Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Dawid4009

Mam pytanie do użytkowników ładownicy do G36 od ML. Jak z dobywaniem magazynków? W ML są dwa rodzaje, zwykłe i dedykowane pod asg, interesują mnie jedne i drugie. Jeżeli można prosić o fotkę, to również byłbym wdzięczny. Trochę się obawiam tej gumy- że będzie łapać za wystające fragmenty magazynka, u konkurencji jest to usztywniane elementem z tworzywa. Z góry dziękuję!

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie dotyczące Poliestru stosowanego w produktach Miwo.

Jak z wytrzymałością ów materiału?

Jest duża różnica w stosunku do cordury?

Jeżeli odpowiedź na moje pytanie została już udzielona w tym temacie to przepraszam najmocniej, aczkolwiek nie chcę wertować ponad 70 stron...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Mam pytanie, czy ta kamizelka http://miwomilitary.pl/?p=8.1575.KAMIZELKA-TF-50.A-21.MIWO-MILITARY ma jakieś ładownice, bo opis mnie zmylił, jest napisane,że są wbudowane jakieś ładownice, a niżej jest napisane, że kamizelka sprzedawana bez ładownic i kieszeni? I jeszcze jedno, jeżeli byłyby tam te ładownice, to czy pasowały by do nich magazynki od m4?

Pozdrawiam

Edited by olek98
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Guest Mati13k

Oj dobra. MIWO L strzela sobie ciągłe samobóje, już nawet nie ma co się nad tym rozwodzić. Po prostu są złodziejami. Jak ktoś kopiuje czyjąś myśl techniczną, produkt, to jest złodziejem. I nie mówię tutaj tylko o JPC.

 

Za to krytykować konkurencję (np. Helikona) można. W dodatku w żałosny sposób, robiąc z siebie pośmiewisko. No cóż...

Link to post
Share on other sites

Żałosny czy nie, okaże się po tym jak wykonane zostaną profesjonalne, niezależne testy, które zostały obiecane na szerokim facebookowym forum.

Inna sprawa to to, że o ile helikon idzie naprzód zaskakująco szybko, a miwo raczej się okopuje. Za jakiś czas po prostu konkurencji Miwo-Helikon może nie być. I to bynajmniej nie z tego powodu że to firma pani R jest ,,tą bardziej prestiżową" ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...