Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam na myśli raczej klasyczne kolory, nic wyszukanego. Kilka par spodni jest niby w kolorze olive, lecz tylko jeden zaprezentowany model jest faktycznie w takim zielonkawym odcieniu. Reszta na moje oko zdecydowanie bardziej podchodzi pod jakieś odcienie brązu. Mogę wziąć jakieś poprawki na oświetlenie i inne czynniki przy robieniu zdjęć, ale aż tak duża różnica, przy tym samym kolorze jest dziwna.

 

Chyba, że ktoś się pośpieszył przy dodawaniu opisów i powstawiał olive.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Wiecie może nad jakim zleceniem pracuje teraz CRH?

 

UWAGA!

W związku z realizacją przez naszą firmę dużego zlecenia dla armii, informujemy naszych klientów iż zamówienia składane w sklepie internetowym realizowane będą od stycznia 2014 roku.

Za utrudnienia przepraszamy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

No to mam i swoje zamówienie. Złożone 7-ego otrzymałem 27-ego. Kupowałem zintegrowaną kamizelkę QR w multicam'ie. Zamówienie złożone przez stronę sklepu, płatne przy odbiorze. Czas realizacji, a bardziej dostarczenia, skróciłby się o 3-4 dni gdyby nie błędnie wypełniony formularz nadania. Przesuną on dostawę kurierem z czwartku na poniedziałek. Na moje oko gdyby DHL miał lepszy system poprawek to ograniczyło by się to do opóźnienia max o jeden dzień.

Wracając do samego produktu jestem niesamowicie ucieszony i zadowolony z jakości wykonania, materiałów i ogólnej prezencji kamizelki. konstrukcja w pełni przemyślana i praktyczna Gdy do mnie doszła bałem się, że jednak będzie trochę za szeroka na mnie (szyta pod wkłady XL z racji tego że mam 196cm wzrostu i nie chciałem śliniaczka) ale dzięki wspomnianej, przemyślanej konstrukcji (olewam zarzuty ściągania z projektów innych producentów) dało ją się bardzo komfortowo dopasować. Szycia, ich dokładność, rzepy, linki QR itd. w pełni sprostały moim oczekiwaniom. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

A przy kontakcie czy to z paniami obsługującymi biuro czy z samym Panem Bojko jakość obsługi i rozmowy z klientem stała na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie w sytuacji błędu z formularzem nadania - reakcja i zachowanie jest żywym przykładem tego jak powinno traktować się klienta.

Tak wiec po tym wszystkim dwie rzeczy są pewne - po pierwsze, jestem zadowolonym klientem, a po drugie, jeszcze nie raz skorzysta z oferty Currahee.

 

Dla ciekawskich załączam fotki z w/w kamizelką

 

GALERIA

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Zauważyliście zmianę w podejściu do klienta, czy to tylko moje złudzenie?

Kiedyś zamówienie można było złożyć od ręki (via email), a teraz powodzenia w skontaktowaniu się...

 

Szkoda, miałem pomysł na fajne zamówienie :/

 

1,5 roku czekam na odpowiedź na email :D Znaczy się już przestałem czekać ;)

Link to post
Share on other sites

Zauważyliście zmianę w podejściu do klienta, czy to tylko moje złudzenie?

Kiedyś zamówienie można było złożyć od ręki (via email), a teraz powodzenia w skontaktowaniu się...

 

Ostatnio składaliśmy dwa zamówienia i wszystko git.

Dali ciała przy wysyłce ale zrekompensowali gratisem.

Zamówienie przez WWW, a później ustalenia telefonicznie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...