Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naszyty jest rzep, więc jasne że hypalon/guma produkto CRH nie rozciągnie się wiele, a już na pewno nie w takim stopniu jak oryginalny pomysł Crye.

https://i.imgur.com/IeZF2SK.jpg

Tak wygląda kabura wewnętrzna z hypalonu.

IMO nie ma się co jarać tak tym hypalonem, kamizelka jest lekka, a komandosi korzystają jej nie tylko skacząc ze spadochronu, więc jej główne założenie nie wyznacznikiem przy wyborze do konkretnej akcji.

Dodam że to tylko forum airsoftowe, więc głównie rekonstruktorom będzie zależało na hypalonie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Używa ktoś może odzieży Currahee w atacs-fg? Czytałem, że jest ogólnie problem z blaknięciem kolorów po praniu w tym camo. Na kilku strzelankach widziałem sprany atacs i przykry jest to widok. Dlatego interesuje mnie jak to wygląda w przypadku Curahee.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Używa ktoś może odzieży Currahee w atacs-fg? Czytałem, że jest ogólnie problem z blaknięciem kolorów po praniu w tym camo. Na kilku strzelankach widziałem sprany atacs i przykry jest to widok. Dlatego interesuje mnie jak to wygląda w przypadku Curahee.

posiadam obecnie cały combat set od Currahee w Atacs FG

ja rzadko piorę mundury i ten set jakże i stary chińczyk nigdy mi się nie sprały, zawsze żywe kolory. W razie pytań co do tego produktu Currahee zapraszam na pw :v

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...