Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ninja w airsofcie?


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahaha panowie " źli ninja " to normalnie gangsta xD A co do tematu tu może niedługo w ASG zrobimy klan PKEMONÓW a co tam kupić sobie kostiumy Bulbazaura czy innych tych tam potworków. I latać z replikami po lesie :wink:

Link to post
Share on other sites

Zapewne kupił sobie kaczki ninja i się bawi :mrgreen:

 

A zresztą nie napierajmy na niego bo jeszcze nas odnajdzie i tak jak kolega napisał zabije nas swoim nunczakiem (lecz najpierw pokona przeszkody i zaatakuje nas z ukrycia :P xD) :wink:

Edited by DazO
Link to post
Share on other sites

Nuda, temat umiera a założyciel wątku nic nie pisze. Pewnie się bawi w wannie swoim nunczako...

 

Nie odzywam się, ale codziennie wchodzę i oglądam, co znowu wymyśliliście :P

 

PS- A co mam pisać, spytałem i zostałem wyśmiany :PPP

Link to post
Share on other sites

od cichego skradania są zwiadowcy

od parkura kumple spod bloku

a od zabijania gumowym nożem są dzieci co bawią się w policjantów i złodzieji

a przeskakiwać przez przeszkody to żadna sztuka (nie dla wszystkich)

 

i jakie przeszkody są w lesie :?:

a i ten pomysł nie ma sensu chyba że z kumplami rekonstrujesz jakiś

oddział ninja

Edited by dakard
Link to post
Share on other sites

Ninja93, wytłumaczę ci dlaczego wszyscy cię wyśmiewają.

Airsoft jest to gra o charakterze militarnym, a wszystkie rozgrywki w większym czy w mniejszym stopniu naśladują formacje zbrojne. Nie zawsze muszą to być realne siły zbrojne bo jest trochę rozgrywek post-apo itp.

Ninja nie przypomina w najmniejszym stopniu żadnej formacji zbrojnej. To tak jakby dać rycerza na koniu z AEG`iem i krótkofalówką. Ninja może być całkiem dobrym żartem, jak np. Predator, ale we wprowadzaniu takich form rozrywki w końcu nie będzie nic śmiesznego, jeśli będziesz to brał poważnie. Wszyscy (a raczej mam nadzieje, ż większość) Maniaków ma dość już "dziecinnej zabawy", bo teraz jest pora na nieco poważniejszą "dziecinna zabawę". :)

 

PS: W zaproponowanym przez ciebie oporządzeniu raczej nie będziesz w stanie się czołgać ze względu na kaburę przy boku, oraz kieszenie. Na łydce możesz mieć nóż ale życzę zdrowego kręgosłupa, po wielokrotnym sięganiu, do ziemi. Kieszenie w spodniach są świetne na drobniaki, do magazynków musisz mieć kieszenie ulokowane powyżej pasa.

Edited by Zbych
Link to post
Share on other sites

Również tak serio - nieraz słyszałem historyjki o kolesiach co w pojedynkę z socoma od stti zdejmowali 5 zabunkrowanych gości z AEGami. Za cholerę nie podam nazwisk ani imprez, może to nawet jakieś "urban myth", ale żeby jakoś lansować się logiem czy tytułem ninja... lepiej kup se M249, lepszy lans :P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...