosze gwarancje tylko na pismie a nie na słowo.

 

być może jak znajdę chwilkę to pójdę tam ubiegać się o zwrot pieniędzy lub wymiane ładowarki na sprawną.

 

NIE POLECAM !!! A JUZ NAPEWNO PRZESTRZEGAM PRZED KUPOWANIEM Z SŁOWNĄ GWARANCJĄ

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamawialem u nich raz w styczniu. Zamowienie dluuuugo realizowane, kontakt ze sklepem bardzo kiepski. Pomijam fakt ze na stronie byly podane zle numery telefonow. Nie pisalem wczesniej opini o sklepie bo zrozumiale ze to jest koniec roku, poczatek nowego, swieta, pracownicy na urlopach - ok. Jestesmy tylko ludzmi.

Teraz robie nastepne zamowienie i historia sie powtarza :wink:

Pieniadze przelane a zamowienie stoi jak stalo. Status zatwierdzone i ok bo pieniedze u nich na koncie. Po moim telefonie sympatyczny pan poinformowal mnie ze kolezanka do mnie dzwonila

- Nikt do mnie nie dzwonil.

- No to wyslala do pana maila.

- Nie wyslala maila bo sprawdzalem przed chwila poczte.

- No to wysle jutro, do widzenia

- Ale ja chyba wiem o co chodzi bo tam....

- Powiedzialem ze wysle do pana maila jutro, do widzenia.

:strach:

 

Czy ktos jeszcze chce kupowac w tym sklepie?

Wyglada na to ze zamowienia w ktorych jest wiecej niz jedna rzecz ich przerastaja.

 

NIE polecam.

Edited by Makos35
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Odkąd kupuję w Military , nigdy nie musiałem się skarżyć...

Ostatnie zamówienie 2xJungle Rothco i nałokietniki Alta. Wartość zamówienia >299zł więc przesyłka GLS'em gratis... Zamówienie składane w sobotę , przelew przez mTransfer , zatwierdzone tego samego dnia. W poniedziałek telefon :

-Bardzo mi przykro , ale nie mamy już na stanie czarnych nałokietników , ale mogę panu zaproponować oliwkowe.

-Jednak wolałbym czarne , oliwkowe nie będą pasowały (do czarnych nakolanników - zależało na komplecie)

-To co robimy?

-A jakie są inne możliwości?

-Zwrot pieniędzy...

-No to proszę o zwrot

 

Całkowity zwrot pieniędzy za nałokietniki (wartość zamówienia w tym wypadku <299zł) , na drugi dzień kurier , bez żadnych dopłat.

 

Jak dla mnie sklep jest jak najbardziej w porządku ;) Nie wypowiem się o serwisie , bo nie musiałem jak dotąd korzystać :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja Zamówiłem Colta 1911 Spring Full Metall i dwa Waltherki PPK też springi. Koszt nieprzekraczał 299 zł więc przesyłka szła pocztą. Prawie dwa tygodnie czekałem bo pajac z poczty podobno był 3 razy i niezostawił kwitka że przesyłka do odebrania. Wystarczyło napisać do Military że paczki niema i się zjawiła kurierem na ich koszt na drugi dzień. Dla mnie pełen profesjonalizm i podejście do klienta (zresztą im też zależy by sprzedać towar )

 

A dwa lata temu gdy kupywałem Black Eagle M6 to zamówienie w poniedziałek około 14:15. We wtorek przed 9:00 puka kurier. Cena wynosiła 299 zetów wieć przesyłka kurierem gratis.

 

Dla mnie bomba.

Edited by kozłov
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Poodgrzewamy.

W tamtym roku ostatnie zamówienie i zadowolenie z działania sklepu. Tym razem powtórka, wszystko szybko sprawnie, tak jak chciałem, zapomniałem zamówić jakieś duperele, z rana email i dało radę przepakować paczkę i wsio doszło.

Co do działalności serwisu się nie wypowiadam, bo ani ja, ani dobrzy znajomi nie musieliśmy korzystać z ich usług.

Ogólnie jeżeli chodzi o sklep to duży + i ogólne spore zadowolenie z Ich usług.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Zamówienia realizują ekspresowo, dobry kontakt.

 

Problemy się zaczynają jak coś jest nie halo.

Wysłałem spieprzony produkt, czekałem 3 miesiące na naprawę lub wydanie nowego. Wielokrotnie mydlono mi oczy różnymi terminami. W końcu się doczekałem, ale dopiero po tym jak zadzwoniłem z mordą.

 

Polecam zakup rzeczy niezniszczalnych, repliki bym tam w życiu nie kupił, nawet jak była by tańsza nisz gdziekolwiek indziej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szybka przesylka GLS'em, zamowilem w Niedziele dostalem we Wtorek, wiadomo, ze odebrali to dopiero w poniedzialek, czyli jakby w 1 dzien. Rozpakowalem, wszystko ladnie i dziala, choc na poczatku obawialem sie ze bedzie cos zepsute.

 

Jakdlamnie ten sklep na + :)

 

Pewnie miałeś na myśli "zepsute" [R]

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

kupilem u nich M4 ffh ris i m9 berette wszystko pieknie zadnych problemow sprzet nowy dzial jak powinien nie ma obdrapan, obic czy np. pogniecinego pudelka, a w samym pudelku zostala zostawiona informacja ,,Towar sprawdzony przed wysylka. ,,

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Problemy się zaczynają jak coś jest nie halo.

Wysłałem spieprzony produkt, czekałem 3 miesiące na naprawę lub wydanie nowego. Wielokrotnie mydlono mi oczy różnymi terminami. W końcu się doczekałem, ale dopiero po tym jak zadzwoniłem z mordą.

 

Miałem parę lat temu podobną sytuację. Zwalali na mnie winę, zwodzili rok. W końcu sprawa wylądowała w sądzie. Sprawę wygrałem.

Gdzie tylko mogę przestrzegam przed tym Bardzo Nieuczciwym i Niesolidnym sklepem. Tu na forum jest pełny opis sprawy (cała dokumentacja procesowa).

 

Ostrzegam kolejnych potencjalnych klientów - Nie kupujcie w military.pl bo jak widać są niereformowalni.

Edited by hering
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Zamawiałem z tego sklepu M4 od KJW.

Szybki i bezproblemowy kontakt, obsługa była naprawdę bardzo miła.

 

Po otrzymaniu paczki okazało się, że brakowało klucza oraz przyrządów do ładowania magów. Zadzwoniłem do nich i poinformowałem ich o tym, przeprosili za to i wysłali mi tego samego dnia paczkę z brakującymi częściami, otrzymałem ją rankiem następnego dnia.

 

Podsumowując - miła i bardzo dobra obsługa, mimo, że nie było tamtych części i musieli mi je dosyłać

 

PS. Mogli by dawać instrukcje po polsku od biedy po angielsku, ale nie po chińsku :!:

Edited by Bajbars
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Witam, mam ciągłą styczność z serwisem Military.pl i wiem że oni robią tam co w ich mocy by naprawić replikę nawet nie mając części.

Jeśli nie widzieliście serwisu - pomieszczenia, narzędzi i maszyn to nie wypowiadajcie się na ich temat. To nie jest Kolter, u nich nie ma innego człowieka od danej repliki i nie są w stanie wymieniać części tak jak Kolter, Kolter w pistoletach umarexa zamiast wymienić uszczelkę w głównym zaworze to wymieniają cały pistolet bo ich na to stać.

 

Serwis Military.pl jak na te warunki robi cuda nawet z gwoździa!!!

Link to post
Share on other sites

Kupywałem w sklepie gazowego Desert Eagle, kaburę i okulary.

Obsługa dobra, potrafili doradzić w wyborze odpowiednich okularów i kabury, oraz potrafili odpowiadać na moje pytania odnośnie uzywania gaziaka ;)

Przy ustawianiu kabury w sklepie udało mi się pobić lusterko, ale chyba się tym nie przejęli, bo robiłem zakupy za... dużo pieniędzy :D

 

Po paru miesiącach kolega z lewymi rękami upuścił mego Deserta na podłogę, z odległości 1.5m. Efekt - połamana szczerbinka. Pistolet wysłałem do sklepu na wymianę częsci i za 20zł wstawili mi nową. Cała akcja trwała około miesiąca (łącznie z moją wysyłką), więc nie mam nic do zarzucenia.

 

Ogólnie to jestem zadowolony ze sklepu.

Edited by Olek96
Link to post
Share on other sites

W wakacje, kiedy dopiero zaczynałem z ASG, poszedłem kupić nowy magazynek do mojej repliki, sprzedawca mi doradził, żebym przyszedł następnego dnia z repliką żeby dobrać na pewno pasujący magazynek. Przyjechałem następnego dnia, sprawdzamy pierwszy , drugi, trzeci nie działa, sprzedawca woła serwisanta, poszedł z repliką na dół po 5 minutach wychodzi i mówi, że gumka hop jest do wymiany, ale niestety nie maja takiej w sprzedaży, pojechałem, załatwiłem gumkę, oddałem replikę, ale serwisant powiedział, że mają dużo na głowie teraz, no dobrze pomyślałem, że swój pierwszy trening przeżyje bez repliki. Następnego dnia telefon, że replika jest do odbioru. Od tamtego czasu kupowałem od nich jeszcze buty, kulki i różne duperele. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze dają "pomacać" każdą replikę. Ode mnie wielki + .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Od paru lat kupuję w Military.pl różne różniaste rzeczy, kupiłem tam moją pierwszą replikę, zawsze miałem dobre zdanie na ich temat, jednakże niedawno zakupiłem wiatrówkę Mini Uzi CO2 od CG. Po dwóch tygodniach użytkowania i oddania niecałych 400 strzałów zamek zaczął się zacinać przy pobieraniu śrutu-nie wiem czemu śrut wydrążył sobie za bardzo drogę do góry i zamek nie ma siły go wypchnąćw przód.

Po oddaniu repliki na serwis dowiedziałem się, że jest to moja wina, bo źle użytkowałem sprzęt. Fakt-rodzaj uszkodzenia może to sugerować, ale wiem, że usterka nie powstałą z mojej winy. Sklep nie uznal mi gwarancji na to, wielokrotnie odsyłali mnie z kwitkiem aż sprawa oparła się o rzecznika, w końcu się dowiedziałem, że zrobią-miałem nadzieję na wymianę magazynka, bo tylko to mnie usatysfakcjonuje. Okazało się, że serwisant tylko ścisnął szczęki magazynka, w karcie gwarancji wpisał, że replika była 4xprzestrzelona i działa. Na samym początku mówiono mi, że mogą tak zrobić, ale na moją odpowiedzialność i nie obiecują jak długo to pociągnie, na co zgody nie wyraziłem.

Niedługo znów się wybiorę do rzecznika, dam znać jak sprawea się potoczyła dalej.

Tak więc-po paru latach stracili klienta i szcz.erze odradzam zakupy u nich

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...