Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie TYCH KAPELUSZY .

 

Z jakiego rip-stopu są one produkowane? Na zdjęciach się błyszczą a materiał sprawia wrażenie jakby 'śliskiego'.

 

AceSpades!

 

Rip-stop w kolorze oliv ma identyczny skład jak rip stop w kamuflażu pantera leśna (sniper). Wrażenie "śliskości" być może jest spowodowane jednolitym kolorem.

Link to post
Share on other sites

Na stronce Mivo jest fajny kombinezon ciekwy model coś w stylu obecnie wchodzacych na wyposażenie SPAP ale mam pytanko czy zamki mozna "zakryć" tak jak ma to miejsce w orginale czy w w poprzednich AT2,AT3 i czy jest możłiwosc zamowienia takiego nie w ripstopie

Link to post
Share on other sites

Na stronce Mivo jest fajny kombinezon ciekwy model coś w stylu obecnie wchodzacych na wyposażenie SPAP ale mam pytanko czy zamki mozna "zakryć" tak jak ma to miejsce w orginale czy w w poprzednich AT2,AT3 i czy jest możłiwosc zamowienia takiego nie w ripstopie

 

 

Na życzenie klienta zamki można zakryć plisą z tkaniny.

 

Jeżeli chodzi o dostęp do innych tkanin niż rip stop właściwie też nie ma problemu pod warunkiem, że chodzi o większą ilość kombinezonów.

Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko jeszcze ze plamy cordury MC nie układają się na zdjęciach w ta stronę co powinny http://miwo-military.pl/?p=img.gsB.578 . Ale to do poprawki proste...

 

Wiadomo już o ile będzie droższe oporzadzenie w MC?

 

;-) Stara mądrość wojenna głosi: jeżeli wróg spostrzeże, że plamki twojego kamuflażu "układają się nie w tę stronę co powinny" to ty i/albo on jesteście już trupami :strach: ;-)

 

Jak już wspomniałam, taśmy kamuflowane do nas jeszcze nie dotarły, więc ceny produktów, wykonanych z tymi taśmami, nadal pozostają nieznane.

 

A teraz SCARAB COLORU COYOTE BROWN:

http://www.miwomilitary.pl/?p=img.gsB.580

 

Prawda, że śliczny?

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Ten scarab na foto jest zrobiony w polskim systemie czy w molle? Już drugi raz odnoszę wrażenie, że ta kamizelka jest olbrzymia. Może szyta na wielkiego chłopa po prostu, ale ilość komórek systemu modułowego jest cholernie duża. Jest ich znacznie więcej niż np. w cirasie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...