Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

Więć proszę pochwalic się tym cudeńkiem, kilkoma zdjęciami :)

Do ostatniej chwili przed przetargiem szyliśmy więc mieliśmy jedynie czas aby robić zdjęcia robocze do opisów (nawet nie było czasu aby odszyć wszystkie wzory dla siebie). Irek składał kamizelkę w całość w samochodzie a ostatnie nitki obcinaliśmy w kancelarii jednostki.

Wątpię aby zrobione przez nas zdjęcia nadawały się do publikacji.

 

Zrozum człowieku, że MIWO nie eksportuje raczej towaru dla armii amerykańskiej,

Dla armii amerykańskiej jeszcze nie, ale mamy spore zainteresowanie wyposażeniem z ich strony.

 

Pani Renato ,chciałbym zapytać czy bluzy polarowe będą dostępne bez tych wstawek w multicamie/panterze ?

Będą. Musimy mieć miejsce na kolejna linię produkcyjną a to dopiero jak się przeprowadzimy do Lubockich.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do ostatniej chwili przed przetargiem szyliśmy więc mieliśmy jedynie czas aby robić zdjęcia robocze do opisów (nawet nie było czasu aby odszyć wszystkie wzory dla siebie). Irek składał kamizelkę w całość w samochodzie a ostatnie nitki obcinaliśmy w kancelarii jednostki.

Wątpię aby zrobione przez nas zdjęcia nadawały się do publikacji.

 

To może czas pomyśleć o zwiększeniu zatrudnienia w firmie, skoro taki huk roboty macie?

Edited by Filip7370
Link to post
Share on other sites

To może czas pomyśleć o zwiększeniu zatrudnienia w firmie, skoro taki huk roboty macie?

Jakby nasze wyposażenie mogły i potrafiły szyć pierwsze lepsze (bez obrazy :icon_razz2: ) krawcowe/szwaczki to takich firm jak nasza byłoby "jak mrówków".

80% osób przychodzących do nas na próbę nie nadaje się do pracy w naszej firmie. Najczęściej dlatego, że nie chce im się myśleć. Inne zbyt łatwo się poddają, a reszta ma problem z dostosowaniem się do ogółu. Wyszkolenie pozostałych 20% zajmuje co najmniej pół roku. Zakładając firmę uznałam, że ma to być miejsce, gdzie wszyscy dobrze się czują i nikogo brzuch nie boli jak ma wyjść do pracy. Jak nam się trafi ktoś kto to psuje to go żegnamy.

Poza tym zamówienia raz są a raz ich nie ma, a ja strasznie nie lubię kogoś zwalniać, za to bardzo lubię dawać wypłaty i premie na czas.

Jak już się wyprowadzimy na Lubockie to zatrudnimy więcej ludzi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

:icon_biggrin:

Dzięki, dzięki... za pamięć. Przetargi zrealizowane, towar dostarczony. Przy okazji zrobiliśmy kilka fajnych nowych produktów.

 

O plecakach i rogatywkach też pamiętamy.

 

Na razie priorytetem jest jak najszybsza realizacja zamówień naszych wiernych Klientów, bo niektórzy już czekają prawie 2 miesiące i powrót do 6-cio dniowego terminu realizacji zamówień. Rogatywki i plecaki znajdą się w ofercie w styczniu. Poza tym będą kombinezony sił specjalnych, nowe kamizelki z chwytami QR, kieszeń na radiostację HARRIS i jeszcze kilka innych.

Zwiększyliśmy zatrudnienie, kupiliśmy kilka specjalistycznych maszyn więc będzie szybciej i lepiej :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Czołem! Mam pytanko Pani Renato. Mianowicie kiedyś zamówiłem mundur w wz.93 od was, kiedy go dostałem okazał się materiał hmm cieńszy niż ripstop monowski... Z kąd był ten materiał? Tzn producent? Bo już powoli się drze a mundur miałem na sobie z 6 razy, a jak na szmatę za 400zł to moim zdaniem niewybaczalne. Mundur kontraktowy monu mam już 4 rok i 2 dziurki są, a robiłem w nim naprawdę różne rzeczy, zaczynając od tarzania w błocie a kończąc na pływaniu w morzu. Parę lat temu szyliście je z jakiegoś jaśniejszego i grubszego wz.93 i tamten materiał tzn. mundur mam do dzisiaj i nic mu nie jest, a też w d..ę dostał i to nie raz. Ew czy jest szansa na ten stary materiał ( macie go na fotce w tzw.słoneczny dzień).

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!!! :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...