Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ninja w airsofcie?


Recommended Posts

Witam. Piszę do Was, aby się poradzić, a właściwie poznać Waszą opinię na temat ninjy w airsofcie. Połączenie zwiadowcy z cichym zabójcą. Ninja miałby czołgać się, skradać cicho, wypatrzyć ofiarę, a następnie zakraść się za nią o od tyłu "zabić" z gumowego noża lub pistoletu plastika elektryka. Ninja wchodziłby na drzewa, przeskakiwał przez przeszkody, przyda się tutaj znajomość parkoura (czy jak to się tam pisze ;]). Opracowałem strój ninjy, przystosowany do warunków airsoftu. Przedstawia to rysunek mojego autorstwa ;)

 

strojninja.jpg

 

Podstawowe wyposażenie ninja:

 

- strój ninja (Zobacz lub Zobacz)

 

- Tabi- buty ninja (Zobacz lub Zobacz)

 

- nóż gumowy (Zobacz)

 

- etui na nóż na nogę poniżej łydki (nie mogłem znaleźć :/)

 

- pistolet (obojętnie jaki)

 

- kabura do pistoletu (Zobacz)

 

- lornetka (Zobacz)

 

- rękawice (Zobacz)

 

- krótkofalówki do kontaktu z głównym oddziałem

 

- dodatkowe 4 magazynki do pistoletu

 

- granaty dymne + zapalniczka (gdyby ninja był w niebezpieczeństwie, odpala granat dymny i już go nie ma ;)

 

Kieszenie na rzep można zrobić własnoręcznie, to żaden problem.

 

CELE NINJY:

 

1. Ciche eliminowanie pojedynczych jednostek oddziału wroga.

2. Ciche rozpoznanie oraz informowanie dowództwa o ilości oraz rozmieszczeniu wrogich jednostek.

3. Odciąganie uwagi wroga, aby reszta oddziału mogła zakraść się jak najbliżej niezauważenie i szybko bez strat wykonać zadanie.

 

I teraz pytanie do Was: Czy taki pomysł miałby szanse powodzenia? Czy jest szansa, że ninja nie zostanie zauważony po pięciu minutach i zlikwidowany już na początku gry. oczywiście dużo też zależy od umiejętności ninjy (posiadania umiejętności cichego skradania, w końcu doświadczenie, pomysłowość), ale w teorii, da się to zrobić?

 

Liczę na szybkie odpowiedzi.

 

Pozdrawiam!

Ninja93

Edited by Ninja93
Link to post
Share on other sites
  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odnalazłem swoją własną ścieżke w airsofcie... będe się czołgał, skradał, wypatrywał.

Będe wchodził na drzewa, przeskakiwał przez przeszkody. Zabijał gumowym nożem i plasitikiem elektrykiem. Następnie założe własny ninja-team, a potem zdobęde caaały świat. :>

Link to post
Share on other sites

Odnalazłem swoją własną ścieżke w airsofcie... będe się czołgał, skradał, wypatrywał.

Będe wchodził na drzewa, przeskakiwał przez przeszkody. Zabijał gumowym nożem i plasitikiem elektrykiem. Następnie założe własny ninja-team, a potem zdobęde caaały świat. :>

 

:wink:

 

Łoś, ale ja pytam na poważnie... ;]

 

To byłoby coś nowego, niespotykanego dotąd :) A czasem może wyjdą z tego jakieś śmieszne sytuacje i będzie co wspominać rok później przy piwie ^^

Link to post
Share on other sites

Ja proponuję wprowadzić softowych piratów. Biegałoby się w kolorowym pirackij stroju, podbiegało do ludzi krzycząc "AVAST YE MATEYYYY!!!" i "YAARRRR!!!" a następnie obkładało gumowym rapierem. Ewentualnie strzelało muszkietem na 6mm ASG, ale musi to być spring.

 

Opaska na oko i papużka na barku obowiązkowa, ale trzeba jej załatwić okulary.

pirate%20jacksmller.jpg

Link to post
Share on other sites

Widać teraz dojrzałość osób, którzy ironizowali w tym wątku. Zachowujecie się jak dzieci!!!

 

Liczyłem na poważne odpowiedzi, a wy zaczynacie ironizować. Mogę to tylko tak skomentować- żal mi was... Temat zamykam, bo nie dostanę tutaj dojrzałych odpowiedzi...

Link to post
Share on other sites

Temat zamykam, bo nie dostanę tutaj dojrzałych odpowiedzi...

:lol:

Zamknąć, kolego, to możesz sobie w domu okno albo drzwi.

 

A wracając do tematu - moja propozycja na "stylizację airsoftową":

 

legolas_logo.jpg

 

Może być co prawda problem z airsoftowym łukiem i płaszczem elfów, ale chyba da się to jakoś ogarnąć, prawda?

Link to post
Share on other sites

Bo na każdym normalnym forum autor wątku może go zamknąć.

 

PS- Widać, jacy są tu moderatorzy.

 

Zrobił się off topic, a oni nic...

 

To jest nienormalne.

 

Moderatorzy tutaj są straszni. Jedzą dzieci i piją krew dziewic.

Link to post
Share on other sites

Użytkownicy potrzebują od czasu do czasu rozrywki no i od czasu do czasu pojawia się nowy forumowy błazen i jej im dostarcza, to dlaczego mamy zamykać? Uśmiechnięty użytkownik to szczęśliwy użytkownik.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...