Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już wkrótce produkty te będą dostępne w kolorze NATO olive. Na wz. 93 czekamy, dostawa powinna być do końca września.

 

"Plecy" plecaczka nie są wentylowane, bo z założenia ma być on montowany na kamizelkach z systemem MOLLE. Część plecowa obszyta jest taśmami PALS.

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem, sprzęt w kolorze oliwkowym (NATO olive*) będzie dostępny już wkrótce. Czekamy na dostawę materiału.

 

*NATO olive - nasz kolor będzie w wersji DE (Niemieckiej), co oznaczą że będzie on bardziej oliwkowy, niż wersja AT (Austriacka) która jest bardziej ziemista.

Link to post
Share on other sites

Pewnie że jest szansa na cordurę w kolorze khaki. Pytanie ile chcesz zamówić? Myślę, że w przypadku plecaczka na wodę wystarczy 400szt. ;)

Natomiast jeżeli chodzi o wprowadzenie tego koloru do sklepu, to jeszcze przez długi czas nie przewidujemy szycia sprzętu w kolorze khaki.

 

Zbiornik na wodę nie jest dodawany do plecaczka. Na dniach pojawią się opisy, gdzie znaleźć będzie można dokładne informacje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hej,

Od dziś Currahee jest przedstawicielem firmy MSA. W pierwszej kolejności w naszej ofercie pojawią się słuchawki aktywne.

Dostępne kolory to czarny i zielony.

 

SORDIN SUPREME BASIC - 475zł

 

SORDIN SUPREME BASIC (AUX) - 508zł

 

SORDIN SUPREME PRO + - 688zł

 

SORDIN HEADSET 75310 - 990zł (to właśnie te klasyczne HEADSETy używane przez wojsko i policję)

 

SORDIN MICH (mikrofon kostny) - 1740zł [NOWOŚĆ]

 

 

 

 

Kiedy można się spodziewać oferty mundurowej na stronie?

 

Oferta w sklepie pojawi się w przyszłym tygodniu.

 

 

 

 

cavtan, na kiedy można liczyć na PC w wersji bez QR ?

 

Ta wersja będzie dostępna już pod koniec tego miesiąca.

 

 

 

Cav.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dziś przyszło do mnie cargo z Currahee. Rewelacja! Że najlepsze materiały to wiedziałem ale szycie mnie powaliło. Tak dobrze szyje na mój gust jeszcze tylko Orkan.

 

Wytrzymałość na poziomie Eagle czy Tactical Tailor

Estetyka oczko wyżej niż Eagle i dwa oczka wyżej niż Specops.

 

Tak trzymać!

Link to post
Share on other sites

Czy można spodziewać się własnych wzorów kamizelek modułowych? Kopia PC oczywiście dobra, ale jednak kopia. Miłoby było, gdyby na polskim rynku pojawiła się firma robiąca Konkretne Kamizelki Modułowe (specjalnie z dużej), jakościowo/ergonomicznie/estetycznie konkurujące choćby z EI.

Edited by scizophrenikz
Link to post
Share on other sites
jakościowo/ergonomicznie/estetycznie konkurujące choćby z EI.

Mam ładownice EI i szyty na zamówienie panel udowy od Currahee. Mogę zapewnić, ze jakościowo/ergonomiczne/estetycznie nie odbiega on od EI i spokojnie może z nim konkurować. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, ze jak do tej pory Currahee szyje najlepiej na polskim ryku. Zresztą parę postów wyżej można przeczytać podobną opinię.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...