Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taniej wyjdzie przerobić.

 

Nie da rady, ludzkie oczy nie są na to gotowe

 

... to całkiem tak jak na te stringi z palsami :icon_biggrin:

 

Na korytarzu w firmie stał od dawna goły manekin. Żeby nie raził/przyciągał oczu krawcowych ubrały go w stringi w panterkę zapinane na rzep. Wczoraj jakiś klient rąbnął mu majty. Nie będziemy go ścigać bo dzięki niemu przez pół dnia płakałyśmy ze śmiechu wyobrażając sobie człowieka w kominiarce i czarnych rękawicach zakradającego się do firmy w celu zdobycia upragnionych stringów. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

 

Nie da rady, ludzkie oczy nie są na to gotowe

 

 

 

... to całkiem tak jak na te stringi z palsami :icon_biggrin:

 

 

:wink: :happy: :wink: No to pozostaje tylko jedno wyjście, szyć na czuja, czyli na dotyk :wink: :happy: :wink:

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Jak wywaliłam z oferty bo nikt nie kupował to akurat znalazł się nabywca :huh: ! Spakowałam wzory wraz z dokumentacją owej ładownicy do kartonu z resztą wycofanych rzeczy i od wczoraj nie mogę dojść do ostatniej półki w ostatnim magazynie, gdzie to leży, bo Klienci dzwonią, przychodzą, dzwonią, przychodzą, dzwonią, przychodzą itd. Muszę wleźć na drabinę i nie spaść, znieść wielki karton i nie wywalić go sobie na głowę, rozpakować go i znaleźć ładownicę a to wymaga dużo czasu a ci Klienci przychodzą, dzwonią, przychodzą....Pamiętam, zrobię jak będę miała pół godziny wolnego.

Wygoniłam większość załogi MIWO na urlopy przed sezonem sprzedażowym to teraz mam!!

Link to post
Share on other sites

Hehe, jeszcze niech MIWO zrobi bikini w kamulażu to już w ogóle będzie bajka ;D

 

Może nie w MIWO, ale bikini w MC, UCP i MCCU mozna bez problemu dostac ;) i to jedno i dwuczesciowe :P

 

EDIT: Kolega wyzej ubiegl mnie z fotka tego o czym mowie

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

Po co tyle ironii i jadu w tym wątku? MIWO może sobie produkowac co tylko zechce, a nawet sprzedawać, jeśli znajdzie nabywców. Pogratulować wypada pomysłowości/przeszczepiania sprawdzonych rozwiązań/trafienia w niszę. Zamiast tego jednak mamy tutaj pokaz typowo polskiego buractwa :-/

Link to post
Share on other sites

Gdzie tu jest to "typowe buractwo"? ja tu widzę radosną/żartobliwych rozmowę na temat nowych mniej militarnych rzeczy w ofercie MIWO.

:icon_biggrin: Ja sobie wypraszam wyrażenie "mniej militarnych" rzeczy. One są bardzo "militarne". Jakbyś zobaczył damski oddział w stosownej odzieży to błagałbyś aby Cię wzięły do niewoli. Sam byś się do niewoli zgłosił. Taktyka inna (może być "biała" - że niby w białych rękawczkach :icon_biggrin:), ale kto wie czy nie skuteczniejsza. :icon_biggrin: I siedziałbyś w tej niewoli zachwycony wielce. Rzadko się zdarza facet, który w takich okolicznościach nie zgłupieje do reszty...

Link to post
Share on other sites

Jeszcze niech MIWO obszyje skarpety taśmami, i może stroje kąpielowe?

J

Nie zadzieraj! Jak żartujesz to dodawaj emotikony. Jak "jedziesz po bandzie" to spodziewaj się riposty. Choćby takiej: "dobry pomysł, ale wykonamy dopiero jak skończymy projekt opalsowania szlafmyc dla pajaców" :bialaflaga: .

Z wpisami na forach jest pewien duży problem: nie widzimy swych twarzy by odczytać emocje i czasami tekst rozumiemy opacznie (od "na opak").

Link to post
Share on other sites

J

Nie zadzieraj! Jak żartujesz to dodawaj emotikony. Jak "jedziesz po bandzie" to spodziewaj się riposty. Choćby takiej: "dobry pomysł, ale wykonamy dopiero jak skończymy projekt opalsowania szlafmyc dla pajaców" :bialaflaga: .

Z wpisami na forach jest pewien duży problem: nie widzimy swych twarzy by odczytać emocje i czasami tekst rozumiemy opacznie (od "na opak").

 

Tak, jadę po bandzie, bo uważam że takie "projekty" są zbędne. I prosze mi nie zarzucać buractwa, bo mam prawo wyrazić swoją opinię, prawda? Ale że nie jestem klientem MIWO Lubliniec, tak więc kończę udzielać się w tym temacie. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

To skoro takie projekty są zbędne to napisz do H&K czy CZ, aby nie dawali licencji na produkcję zabawek z ich logo bo "repliki" to nadal zabawki i nie ma znaczenia czy są za 2000 zł czy za 20.

 

Szczerze powiedziawszy nowa oferta Miwo świadczy o tym, że firma szuka nowych rynków zbytu (a o dziwo znajduje je z nowymi produktami nadal u tych samych klientów), możliwości rozwoju przy czym nie produkuje tylko kilku typowych wzorów oporządzenia.

Nie zapominaj również o tym, że dzięki takim firmom jak Miwo L czy Miwo P masz dostęp do oporządzenia używanego i częściowo zaprojektowanego przez służy specjalne (co dla niektórych jest jakimś tam wyznacznikiem) czy regularne jednostki za nieduże pieniądze i bez większych problemów.

 

Widzę po prostu u Ciebie coś takiego, że firma szyjąca oporządzenie powinna się zajmować tylko tym bo inaczej straci na rezonie, a jakość produktów się pogorszy.

Straci jakby na swojej "elitarności".

 

Cóż zaskoczę Cie: Fabryka Broni Łucznik produkowała (a może i nadal produkuje) maszyny do szycia, a jednocześnie cenione na zachodzie (m.in. USA) karabinki serii AK.

 

Aby nie było offtopu to zastanawiam się nad kupnem takiego gorsetu dla kobiety, ale to już będzie częściowo zboczenie zawodowe kupić jej go we wz. 93...

Link to post
Share on other sites

 

Cóż zaskoczę Cie: Fabryka Broni Łucznik produkowała (a może i nadal produkuje) maszyny do szycia, a jednocześnie cenione na zachodzie (m.in. USA) karabinki serii AK.

 

 

Moja siostra ma prostownice do włosów Łucznik z ich logiem. :)

Link to post
Share on other sites

@wojtekk8 - pierwszy akapit - co ma piernik do wiatraka? chybione porównanie. Dwa - moja opinia nie jest wiążąca, po prostu powiedziałem co o tym sądzę - mało mnie interesuje że nie wpasowuję się w chór dziękczynno-pochwalny. MIWO może szyć nawet misie pluszowe, no ale po co? Ja też cię zaskoczę tym, że mnie nie zaskoczyłeś... mam w domu maszynę Łucznika, i to nawet z Radomia...

Link to post
Share on other sites

Tak, jadę po bandzie, bo uważam że takie "projekty" są zbędne.

 

Gdyby były zbędne, to by nikt ich nie kupował. Kapitalizm!

Jesteś komunistą, że wiesz co dla ludzi jest lepsze od ich własnego wyboru?

Zazdrościsz że MIWO na tym zarobi a nie Ty? Pytania retoryczne ;)

Link to post
Share on other sites

@denvey: zwroty grzecznościowe piszemy z dużej litery. Również mam w domu maszynę do pisania.

Porównanie zabawek licencjonowanych czy też nie wcale nie zmieni faktu, że nadal to jest zabawka. Tak samo jak szycie przez MIWO gorsetów nie zmieni jakości produktów dedykowanych dla użytkowników wojskowych.

 

Może wytłumaczysz dlaczego uważasz, że produkcja takich produktów za zbędne?

Link to post
Share on other sites

Gdyby były zbędne, to by nikt ich nie kupował. Kapitalizm!

Jesteś komunistą, że wiesz co dla ludzi jest lepsze od ich własnego wyboru?

Zazdrościsz że MIWO na tym zarobi a nie Ty? Pytania retoryczne ;)

 

Tak, tak, i ubóstwiam TVN.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...