Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To trochę za małe argumenty na takie wzrosty:

 

Bluza oliwkowa "Combat"

Olive 192.00 PLN 1 szt 192.00 PLN Combat shirt oliwkowy

Olive X - Large Regular 186.00 PLN 1 szt 186.00 PLN

 

A teraz ceny: bluza combat 399 i Combat Shirt 240 PLN. Przez pół roku jakość materiału się nie zmieniła. Jakość jest taka sama. Wysoka. Ale te wzrosty są ogromne jak na wcześniejszy pułap.

Link to post
Share on other sites

To trochę za małe argumenty na takie wzrosty:

 

Bluza oliwkowa "Combat"

Olive 192.00 PLN 1 szt 192.00 PLN Combat shirt oliwkowy

Olive X - Large Regular 186.00 PLN 1 szt 186.00 PLN

 

A teraz ceny: bluza combat 399 i Combat Shirt 240 PLN. Przez pół roku jakość materiału się nie zmieniła. Jakość jest taka sama. Wysoka. Ale te wzrosty są ogromne jak na wcześniejszy pułap.

 

Ceny materiałów mogą być zależne od kursu dolara. Do tego jeszcze to co napisał ACE.

Link to post
Share on other sites

No ale rewolucji w tych materiałach nie ma, a złotówka nie poleciała tak w stosunku do dolara aby aż takie wzrosty były. Ja wiem, że to dobry sprzęt, ale dalej dziwią mnie takie podwyżki, szczególnie że bardzo długo mieli zwykłe ceny jakie wskazałem. Stali się pułapem cenowym Leo Kohler:)

Link to post
Share on other sites
Szkoda tylko, że większość tych nowości to produkty rżnięte bez wazeliny z oferty Crye...

 

Firma wychodzi na przeciw potrzebom JS oraz dopasowuje charakter/wzór produktu do SIWZ podczas uczestnictwa w postępowaniu przetargowym.

 

Do oferty trafia dokładnie to co jest danym okresie robione pod zamówienie rządowe.

Jeżeli jakakolwiek firma nie dostosuje produktu do SIWZ automatycznie nie będzie mieć szans w przetargu.

Innymi słowy jeżeli JWK czy GROM zażyczy sobie kopie CRYE (szczegółowy opis produku w SIWZ) to to ma zaoferować firma startująca.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...