Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To bardzo dobrze, zawsze mnie raziło w RG, że jest to bardziej szary z odcieniem zielonego. Widzę, że w przypadku CRH jest odwrotnie i to jest kolejna rzecz która utwierdza mnie w przekonaniu, że dokonałem dobrego zalupu. :) Coraz bardziej nie mogę się doczekać swojej kamizelki. :)

Patrzyłem dzisiaj na stronie i status jest "Wysłane" więc spodziewam się, że maks w piątek będę miał ją w domu. :)

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Panowie ile mniej więcej czekaliście na przesyłkę od momentu zmiany statusu na "wysłane"? Opcja kurier. Zastanawiam się ile to może zająć bo jeśli mój status zmienił się we wtorek to teoretycznie dzisiaj powinien obudzić mnie kurier. Chyba jestem zbyt niecierpliwy :D

Link to post
Share on other sites

Dobra, z dniem dzisiejszym otrzymałem paczkę. Powiem krótko - jestem w niebo wzięty. :)

Kamizelka jest świetnie uszyta i raczej nie chcę powtarzać powyższych epitetów więc po prostu wrzucę zdjęcia i krótko opiszę. ;)

Kamizelka Currahee AGAT rozmiar M, kolor bazowy Ranger Green, kolor taśm Olive

Front

ca6f094802f4d31e5f6219ebbef930b8.jpg

Profil

b2c87809cb57081e698f33f1acea112b.jpg

Bok

bf8cc8309bd5ea8fe3079a5148b0603e.jpg

Tutaj regulacja cummerbounda na froncie

6b6c81219000c53fa61e052ace0217be.jpg

I tyle

379f79fab25a8de601a35a79e3ee2541.jpg

Regulacja ramion i comfortpadów

4635a15e704d8e200bc78cfb2ee2a6f6.jpg

2294313933ca26537adb44bb50ce14e1.jpg

Boczne kieszenie na płyty w cummerboundzie

b113a12f380f71916db3df2f9e19f75e.jpge687f2677e5ee3881492bef312c02afd.jpg

Haft wewnątrz tylnego panela

930f9a50dc9bfc7ebacb69eb8293c3ab.jpg

Porównanie kolorystyki do Olive Drab Helikon'a (kurtka Gunfighter)

b9ebc9e91d2a8dd1a8cf2a394881830f.jpg

I do kontraktowego WZ2010

0cc3a4462f6ccc18fa7d84e54716d1d9.jpg

A tutaj w zestawieniu z kamizelką Plate Carrier A-16 od Miwo Lubliniec, cordura WZ93, taśmy poliamidowe

fc91ca7f8fc77206274677b3e7a15637.jpg

W zestawie oczywiście regulowane taśmy boczne które można montować przemiennie z cummerboundem.

13753ea16d19720ed3c6854f3eed1616.jpg

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

W teorii Olive = Nato Olive więc palsy w mojej kamizelce są Nato Olive. Imo NO to RG tylko wpadające bardziej w olowke/zielony niż szary. Taki Olive Drab tylko mniej brązowy. Tak czy siak Currahee'owy RG to bardzo dobrze komponujący się z olive/green kolor. Nie jest to amerykańskie RG które jest w zasadzie "Wolf Gray'em". Polecam

~Piotr Frączewski

Link to post
Share on other sites

Coś nie dostałem odpowiedzi na mejla, więc spróbuję jeszcze tutaj - wersja short/regular/long Combat Shirtów: Czym to się różni? Jedynie długością części tułowiowej? Jeśli tak, to chyba najkorzystniej wziąć dłuższą, żeby tak łatwo nie wyciągnąć ze spodni?

 

I czy w przypadku spodni, długość short/regular/long odnosi się jedynie do nogawek? Planuję prawilnie nosić z takimi trokami, chyba lepiej mieć trochę więcej tej nogawki, żeby starczyło?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Generalnie, przy zamówieniu (w uwagach) podawałem swoje wymiary (a najlepiej wymiary ściągnięte z pasujących na mnie ciuchów) - wtedy szyli pod kątem tej informacji :icon_smile:

 

Długość CSów może też dotyczyć długości rękawów, chociaż podejrzewam, że to jedynie kalka z rozmiarówki standardowych mundurów :icon_smile:

 

 

Dorzuciłem dwie fotki z MC (Camogromem w sumie...) - wcale tak źle ten RG nie wypada w połączeniu z multipodobnymi :)

Link to post
Share on other sites

Pochwalę currahee jak diabli.

 

Rok szukania używanego crye jpc w rozmiarze S, rozmowa z krawcami nikt nie chciał uszyć mi jpc w S, żebym jeszcze szukał czegoś taniego ale nie, szukałem tych po 500 i więcej zł. W końcu zapytałem się currahee telefon na dział obsługi, skierowali mnie do szefa, na drugi dzień przyjechałem z płytami, 3 dni miałem jpc w wz93 o rozmiarze S. Polecam z całego serca.

Link to post
Share on other sites

Jestem plastikowym komandosem jeden pies dla mnie wygląda jak jpc to jest jpc, a że na sklepie inaczej mają nazwane to trudno ja się nie znam, ważne że w końcu ktoś mi uszył "jpc" pod moje wkłady balistyczne szybko i skutecznie i co gorsza nawet jest to szycie dobrej jakości :D

Link to post
Share on other sites

A czy ja gdzieś powiedziałem, że nie ma racji, ja jak każdy porządny kanapowy komandos doceniam jakość produktu, czyli kopii jpc, a sklep tym bardziej ma u mnie plusa że uszyli szybko i skutecznie pod moje płyty kopię/wariację "jpc" gdzie RR, i inne firmy mnie olewały.

Dla jasności do Huberta nie pisałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...