Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeszukałem temat ale nie natrafiłem na informację. Oprócz plecaków medycznych i mniejszych, 20 litrowych wszelakich, jakich plecaków większych tj. w granicach mniej więcej 60l 70l używają nasi dzielni komandosi ?

 

Ewentualnie proszę o zidentyfikowanie plecaków z tej galerii

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, postanowiłem zebrać sie i zrobić stylizację, a następnie idealną rekonstrukcję 1 PSK w okresie 2006-2007 - taktyka zielona, przed tym jak został przeniesiony pod dowódctwo wojsk specjalnych.

 

1.Czy nosili bordowe berety ? Jeżeli tak, to czy mieli jakies proporczyki ?

2.Jakie nosili mundury w panterze leśnej, prototypy wz.2010, stare wz.93, czy cos produkcji miwo/currahee?

3. Czy posiada ktoś jakies zdjęcia, ewentualnie linki do galerii 1 PSK, jako wzór do reko?

4 Czy używali już słuchawek aktywnych liberator II ?

 

 

Próbowałem sam znaleść cos, lecz niestety wiekszość to JWK. Jeżeli temat był gdzies poruszony na forum to bardzo prosze o link.

 

Pozdrawiam, McFly !

Link to post
Share on other sites

Panowie z JWK nie używali/używają bandolierów na magazynki do HK?

Jeśli nie, to czy te ładownice są odpowiednie, do rekonstruowania ich sprzętu do działań w terenach leśnych?

http://www.miwo-mili...nki-do-M-16-M-4

 

http://www.miwo-mili...nki-do-M-16-M-4

 

Po zdjęciach nie jestem w stanie wywnioskować z których korzystają, po za tym że są wykonane z poliestru.

Edited by blysk
Link to post
Share on other sites

Nieco zmienię temat: przeleciałem w ostatnich dniach trochę przedA-TACSowych zdjęć i chyba na żadnym nie zauważyłem apteczki. Mam podejrzenia, że żołnierze z bardziej rozbudowanym pasem gdzieś tam je chowają, ale gros z nich ma na pasie jeno krótką i amunicję. A na JPC apteczek nie widać. Nie noszą ich? Przegapiłem? Czy są w mi nieznanym rozwiązaniu powkładane?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...