Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

REALTREE Patern


Recommended Posts

Raczej nie ma sensu "pracować z photoshopem" w tymprzypadku bo tego typu kamo tak właśnie działa. kwestia jest taka że jest dość wąsko dedykowane dla konkretnego otoczenia-terenu. Dlatego jest tego typu kamuflaży w ofercie kilku firm sporo. Każdy na inny rodzaj terenu, lasu, na tereny kamieniste czy na inne. To działa ale tylko w danym miejscu.

Zdjęcia na 100% były zrobione w dobrze dobranym otoczeniu.

Link to post
Share on other sites

Następnym argumentem jest to, że nie można się w nim położyć....ciekawie wygląda "photoshop" nieba na mchu czy innym biernym materiale :) Myśliwi zwykle strzelają z pozycji podpartej o drzewo lub ambony. Wyklucza to zastosowanie w ASG, przynajmniej w tym jednym przypadku.

Link to post
Share on other sites

To tez pradwa. Wszystkie tego typu kamuflaże które widziąłem sa zrobione w pozycji "pionowej". O ile mając takie kamo w formie kory drzewa można od biedy udawać leżacy kawąłek pnia, to wszystkie z gałęziami, liśćmi, krzakami i innymi takimi dają radę w zasadzie tylko w pozycji stojacej lub klęczącej. Kładąc się robi się kompletnie nienaturalną plamę.

Link to post
Share on other sites

U nas na strzelankach mają to niektórzy.

Jak pierwszy raz zobaczyłem przed strzelanką kolesia ubranego w ten sposób, pomyslałem sobie "łał" to może być lepsze niż ghille.

Na niektórych tych strojach doczepione są jeszcze sztuczne liście.

 

W lesie jednak nie bardzo różnią się od "wszystkich innych" :)

Link to post
Share on other sites
No tak, ale przecież jest to robione dla myśliwych,

No tak tylko ciekawe po co? Przed czym maja się maskować ci mysliwi, chyba przed podobnymi sobie, bo coś mi się tak zdaje że zwierzaczki to troszke inaczej postrzegają kolory niż ludzie...... naście tysięcy lat udawało się jakoś polować bez kamuflażu ;), a tu nagle da, jak się nie zamaskujesz to nic nie upolujesz.

Link to post
Share on other sites

No tak tylko ciekawe po co? Przed czym maja się maskować ci mysliwi, chyba przed podobnymi sobie, bo coś mi się tak zdaje że zwierzaczki to troszke inaczej postrzegają kolory niż ludzie...... naście tysięcy lat udawało się jakoś polować bez kamuflażu ;), a tu nagle da, jak się nie zamaskujesz to nic nie upolujesz.

 

Czasy się zmieniają, a zwierzęta ewoluowały :twisted:

Link to post
Share on other sites

No tak tylko ciekawe po co? Przed czym maja się maskować ci mysliwi, chyba przed podobnymi sobie, bo coś mi się tak zdaje że zwierzaczki to troszke inaczej postrzegają kolory niż ludzie...... naście tysięcy lat udawało się jakoś polować bez kamuflażu ;), a tu nagle da, jak się nie zamaskujesz to nic nie upolujesz.

Każde upodobnienie się do otoczenia to większa szansa na dobry obiadek :mrgreen: Nawet jeśli jest to o 1% lepiej to zawsze coś. A poza tym, Panowie, Airsoftowcami jesteście i nie wiecie?? LANS, powiadam wam, LANS ;-) To zjawisko nie jest zarezerwowane tylko dla Airsoftu ;)

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Co do materialu.

Egemplarz ktory widzialem wykonany byl z milusiego ala polarku. Puszysty, cieply i przyjemny w dotyku. Polozenie sie w tym gdziekolwiek lub oparcie o niewygodne drzewo(!) skonczylo by sie pewnie nieodwracalnymi szkodami.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Siema.

 

Chce wam pokazac maskowanie w którym zastosowano materiał, coprawda nie w kamuflażu REALTREE, a w kamuflażu ADVENTAGE. Bardzo podobne. Nie "gładki" ale w rodzaju "leafcamo"

Wiem, wiem to nie temat "jak się maskujemy" ale co do profesjonalnego materiału i odzieży dla myśliwych, mam bardzo odmienne zdanie niż większośc z was.

d6a58079a2532cdbmed.jpg

 

5e441e460144f3f5med.jpg

 

5d7880d81f17f5c7med.jpg

 

d29dc7d25ca205c5med.jpg

 

Sprawdza się. W bardzo różnych otoczeniach.

Edited by marysia
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...