Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Oliwkowa kopia JPC i chiński hałer ^^

W chińskim kasku i kopii JPC :icon_biggrin: .

 

Pytam z czystej ciekawości:

 

Po czym poznajecie, że to replika kasu, a nie oryginalny FAST Carbon/Ballistic ? Widać gdzieś napis Emerson?

Link to post
Share on other sites

Jest to argument, chociaż kształty malowania są inne niż na poglądowym Emersonie. Całość jednak nie przemawia do mnie. Jeszcze pi razy drzwi gdyby zdjęcia były na terenie jednostki, ale w Afganie i na ćwiczeniach na Litwie? GROM ma oryginalne, Formoza także i nagle taki JWK wyskakuje z Emersonem? Chyba by go śmiechem zabili, za nim dali by mu pomacać oryginał. Na Litwie żołnierz z SEALS gada z JWK, wydaje mi się, że Amerykaniec dobrze wie jak wygląda oryginalny FAST - trochę był by wstyd jak się wydało, że biegają z chińskimi plasticzanami.

 

Takie moje przemyślenia. Dzięki za odpowiedź Yahalom.

 

Kac piszesz także, że to podróba, może mógłbyś rzucić trochę światła na sprawę, podzielić się informacją skąd pewność, że to chinol?

Edited by Aiven
Link to post
Share on other sites

Ja swój wniosek oparłem na tym, że kupno oryginału jest bardzo utrudnione, nawet jak jesteś superkomandosem to nie wyciągniesz jednej sztuki od dystrybutora, poza tym GROM i Formoza posiadają wersję ballistic. Amerykaniec może i wie jak wygląda oryginalny bump, ale na pierwszy rzut oka nie odróżnisz od kopii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...