Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ardeny 2010


Recommended Posts

rambo585 nie wiem gdzie masz powyższe uwagi i nie interesuje mnie to, ale jeśli korzystasz z tego forum to może zapoznaj się z jego regulaminem....

 

nie offtopikujcie Rataj, theant itp :lol: i jeśli też sami chcecie korzystać z tego forum to weźcie to pod uwage :killer:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z całym szacunkiem ale jak moderatorowi napisałem jestem dyslektykiem i to po kiego garba ktoś mi bruzdzi o ortografii.Piszemy na forum o strzelankach ASG a za jakiś moment znowu uwaga o ortografi .O i bądz tu mondry polaku .Totalne ZERO zrozumienia, i to własnie z tego powodu są te niezręczne sytuacje .Więc trzeba było użyć łaciny by dotarło to do kogoś nie...PRZEPRASZAM jesli kogoś uraziłem ale napisałem prawde i mam nadzieje ze DOTARłO .BO jak by ktoś obcy przeczytał nasze forum to ma niezłą rozkmine ASG , ortografia a może porady jak walczyc z alkocholem.Ponadto cytuję WIESIA --puzo zapisz się na podstawy angielskiego . Nie pomyślałeś że może koleś się pomylił szybko pisząc .Napewno nie.- bo ty się nie mylisz ..nie .Więc zakończmy te głupoty i piszmy o ASG a nie o reszcie zbędnych rzeczy bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia .....POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem ale jak moderatorowi napisałem jestem dyslektykiem i to po kiego garba ktoś mi bruzdzi o ortografii.Piszemy na forum o strzelankach ASG a za jakiś moment znowu uwaga o ortografi .O i bądz tu mondry polaku .

 

Kolego a słyszałeś o takim programie jak WORD lub chociażby Chrome, dysleksja nie ma tutaj nic do rzeczy raczej dysfunkcja mózgu ;)

Link to post
Share on other sites

Przebiłem się przez ten temat.. i skomentuję to krótko...

 

WWW.ZALDSCISKA.pl

 

Złamane zostało prawo ASG - zasady które ustalono dla NASZEGO bezpieczeństwa....

a całość zaowocowała stratą kolejnej miejscówki..

 

Może to dotrze do "młodych gniewnych" - Zanim odpyskujecie komuś kto wam zwrócił uwagę użyjcie mózgu i troszkę więcej samokrytycyzmu...

 

Polecam drobny eksperyment - usiądźcie sobie przy komputerze odpalcie jakąś gierkę wymagającą koordynacji i refleksu (no wyścigi samochodowe) i porównajcie wyniki na trzeźwo i po piwku....Może wtedy dotrze do was jaki ma wpływ alkohol na wasze młode organizmy.

A tłumaczenie "tylko jedno piwko" to chyba najpopularniejszy tekst słyszany przez panów z drogówki....

 

Jeżeli ktoś musi poczuć przed strzelanką smak piwa - proszę bardzo - niech sobie strzeli bezalkoholowe albo niech siedzi w domu jak nie potrafi obyć się bez alkoholu.

Alkohol jak mówicie jest dla ludzi.... Ale używać go należy z ogólnie przyjętymi zasadami. Jeżeli PASG mówi NIE WOLNO - tzn możesz sobie na piwo tylko popatrzeć i koniec !

 

I przy całej mojej sympatii dla Pogończyka - Organizatorzy powinni sobie dobrze przemyśleć co się stało i wyciągnąć wnioski.

Poważne wnioski (i nie mówię o jakiś brakach scenariusza dojazdach itd Tylko o łamaniu podstawowych zasad - Co będzie następne - strzelanka baz gogli?)

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich i mam nadzieję że skończy się już ten beznadziejny temat o alkoholu.Mam pytanko czy ktoś widział pijanego w czasie akcji napewno nie i z piwkiem też nie a to że zrana sobie ktoś jedno piwko wypił to nie znaczy że jest pijany i że łamie prawo PASG. Jeżeli tak wszyscy się obstają za tym prawem to wogóle nie powinno być alkoholu na terenie poligonu i nieważne czy to jest noc czy dzień ,integracja czy strzelanka. Bądzmy dorośli większość walnie sobie piwko a po godz jedzie samochodem.TO co mi się nie podobało to tylko to że było piwo na rozprowadzeniu,tego nie powinno być ale puzniej było już oki.pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że następnym razem będzie wszystko oki..PS Dla wszystko wiedzących na innych Ardenach parę osób się strzelało na niezłej bombce -to jest łamanie PASG .....

Link to post
Share on other sites
a to że zrana sobie ktoś jedno piwko wypił to nie znaczy że jest pijany i że łamie prawo PASG.

 

No ta, skoro prawo mówi, aby nie pić przed i w trakcie zabawy to faktycznie go nie złamał. Bardzo logiczne, życzę powodzenia w trakcie tłumaczenia się policjantom. "Ale panowie, przecież nie jestem pijany, więc nie łamię prawa - po prostu wypiłem sobie 2 piwka".

 

Cytat z PASG :

Spożywanie alkoholu i zażywanie środków odurzających

 

(...)

* Spożywanie alkoholu jest dopuszczalne wyłącznie po ogłoszonym zakończeniu wszystkich walk airsoft.

 

Dla wszystko wiedzących na innych Ardenach parę osób też się strzelało na niezłej bombce

 

Po pierwsze - nie zmieniajmy tematu. Po drugie - dziwne, bo po Ardenach (a nie "Ardenach") z 27.03 nikt nie zgłaszał takich przypadków. Na forum wypowiedziała się masa ludzi - nikt nie mówił o czymś takim. Więc? Głupie plotki, chęć odwrócenia uwagi? Jak dla mnie zwykłe oszczerstwo.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
Bądzmy dorośli większość walnie sobie piwko a po godz jedzie samochodem.

No to życzę tej większości szczęścia... dużo szczęścia...

 

TO co mi się nie podobało to tylko to że było piwo na rozprowadzeniu,tego nie powinno być ale puzniej było już oki.

No właśnie o to tu przede wszystkim chodzi... O te piwa na zbiórce na oczach ORG'a.

Link to post
Share on other sites

może nie widzieliśmy tych samych. chodzi ogolnie o offtop.

wzajemnie :)

Poza tym w tych postach (były 3-4 wykasowane) było dużo wulgaryzmów, które nie są tolerowane na tym forum i posty te nie wnosiły nic do dyskusji. I wiem co mówię bo je czytałem, dlatego zupełnie nie rozumiem o czym piszesz Rambo, wprowadzając ludzi w błąd.

Jak dla mnie nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu i bezsensownej, nic nie wnoszącej dyskusji, dlatego wnoszę o jego zamknięcie no chyba, że Organizator pokusi się o jakiegoś posta. ;)

Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu i bezsensownej, nic nie wnoszącej dyskusji, dlatego wnoszę o jego zamknięcie no chyba, że Organizator pokusi się o jakiegoś posta. ;)

Wydaje mi się, że do autora tematu i organizatora należy wniosek o zamknięcie ewentualne tematu. Organizator przygotowuje kompleksową odpowiedź na zarzuty słuszne i niesłuszne, a ponieważ temat jest bardzo obszerny, a niektóre wypowiedzi wymagają rzetelnej analizy i odsiania żółci i niesłusznych, bezsensownych, nienawistnych zarzutów od logicznych i konstrukrywnych uwag, proszę moderatorów o wstrzymanie się z zamknięciem tematu, do czasu złożenia takiego wniosku przez organizatora.

Wydaje mi się, że ze strony uczestników i osób nieuczestniczących, a jedynie dzielących się swoimi poglądami w temacie, który jest Im nie znany, dowiedzieliśmy się już wszystkiego, więc mimo, że nie mogę tego żądać, PROSZĘ kolegów o zaprzestanie wipowiedzi w tym temacie, a będziemy mieli możliwość przygotowania odpowiedzi.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę mokrego dyngusa. :mrgreen:

Edited by pogonczyk
Link to post
Share on other sites

Moderator - z całym szacunkiem,ale nikogo nie wprowadzam w błąd. Był jeden post ,który dotyczyl forum a dokladnie wypowiedzi na forum. A dotyczył zwracania uwagi na błędy i łacinę,która była zawarta w postach

Wydaje mi sie że wszyscy jedziemy na tym samym wózku, i zasady są takie same dla wszystkich. Wnoszę o zamknięcie forum dotyczącego Arden 2010 tak jak napisał to pogończyk , wydaje mi się że co miało być napisane już zostało napisane.A jak wiemy możemy ten temat ciągnąć nawet do nowego roku.I każdy coś by nadal pisał.Wyciągnijmy wnioski na przyszłość i nie róbmy wiecej błędów . POZDRAWIAM I DO NASTEPNEGO STRZELANIA

Link to post
Share on other sites

Napisał do mnie użytkownik Gator, który przedstawił jako niejaki Dyguś, o którym wspomniałem w moim poprzednim poście jako sprawce nieprzyjemnego zdarzenia. Przekazał mi i prosił o sprostowanie wypowiedzi, jako że to nie on był sprawcą, zaś sam akurat cierpiał z powodu wypadnięcia dysku i był nieobecny na zlocie. W związku z tym przepraszam za fałszywe oskarżenia i muszę się ponownie zwrócić do drużyny SFORA 2 o to, że zostałem okłamany i ponadto ich postawa przyczyniła się do zepsucia dobrego imienia.

 

 

 

 

Przy okazji bym chciał skomentować słowa:

 

ludzie którzy zajmuja sie ASG maja rózne poglady jedni licza na fajna zabawe i mimo wielu przeszkód daża do tego aby tak było a drudzy myśla o spaniu w mariocie warszawskim i po przyjezdzie sa rozczarowani negując cała organizacje imprezy

 

Niejako to we mnie uderzyło, gdyż jestem po tej stronie, która neguje zlot. Warunki do spania wg. mnie były doskonałe, gdybym myślał konwencjami hotelu, nie bawiłbym się w ASG już 7 lat. Tak dla ciekawości napomnę, że na zlocie "KILL ZONE" w Płocku, to Sfora się nie pojawiła bo "padało" choć mieli parę kilometrów drogi, a ja sam dusiłem się pod pojedynczą pałatką, którą z resztą również miałem na zlocie. Mam nadzieję, że da Ci to do myślenia i zaprzestaniesz zwracać się w ten sposób do ludzi, gdy sam nie jesteś bez winy.

Link to post
Share on other sites
(...) Wnoszę o zamknięcie forum dotyczącego Arden 2010 tak jak napisał to pogończyk(...)

Błędnie zinterpretowana moja wypowiedź, prosiłem:

o wstrzymanie się z zamknięciem tematu, do czasu złożenia takiego wniosku przez organizatora

ale również o:

PROSZĘ kolegów o zaprzestanie wypowiedzi w tym temacie, a będziemy mieli możliwość przygotowania odpowiedzi

 

Rozumiem rozżalenie i zniesmaczenie Kolegi Penia151 z powodu manipulacji jakim stał się ofiarą, ale zapewniam, że jako osobiście zainteresowany wyjaśniam, że nie pochwalam zarówno postępku kolegi, który w niestosownych żartach spowodował incydent i spotkał się z natychmiastową reprymendą z mojej strony, a Kolega został przeproszony zarówno przez sprawcę, jak i przez dowódcę SFORY2, a także osobiście przeze mnie.

Jednocześnie wydaje mi się, że kolejne nieporozumienie w sprawie posłużenia się cudzą xywką, zostanie wyjaśnione przez dowódcę Grupy.

Ze swej strony jeszcze raz przepraszam Kolegę Penia za niepotrzebne i niestosowne incydenty :poddanie:

Edited by pogonczyk
Link to post
Share on other sites

DO PENIO-A. Co do zlotu KILL ZONE wydaje mi się że mówisz o ekipie SFORA z płocka . Nasza grupa nazywa sie E.CO.SFORA2 więc nie ma tu nic do dyskusji rózne ekipy. A co do incydentu na zlocie to zostałes przeproszony osobiscie przez sprawcę , mnie jako d-cę i jeszcze organizatora.Osoba ,która Cię postrzeliła dostała reprymendę .A jeśli mowa o oskarżeniach to nawet w pierwszym poście ,w którym mowa o sprawcy niemiłej sytuacji to też przekręciłeś - drynguś a dyguś to 2 inne osoby .Wydaje mi się temat zakonczony . I jeszcze RAZ BARDZO PRZEPRASZAM mam nadzieję że nie będziesz czuł urazy jak kiedys spotkamy się na zlocie pozdrawiam[ nie czuję się bez winy]

Link to post
Share on other sites

Napisał do mnie użytkownik Gator, który przedstawił jako niejaki Dyguś, o którym wspomniałem w moim poprzednim poście jako sprawce nieprzyjemnego zdarzenia. Przekazał mi i prosił o sprostowanie wypowiedzi, jako że to nie on był sprawcą, zaś sam akurat cierpiał z powodu wypadnięcia dysku i był nieobecny na zlocie. W związku z tym przepraszam za fałszywe oskarżenia i muszę się ponownie zwrócić do drużyny SFORA 2 o to, że zostałem okłamany i ponadto ich postawa przyczyniła się do zepsucia dobrego imienia.

Przy okazji bym chciał skomentować słowa:

Niejako to we mnie uderzyło, gdyż jestem po tej stronie, która neguje zlot. Warunki do spania wg. mnie były doskonałe, gdybym myślał konwencjami hotelu, nie bawiłbym się w ASG już 7 lat. Tak dla ciekawości napomnę, że na zlocie "KILL ZONE" w Płocku, to Sfora się nie pojawiła bo "padało" choć mieli parę kilometrów drogi, a ja sam dusiłem się pod pojedynczą pałatką, którą z resztą również miałem na zlocie. Mam nadzieję, że da Ci to do myślenia i zaprzestaniesz zwracać się w ten sposób do ludzi, gdy sam nie jesteś bez winy.

 

 

Kolego sympatyczny jak SFORA nie pokazała się na killl zonie człowieku co ty gadasz w ogóle chyba to nie ty byłeś na tym zlocie, zapytaj się samego organizatora czy byliśmy czy nie kolego sympatyczny w dodatku kto wam wpadł do sztabu imprezy strzelając VITKOWI z g511 w plecki :D, a tak a propo sfora 2 a SFORA PŁOCK to dwie inne ekipy proszę też o nie mylenie tego, więc dopytaj się dokładnie zanim coś napiszesz. POZDRAWIAM LOKERS SFORA PŁOCK

Link to post
Share on other sites

Wiec WŁAŚNIE KTOŚ POWIEDZIAŁ PRAWDĘ- SFORA [pod D -CTWEM LOKI i E.CO.SFORA2 to są 2-WIE inne ekipy z płocka. Więc do kolegi PENIO 151 widzę że na ---- KILL ZONE --nie była E.CO.SFORA2 ,I nie wiem po co wciągasz w to tim , który nie ma z tą imprezą nic wspólnego pozdrawiam [i proszę nie siać zamętu] SFORA z płocka była i tam nieżle zamieszała ,więc nie wiem o co CI chodzi .A ponadto sam napisałeś ze SFORY Nnie było iii kto tu miesza POZDRAWIAM

Edited by rambo585
Link to post
Share on other sites

Człowieku, zanim jeszcze raz coś napiszesz to weź słownik albo lepiej wróć do podstawówki. Nie da się czytać twoich postów. Brak podstawowej wiedzy z zakresu ortografii, interpunkcji, pisowni i zasad języka polskiego jest aż nad to widoczna. Nie wiem czy robisz specjalnie, czy jest to spowodowane brakiem wiedzy. Jeżeli to drugie to moja grzeczna prośba: używaj zdań prostszych, które nie sprawią Ci problemów w zapisie i prawidłowej formie.

 

P.S. Nie zaczyna się zdania od "więc".

Edited by Czeczot
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...