Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam jestem nowy na forum jak i w świecie Airsoftu (na który przerzuciłem się z rozgrywek paintbalowych). Stałem się posiadaczem Repliki G36 JG, w tej wersji ->

http://www.taiwangun.com/shop,show,1191

Wszystko było by dobrze gdyby nie pewien problem. Chodzi o to, że spust nie działa tak jak powinien tzn. Muszę go bardzo mocno dociskać a żeby replika strzeliła. Mój kumpel też ma G36 (wersje z krótszą lufą) i ma ten sam problem, ale poradził sobię z nim ciągnąc za spust nie ciągnie go idealnie ku sobie (prosto), a po skosie w lewo i odziwo to pomaga, sprawdziłem i u mnie też ten trick działa, ale nie jest to zbyt wygodne ( paluchy zaczynają boleć, ponieważ i tak i tak muszę użyć większej siły) i nie wiem czy nie ma to złego wpływu na Replike tzn czy jej w ten sposób nie uszkodze ?

Link to post
Share on other sites

Muszę go bardzo mocno dociskać a żeby replika strzeliła.

 

moze po prostu masz smar silikonowy na stykach czesto tuz po zakupie silikon az kapie z niektorych miejsc wiem to po swoim doswiadczeniu 8-)

sprawdz jak potrafisz co grane a jak nie to wyslij na serwis.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie brałem się za rozkręcanie repliki ale zmierzyłem rezystencje (opór) i wachało się w przedziale 0,4-1,4 ale najczęściej wskazywał 0,6, dla porównania sprawdziłem u brata (cm 0.28) i u niego średnio 1,4, więc to dalej wina tych styków? A i właśnie byłem u kumpla już drugiego który ma g36 (strzela mu normalnie ) zuważyłem, że jemu spust na boki nie lata tak jak u mnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...