Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

Tylko plecak należy do znajomego i zdjęć plecaka nie było, tylko zaznaczyłem że byłą awaria. A dlaczego zrobiłem foty i umieściłem w internecie? Może dlatego, żeby pokazać ludzią drugą stronę medalu. Co do reklamacji, to nieraz zwyczajnie nie ma na nią czasu, a sama wysyłka pocztą polską w dwie strony zajmuje kilka ładnych dni.

 

Enyłej, nie widzę powodu dla którego miałbym tego nie robić, to nie jest temat sponsorowany przez Miwo, który ma pełnić rolę reklamy, jeżeli dostarczacie sprzęt na przeciętnym poziomie, to myślę, że użytkownicy mają prawo o tym wiedzieć. Jeżeli zdecydowała się Pani reklamować firmę na publicznym forum, to użytkownicy mają tylko przytakiwać i polecać? Jak ktoś krytykuje, to już jest coś nie halo.

 

Bren: Liczy się też ile tych reklamacji jest jak sam napisałeś, a w sprzęcie od MiwoL już ich kilka widziałem, nie były to rzeczy niesamowicie wpływające na wartość użytkową sprzętu, ale chodzi też o zwyczajną estetykę produktu.

 

Magik: Ja osobiście nie widziałem rozwalonego YKK, ale porównaj liczbę uszkodzonych suwaków czołowych producentów do liczby XXXXXXXXXXch no namów jakie Ty sam widziałeś.

 

NIE BLUZGAJ!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dlaczego nie powiedziałeś koledze aby sprzęt odesłał do MIWO

Może dlatego że po przeczytaniu tego tematu, oraz ciętych ripost "cioci Reni ciętej riposty", uznał ze to będzie tylko i wyłącznie strata czasu, nerwów oraz pieniędzy? Może trzeba pójśc po rozum do głowy i rozpatrzeć to w takich kategoriach.

Dlaczego zrobiłeś te fotografie i umieściłeś je w internecie?

A dlaczego niby nie ? Skoro jest to temat o opiniach producenta na forum publicznym, nie widze powodów żeby głosy krytyki były tutaj piętnowane, a cały temat obracał się w zachwytach, ochach i achach. Skoro szyjcie tak a nie inaczej, trzeba sie liczyć z głosami krytyki, chociaz juz przy okazji odwróconego MC dobitnie Pania pokazała że z takową nawet konstruktywną, Pani sobie nie radzi.

Interesuje mnie, jaki ty masz w tym interes?

No i wydało się, wszyscy krytykujący są opłacani przez czołowe firmy i producentów, przed którymi wszyscy znawcy chylą czoło, a ktorej sprzet naprawiacie na skale premysłową. Wyczuli oni zagrożenie ze strony polskiego potentata innowacyjności, i tymi nieczystymi ruchami starają sie go zniszczyć. Gratuluje wykrycia ukladu i spisku "Miwo Gate".

 

Na prośbę pani Michalik usunąłem część posta zawierającą wycieczki osobiste. Proszę sobie takie wycieczki odpuścić i nie stosować ich w tym ani w żadnym innym wątku - dotyczy to wszystkich zainteresowanych stron. Firma niewątpliwie ponosi odpowiedzialność jakość swoich produktów oraz sposób ich promocji i musi być przygotowana na to że pojawiać się będą ludzie niezadowoleni i skłonni to niezadowolenie publicznie wyrażać, zamiast próbować rozwiązać sprawę polubownie. Trudno, myślę że to jest nieuniknione w przypadku każdego producenta, nawet takiego który dysponuje zorganizowanym systemem kontroli jakości produktów. Jak najlepiej takie problemy rozwiązywać to temat na osobną dyskusję, ale nie w tym dziale forum.

 

Miłego dnia,

C22 (tym razem już z uprawnieniami moderatorskimi na cały dział M i O )

Link to post
Share on other sites
Interesuje mnie, jaki ty masz w tym interes? Dlaczego nie powiedziałeś koledze aby sprzęt odesłał do MIWO? Dlaczego zrobiłeś te fotografie i umieściłeś je w internecie?

Bo ten wątek ma tytuł "MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2" (OPINIE - czyli dobre i złe), a nie "Peany pochwalne na cześć wyśmienitego sprzętu MIWO L (tylko opinie pochlebne)"?

Bo to forum publiczne, a nie MIWO L?

Mogę podać jeszcze zyliard powodów, ale po co? Te dwa wystarczą.

Link to post
Share on other sites

Jaka jest cena tych pianek? Kupuje się jako komplet zawierający 4szt (kolana łokcie) czy jako komplet z 2szt (łokcie lub kolana) czy jeszcze inaczej?

Z jakiego materiału jest wykonane ich poszycie zewnętrzne?

Jaka pianka znajduję się wewnątrz?

Z góry dzięki za odp.

Link to post
Share on other sites

Pady zostały zamówione dla naszego zagranicznego klienta. W najbliższym czasie będą do kupienia również w naszym sklepie internetowym. Pady będą sprzedawane na sztuki a nie jako komplety. Poszycie zewnętrzne wykonane jest z elastycznej tkaniny. Wewnątrz znajduje się pianka amortyzująca.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Wymiary padów zostaną podane wraz z wprowadzeniem ich do oferty dla klientów indywidualnych. W ostatnim czasie szyjemy spodnie już do padów dostosowane. Pady będzie można założyć do prawie każdych spodni posiadających odpowiednią "kieszeń" na kolanach, kwestia wykonania jednego lub dwóch szwów prostych ograniczających możliwość przemieszczania się padów.

Link to post
Share on other sites

Kamizelka Żółw otrzymała swoje zacne miano na cześć naszego kolegi, który prototyp testował na jednej z pierwszych zmian w Iraku. Koledzy opowiadali, że jak był ostrzał bazy to wskakiwał do kamizelki, chował rączki, nóżki i główkę jak najprawdziwszy Żółw. Nic mu to nie pomogło bo niechcąco został bohaterem, ale na szczęście żywym bohaterem. Poza tym od tyłu kamizelka wygląda jak skorupa Żółwia Ninja (tego z kreskówki) :-P .

 

Za dobre słowo dziękujemy.

Link to post
Share on other sites

Drobne uwagi:

 

- "Nacięcie" kołnierza na plecach jest troszkę za duże.

- 3 pętelki do przeplotu linki powodują, że trzeba się zdrowo nakombinować, żeby wszystko pospinać tak, żeby reszta w tym czasie się nie powypinała.

- Skoro są dwa rzepy na uchwyt QR (po lewej i prawej), to powinna być też "tuleja" z materiału po lewej stronie (taka jaka jest po prawej) którędy można by puścić linkę

- Najajnik mógłby być obszyty choć troszkę taśmami MOLLE/PALS

 

To tyle ;)

Link to post
Share on other sites

Drobne uwagi:

 

(1)- "Nacięcie" kołnierza na plecach jest troszkę za duże.

(2)- 3 pętelki do przeplotu linki powodują, że trzeba się zdrowo nakombinować, żeby wszystko pospinać tak, żeby reszta w tym czasie się nie powypinała.

(3)- Skoro są dwa rzepy na uchwyt QR (po lewej i prawej), to powinna być też "tuleja" z materiału po lewej stronie (taka jaka jest po prawej) którędy można by puścić linkę

(4)- Najajnik mógłby być obszyty choć troszkę taśmami MOLLE/PALS

 

To tyle ;)

 

 

Wyjaśnienia:

 

Ad. 1. Kamizelka ŻÓŁW powstała jako poszycie konkretnych (będących na wyposażeniu BOR) wkładów miękkich, które w ten właśnie sposób były podcięte na karku. Nie można zrobić innego wycięcia na karku na takie wkłady miękkie bo całość musi być stabilna.

 

Ad. 2. Kamizelka ŻÓŁW jest dostosowana (jak Pan słusznie na PW zauważył) do włożenia wkładów miękkich (na upartego nawet małych płyt) w boczne (duże) cummerbund'y. Gdyby ktoś chciał włożyć do poszycia ŻÓŁWIA wszystkie twarde wkłady (4 szt.) i miękkie (2 albo 4 szt) i to wszystko spiąć na jedną zawleczkę (a tym samym jedna pętelkę) to w tym miejscu powstałaby (poprzez krzyżowe nałożenie wielu pasków regulacyjno - montażowych) spora (i niewygodna) buła (bulwa, bania, garb itp). Mielibyśmy coś a'la system CIRAS. Dlatego w ŻÓŁWIU są trzy pętelki i nie ma garbu na plecach. Poza tym jak w cummerbund'zie byłyby płyty lub wkłady to naciągałby się. (Czasami na zdjęciach CIRASA to widać, jak znajdę odpowiednie to wkleję.)

Poza tym odrobina treningu, trochę pomysłowości i ŻÓŁWIA składa się w 3 minuty. Jak starsze panie z działu montażu w naszej firmie dają radę to każdy sprawny człowiek też radę da. A tę "resztę", co to chce się wypiąć wystarczy byle czym (patykiem, drutem, sznurowadłem itp) złapać. Poza tym kamizelkę się sczepia (po użyciu chwytu szybkowyczepnego) w warunkach bazy. W chwytu QR używa się tylko w sytuacji zagrożenia życia.

 

Ad. 3. Można pod warunkiem, że ktoś jest oburęczny i ma tak wytrenowaną pamięć mięśniową, że nie będzie się zastanawiał czy ma po chwyt QR sięgać prawą czy lewą dłonią, czy ma go z prawej czy lewej strony kamizelki. Dlatego m. in. ustalałam czy jest Pan prawo czy leworęczny :-P

 

Ad. 4 To jak ktoś chce to mu obszyjemy. Ten najajnik miał być bez taśm.

Link to post
Share on other sites
ale my to już przerabialiśmy bardzo dawno temu. W czasie gdy byliśmy na pierwszych naszych misjach weryfikując nasze umiejętności wyniesione ze szkoleń, jak pierwszy raz strzelali do nas a my do nich to większość z was biegała w stadium embriona po jajkach waszego taty, nie wiedząc jeszcze czy będzie dziewczynką czy też chłopakiem. Pytania : "a dlaczego szelki nie maja tego czy też tego?" - nie mamy zamiaru wam wyjaśniać bo wiedza kosztuje i dochodzi się do niej latami poprzez błędy, pot, krew i łzy.
Mnie akurat ani sprzęt MIWO, ani Twój wiek, ani doświadczenie mało interesują, ale chamstwa na tym forum nie tolerujemy. Zlewania uwag Redakcji również. Trzeba było się nie odzywać Pani Renata zamilkła i było ok, ale musiał się odezwać ktoś z MIWO. Tak, jesteśmy złymi, śmierdzącymi airsoftowcami, strzelami plastikowymi kulkami, mamy okulary jak denka od słoika i 40 kg nadwagi. I wara Wam od tego. Nie chcecie nam nic sprzedawać to nie sprzedawajcie, chcecie sprzedawać to szanujcie klienta, a nie zachowujcie się jak ostatnie chamy.

 

Wątek zamykam na jakiś tydzień... Ochłońcie... Jak Wam się nie uda, to zostanie zamknięty na stałe a MIWO L dostanie bana na WMASGu, jeśli nie potraficie rozmawiać kulturalnie ani podporządkować się zasadom tu panującym to zdobywajcie klientów na innych forach.

 

Założenie jakiegokolwiek wątku nt. MIWO L będzie skutkowało banem dla założyciela.

Link to post
Share on other sites

Ok, wątek przeczyszczony i otwarty.

 

Wprowadzam nowe zasady:

 

1. W wątku można rozmawiać tylko i wyłącznie o produktach firmy MIWO L.

2. Dyskusja ma być kulturalna, na poziomie i merytoryczna.

3. Zakazane są jakiekolwiek odniesienia do umiejętności, wiedzy, doświadczenia, taktyki i czegokolwiek nie związanego z produktami MIWO L. Od tego są odpowiednie działy.

4. Zakazane jest umieszczania opinii nt. obsługi sklepu, od tego jest dział Sklepy w Polsce.

 

Łamanie powyższych zasad może skutkować ostrzeżeniami lub banami bez ostrzeżenia.

 

Łamanie zasad przez przedstawicieli i/lub pracowników MIWO L będzie skutkowało zakazem wypowiadania się ww. na całym forum.

Link to post
Share on other sites

Skoro foka odblokował to zadam pytanie które mnie dopadło.

 

Pokrowiec na GPS/komórkę jest wykonany na miękko - czy jest szansa na jakieś usztywnienie ścianek poprzez wszycie w środek np sztywnej wkładki np plastikowej? Kombinowałem z umieszczeniem go na medicalu i niestety przez to że jest miękki są spore problemy z jego otwarciem. Czy posiadacie także szersze/większe/grubsze zamki gdyż mój niestety ma problemy z otwieraniem.

Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu. Możemy tego typu zmianę wykonać. Jeżeli chodzi o zamek błyskawiczny to mamy ich różne rodzaje i na indywidualne zamówienie możemy Panu wszyć do pokrowca jakiś inny zamek, ale musiałby Pan dokładnie sprecyzować o jaki zamek Panu chodzi. :-P

 

Paski kamuflowane do karabinów:

http://miwo-military.pl/?p=img.pB.1114

http://miwo-military.pl/?p=img.gB.3008

http://miwo-military.pl/?p=img.gB.3009

 

Uprzejmie informujemy, iż w związku z wygraniem przez naszą firmę kilku przetargów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że od września do grudnia 2009 r. będziemy realizować zamówienia indywidualne w ograniczonych ilościach. Prosimy żołnierzy, którzy maja wyjechać na następną zmianę misji, o składanie zamówień jeszcze w sierpniu. Z terminem wysyłki możemy poczekać.

 

Informacja została umieszczona po otrzymaniu zgody Moderatora Foki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od dzisiaj w ofercie:

 

- ładownice na 1 magazynek do P-90

http://miwo-military.pl/?p=img.pB.1110

http://miwo-military.pl/?p=img.gB.2996

http://miwo-military.pl/?p=img.gB.2997

 

- ładownice na 2 magazynki do P-90

http://miwo-military.pl/?p=img.pB.1120

http://miwo-military.pl/?p=img.gB.3018

http://miwo-military.pl/?p=img.gB.3019

 

- shingle modułowe na 4 razy po 2 magazynki do AK/BERYL i M-16/M-4 (na jednym panelu)

http://miwo-military.pl/?p=img.pB.1085

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...