Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę nawet zdjęcie mojego autorstwa ...

Pawelo jak wrzucasz zdjęcia to podaj przynajmniej źródło i daj link do forum skąd pochodzą a nie wrzucaj samego zdjęcia jak gdyby było twoje.

 

Poniżej link do naszego forum gdzie można zobaczyć więcej zdjęć robionych przeze mnie podczas obchodów Święta Dowództwa Wojsk Specjalnych w Krakowie:

 

http://www.1sfrrg.dbv.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=282&pid=1775#post_1775

 

 

ps. Zdjęcia pochodzą tylko ze stanowiska JWK

Link to post
Share on other sites

Ja swój wniosek oparłem na tym, że kupno oryginału jest bardzo utrudnione,

Jesli nie masz dostepu do internetu, karty kredytowej, kasy, nie znasz slowa po angielsku to pewnie tak. W przeciwnym przypadku masz kask w domu po kilku dniach.

http://www.leafgear....adwear/helmets/

 

nawet jak jesteś superkomandosem to nie wyciągniesz jednej sztuki od dystrybutora

Z ich chorym podejsciem do sprzedazy i jeszcze bardziej chorymi cenami nawet nie ma sensu skoro mozna kupic gdzie indziej. I tylko szkoda, ze kasa wedruje do Holandii zamiast byc wydana w Polsce. Ale ja nikogo do robienia biznesu zmuszac nie bede.

 

No nic to, wydaje mi się, że jeszcze przez długi czas pochodzenie kasków pozostanie słodką tajemnicą JWK.

Nie chce byc zlosliwy ale mnie znalezienie tego sklepu i dogadanie sie z kolesiami zajelo hmmm, kilka godzin?

Co ciekawe wtedy mieli w ofercie rowniez wersje balistyczne. Jesli miales wolnych 1000 eurasi i "military ID card" mogles sie stac wlascicielem takoweg. Niestety ta ostatnia oferta juz jest nieaktualna.

Edited by Chochla
Link to post
Share on other sites

Nie chce byc zlosliwy ale mnie znalezienie tego sklepu i dogadanie sie z kolesiami zajelo hmmm, kilka godzin?

Nie chcę być złośliwy, ale nie chodziło o to gdzie kupić kask tylko co żołnierze, ze zdjęcia ma na głowie: oryginał czy kopie.
Link to post
Share on other sites

Oto zdjęcia stylizacji na JWK (ówczesne 1 PSK) z roku 2009/10 z taktyki zielonej.

 

 

Wiem, że flagi i naszywka z nazwiskiem nie pasują do stylizacji – naszywki grupy też ale wkońcu jestem ASGejem . Reszta zachowana począwszy od nie wciągniętych spodni do butów po resztę. Przynajmmniej taką mam nadzieje :)

 

Killlist:

 

1)Mundur wz.124Z

2)Buty wz.928 (org. Kupczaki)

3)Boonie hat wz.93

4) Szal snajperski

5)Moskitiera (patent przyjrzany z ,,Elity”)

6) Pas PT-2 MIWO

7) Szelki ST-1 MIWO

8) Ładownica na 3 magazynki pist. MIWO

9) Apteczka zrywanalna MIWO

10) Cargo małe Pionowe MIWO

11) Worek WS-11 MIWO

12) Kabura IWO HEST

13) 2x Ładownica na 3 magi do Beryla MIWO

14) Ładownica na 2 magi MIWO

15) Ładownica na PMR MIWO

16) H&K USP

17) Kbk Beryl wz.96 + EOTech 552

18) PP25 Grot JANYSPORT

19) Bowman

20) PTT

21) Rękawice Nomexowe US Army

 

0v2sbhlgjt6r.jpg

 

n0rkxn83oep8.jpg

 

1a970rgoqxnb.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...