Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z celnością


Recommended Posts

Strzelając zauważyłem,że mam dużo gorszą celność od innych replik,chińskie stocki celniej strzelają-niemam zgrania muszka/szczebinka ,kulka ucieka w lewo bądź w prawo po 25 metrach.Mam 330 fps,gumkę Systemy i komorę Hu KA plus 300 mm precki.Myślę,że to może być mocowanie komora-lufa,wystającą lufę mogę bezproblemu przekręcić kiedy wystaje z tłumika,jest luźna.Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Po bliższych oględzinach okazało się,że gumka ma rozcięcia w miejscu gdzie styka się z dystanserem-idze do wymiany.Nie mam pierścienia usztywniającego tylko jakąś śmieszną sprężynkę;D Sam dystanser mam czarny (P&J?) Czy część gumki,która podkręca musi być idealnie na środku czy to nie ma większego znaczenia?

Link to post
Share on other sites

Po bliższych oględzinach okazało się,że gumka ma rozcięcia w miejscu gdzie styka się z dystanserem-idze do wymiany.Nie mam pierścienia usztywniającego tylko jakąś śmieszną sprężynkę;D Sam dystanser mam czarny (P&J?) Czy część gumki,która podkręca musi być idealnie na środku czy to nie ma większego znaczenia?

 

Musi być idealnie na środku, 0,5mm nawet w jedną czy drugą stronę i kiszka, guma na lufie siedzieć winna sztywno, (ma odpowiednią wypustkę, a lufa na nią rowek), problem jest idealnie tą lufę w komorze ustawić. Pamiętaj również, że takie cyrki jak u ciebie biorą się często z nieczyszczonej lufy - tak tylko mówię, lubię poględzić ;-).

Link to post
Share on other sites

Pierścień usztywniający jest dodawany do precek systemy, więc musisz go mieć. Poszukaj go(taka złota obrączka) przyda ci się jak będziesz miał nową gumkę.

 

Kupowałem prec rurę Systemy, ale nie dostałem takowej - z gumą tak, ale nie z lufą ;-).

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...