Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mówiłem o polskich sklepach internatowych. Na Jebaju jest wszystko,

proszę : http://cgi.ebay.pl/Dboys-DBAL-battery-box-/150540391353?pt=UK_SportingGoods_OtherSports&hash=item230ce813b9#ht_2325wt_1009

 

a teraz pytanie, jeśli chodzi o ten kombi nomexowy, ale polski... gdzie mogę o tym poczytać? nigdzie żem nie znalazł, z góry dzięki.

Edited by Kleju
Link to post
Share on other sites

Serio? w którym numerze? chodzi Ci o ostatni? Jeśli tak, to być może, bo tego nie posiadam jeszcze. Doszły mnie słuchy, że są tam artykuły o polskich specjalsach, historia PSK. Tak więc nie neguję ;] Osobiście na żadnej z fotek nie widziałem operatora z Lublińca gdzie na szynach z Picatinny ma 15-stkę. Poka jakąś fotkę.

Link to post
Share on other sites

W ostanim Special Opsie nic nie pisze o PEQ-15, nie cygańcie. Żadne foty tego nie udokumentowały. Może pomyliło się wam z CBŚem.

Co do lasera, to MJDS i GUnit też biegają z DBAL-2, najprawdopodobniej zakupy DWSu. PSK miał je jeszcze na Berylach.

Co do wydmuszki AN/PRC - można tam przecież wsadzić PMRkę.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

SPECIAL OPS 1/2 (2) 2010

 

Informacje z artykułu "HK 416 w Polsce"

...Część z nich doposażono w 40-mm granatniki podwieszane HK ELM (AG-HK416) oraz takie akcesoria jak: chwyty przednie, kanadyjskie celowniki ELCAN Specter DR (SU-231/PEQ), nowe laserowe wskaźniki celu Laser Devices DBAL-A2(Dual BeamAiming Laser, Advanced - AN/PEQ 15A)...

Link to post
Share on other sites
Obok celowników holograficznych EOTech HWS, które obecnie stały się podstawowym urządzeniem tego rodzaju w całym Wojsku Polskim, broń komandosów wyposażana jest również w laserowe wskaźniki/podświetlacze celu Laser Devices DBAL-A2 (Dual Beam Aiming Laser, Advanced2) zamawiane również przez amerykańskie siły zbrojne (pod oznaczeniem AN/PEQ-15A).

 

http://www.altair.com.pl/cz-art-1660

 

Nie musicie się zgadzać, wystarczy, ze będziecie mnie wielbić na kolanach :wink:

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Tak przy okazji, w "Broni i Amunicji" (nr 05/2010, wrzesień październik) jest relacja z ćwiczeń Jackal Stone 2010, gdzie strona polska była dosyć licznie reprezentowana przez PSK, znajduje się tam sporo dość dokładnych zdjęć żołnierzy w różnych wersjach oporządzenia.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam pytanko. Czy mógłbym otrzymać jakieś fotki operatorów 1psk. Z Mot'ami i iba jednocześnie?

Bo tylko second'y 3c te widzę. A chciałbym wziąć iba, bardziej mnie rajcuje. Ogólnie fotki ich z iba.

Co do butów mogę biegać w monowskich Demarach mon/928? I tak przerzucę się na pustynne, ale demary są na zime, itp.

 

Proszę mi nie mówić, tylko jakie fajne są kamizelki zintegrowane na miwo itp.

Robię stylizachę/reko na psk w tymże roku, i taki szpej mnie bardziej rajcuje :)

 

Pozdrawiam

Wojak

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...