Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ardeny 2010


Recommended Posts

Guest Graszczur

Grubo miesiąc już po Ardenach, a wy się jeszcze na forum wykłócacie. Że też wam się tak chce.

Mnie też się nie podobało parę rzeczy, ale nie widzę powodu, by to miesiącami rozpamiętywać. Nie macie lepszych rzeczy do roboty?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiec WŁAŚNIE KTOŚ POWIEDZIAŁ PRAWDĘ- SFORA [pod D -CTWEM LOKI i E.CO.SFORA2 to są 2-WIE inne ekipy z płocka. Więc do kolegi PENIO 151 widzę że na ---- KILL ZONE --nie była E.CO.SFORA2 ,I nie wiem po co wciągasz w to tim , który nie ma z tą imprezą nic wspólnego pozdrawiam [i proszę nie siać zamętu] SFORA z płocka była i tam nieżle zamieszała ,więc nie wiem o co CI chodzi .A ponadto sam napisałeś ze SFORY Nnie było iii kto tu miesza POZDRAWIAM

Sorry mistrzu ale przedszkolaki maja lepsza składnie.

Widziałem Sfore w akcjii i bylem pewien ,ze jestescie jej druga sekcja taka sama nazwa to moze rekonstrukcja? w kazdym badz razie robicie smród tym chlopaka kolo tylka i tyle.

 

Sfora wymiatacie!

Link to post
Share on other sites

Kolego sympatyczny jak SFORA nie pokazała się na killl zonie człowieku co ty gadasz w ogóle chyba to nie ty byłeś na tym zlocie, zapytaj się samego organizatora czy byliśmy czy nie kolego sympatyczny w dodatku kto wam wpadł do sztabu imprezy strzelając VITKOWI z g511 w plecki :D, a tak a propo sfora 2 a SFORA PŁOCK to dwie inne ekipy proszę też o nie mylenie tego, więc dopytaj się dokładnie zanim coś napiszesz. POZDRAWIAM LOKERS SFORA PŁOCK

 

Penio chłopaki mają rację! Na zlocie o którym piszesz była SFORA, co prawda przyjechała trochę później ale za to miała efektowne wejście czego doświadczył VITO na własnej...du...;) Sfora 2 to całkiem inna ekipa. Myślę że zmyliła cię podobna nazwa.

Pozdrawiam SHARKQ.

Link to post
Share on other sites

SHARKQ -dzięki że poinformowałeś kolegę o różnicy w nazwie .Niestety ,część ludzi ma problem z czytaniem .Dla nich SFORA i E.CO.SFORA 2 to jedna nazwa . POZDRAWIAM

posłuchaj rampo rambo czy jaki tam terminator chprawa wyglada tak na zlot sie jedzie po to ,zeby postrzelac a nie zachlac pałe i drzec ryja. pozatym moze lepiej podpisuj sie e.co. bo zbyt czesto uzywasz tego sfora 2 co wprowadza w blad pozatym skoro to dwie rozne ekipy i ta sama nazwa to co rekonstrukcja? tym razem nie porusze twojej ortografii bo poprostu jej nie ma a tego posta wyzej to chyba ktos musial za ciebie napisac

pozdro wioslarz

Link to post
Share on other sites

Imo miras ma rację już każdy chyba powiedział co chciał. izi company 2 ma się czego wstydzić za co przeprosili i uważam ,ze jest git imo "rambo" przestań pisać posty to już nie beda się czepiać. Co nie znaczy ,że krytyka nie byla słuszna.

Edited by d3w
Link to post
Share on other sites

REKONSTRUKCJA SFORY DOBRE :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: widzisz mirku czego się dorobiliśmy :wink: :hahaha: ktoś nas rekonstruuje :D :hahaha: :hahaha: :hahaha: :wink: nie wytrzymam chłopaki już starczy odpuście im już prośba, wiadomo kto ze SFORY a kto z EASY COMPANY SFORA 2, z resztą po naszywkach nas można poznać i specyficznym zachowaniu gdzie u nas kultura na pierwszym miejscu :D żartowałem

 

dobra już spokój zamknąć temat i tyle, było dawno i nie prawda odpuście im już

 

 

ale jeszcze raz RAMBO jest byłym "członkiem" SFORY PŁOCK i odszedł i założył własną ekipę w Płocku i nazywa się EASY COMPANY SFORA DWA, proszę nie mylcie nas z nimi bo też piany dostaję :killer: :killer: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Jak będą nam przybijać wasze postępowanie na zlotach, to będę zmuszony cię rambo prosić o zmianę nazwy, bo nie będzie mi się chciało za każdym razem tłumaczyć kto to jest SFORA PŁOCK a kto to jest EASY COMPANY SFORA 2 tak na przyszłość

Edited by rademenes83
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
PROSZĘ kolegów o zaprzestanie wipowiedzi w tym temacie, a będziemy mieli możliwość przygotowania odpowiedzi.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę mokrego dyngusa. :mrgreen:

No i gdzie ta mityczna wypowiedź? Ja z chęcią jednak poczytałbym się kajania organizatora. Chyba że organizator na prawdę liczy, że społeczność zapomniała i jak przez chwilę nie będzie się wychylał to zostanie mu to odpuszczone.

Link to post
Share on other sites

W związku z zaistniałą sytuacją, po lekturze powyższego wątku i prywatnych rozmowach z uczestnikami zdecydowaliśmy się zakazać pogończykowi i jego ekipie informowania w jakikolwiek sposób na łamach WMASG imprez przez nich organizowanych lub współorganizowanych.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...