Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tyle, że strona "JWK Lubliniec" prowadzona jest przez symaptyka. "Cisi i skuteczni" tworzą i moderują ludzie z jednostki.

Jeśli to prawda to dzięki :icon_biggrin: Odniosłem wrażenie, że to kolejny fanpage prowadzony przez sympatyka. Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Ale czyściochy! :icon_smile:

 

Przyczyna może być bardziej prozaiczna niż się wydaje. Tradycje "Zośki" przejął pion dowodzenia Jednostki. Czyli prędzej zobaczysz ich jak operują długopisem i zszywaczem. Choć nie wykluczone że panowie na fotach są w trakcie "podstawówki", stąd szpeje i te pe.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ale że co? Mieli przyjść brudni na obchody?

 

Ech, chodziło raczej o proste wyszpejowanie. Dlaczego, wyjaśnił LittleBird.

 

 

Co do fanpejdża JWK Lubliniec - prowadzi go nie jeden, a dwóch ludzi z tego co wiem, obaj emeryci. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przekopałem temat ale nic nie znalazłem, albo po prostu nie potrafię szukać.

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć/pomóc na pytanie na jakich spadochronach skaczą chłopaki z JWK? Wiadomo że jest to spadochron szybujący tzw. "skrzydło". Chodzi mi konkretnie jaki to model i czy jest on na wyposarzeniu Wosjk Speclanych czy WP również, widziałem podobne jak nie te same u chłopaków z 2 pułku rozpoznawczego z Hrubieszowa. (a ciekawi mnie to bo też skaczę, że tak prywatą polecę)

 

Byłem wczoraj na festynie komandosa w Dziwnowie i nie zatrybiłem aby się zapytać, no cóż zaćmiło mnie.

9zfv.jpg

 

5y6h.jpg

 

P.S. Jak wiemy wczorajszy dzień przyniósł nam smutną informację o śmierci chor. Mirosława Łuckiego poległego w Afganistanie. Cześć jego pamięci!

Edited by Jumbo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...